לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2006, 09:12
  illi illi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.03
הליכוד עובר...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שש שמתחילה ב "לצערי, הליכוד עבר תפנית רצינית לאחר פרישת שרון,"

אהלן

הליכוד עובר מה שהעבודה עוברת ומה שהמפד"ל עוברת .
על המפלגות "הותיקות" לצאת מהנוף הפוליטי , מוטב מאוחר מאשר לעולם לא . זמנן הגיע מזמן .
העניין הוא, שבשלב זה, אין אלטרנטיבה שילטונית אחת ראוייה .
לראייה , הנהירה האדירה ל"קדימה" , מתוך תקווה שאולי משם תבוא הישועה . אבל מה לעשות ? כל אלה שהעם, אשר בכל זאת מראה שהוא אינו מטומטם כל כך, לא שם לב שחלק גדול מהפוליטיקאים אשר היה מעדיף לא לראותם עובר גם לקדימה. וזה מעבר לחשדות ולחקירות נגד חלק מהם .
אני הייתי שמח לראות תוצאות של סקר בין אזרחי המדינה המראה כמה מהם היו מוותרים על ההצבעה בכלל בגלל שאינם יודעים עבור מי להצביע ולא הצבעה מתוך "כי ככה חונכתי בבית".

בברכה

illi
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-01-2006, 10:09
  illi illi אינו מחובר  

בדיוק .
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "צריך שיעלה כוח חדש..."

אהלן

אין צילומים חדשים ?

זה בדיוק מה שהתכוונתי. רק שלא הייתי אומר : נגד הערבים. הייתי מגדיר אותה כדוגמת מפא"י. במידה ויהיו ערבים אשר ימרידו נגד המדינה , כדוגמת הח"כים הקיימים היום , הם יטופלו כפי שצריך לטפל בכל צר, רע ורשע.
העם תומך בקדימה משום שזו התנועה היחידה אשר הולכת בדרך הנכונה והקולעת לרצון העם ואינה קיצונית לכאן או לכאן . מפלגה מרכזית , נורמלית ושפוייה.
מצד שני, זו לא בדיוק התנועה אשר מנהיגיה "טהורים" .
כלומר , שמבחינה מדינית קדימה עונה לדרישות העם, אבל מבחינת טוהר שילטון היא קצת צולעת .
יש שמועות שעוזי דיין רצה להקים מפלגה איכותית , כנראה שלא מצא פרטנרים מתאימים .

נראה לי, שאני לפחות, אמשיך לחפש נופים וטבע לצילום .

בברכה

illi

נערך לאחרונה ע"י illi בתאריך 13-01-2006 בשעה 10:14.
ישן 13-01-2006, 12:01
  illi illi אינו מחובר  

יש בזה משהו
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "לי יש חלום קטן של מדינה..."

אהלן

יש בדבריך משהו.
הנכון הוא להגיד: ערבי מוסלמי ולא להכליל את כל הערבים בקטגוריה אחת. למרות שגם בין המוסלמים, בעיקר המשכילים שביניהם וגם לא כולם, מבינים שאפשר לחיות יחד בשלום ויש גם שכונות מעורבות כאלה מאז ומתמיד, אשר חיים בחיי שכנות רגועה וטובה .
יש לזכור, קבע מי שקבע, שכאן תיהיה מדינת היהודים בשעה שהערבים היו כבר כאן ואין הרבה ברירות אלא לחיות עם לצד עם בשלום והרווח יהיה ל-2 הצדדים . מי שלא חושב כך יביא למצב כפי שהוא היום .
אין זה אומר שמי מהם אשר המדינה אינה מוצאת חן בעינייו חייב להשאר כאן . בדיוק כפי שיהודי עושה ירידה גם לאותו ערבי מותר לו לעשות ירידה . אבל החוק במדינה חייב להשמר . דין ערבי כדין יהודי אזרחות שווה וחוק אחד לכולם . אני לא חושב שאני צריך להרחיב יותר בדברי . אבל המודל צריך ליהיות כמו ימי בן גוריון .

בברכה

illi
ישן 13-01-2006, 15:45
  illi illi אינו מחובר  

אני חייב ....
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "ראשית אתה צודק יש הרצוי מה..."

אהלן

קראתי תגובתך זו מיד אחרי שקראתי בעיתון כתבה קצרצרה שאני ממש רק בשבילך הדפסתי אותה מילה במילה ומעתיק אותה לכאן ב ש ב י ל ך , מת לשמוע מה תגובתך .

פורסם ב-13.1.2006 . ידיעות אחרונות . המוסף לשבת . עמוד 9 . הטור השמאלי .

מועצת פשע מודיעה / ב. מיכאל

מועצת יש"ע הודיעה , (בארשת רצינית ובעיניים מגולגלות לשחקים), שכל עצי הזית המושחתים בגדה כלל לא נגדעים בידי מתנחלים. הפלשתינאים הם-הם אשר כורתים ת עצי הזית של עצמם. מטרת הגדיעה הזאת , כל הסבירו המתנחלים, היא משולשת: גם להכפיש את הצדיקים הנסתרים שמתגוררים בגבעות, גם להשביח את יבולי הזיתים, וגם לאפשר לבעלי העצים "הכרותים" לגבות פיצויים ממדינות-ערב.

להוכחת תגליתה, הציגה מועצת יש"ע סרטון שבו נראים בבירור פלשתינאים גוזמים מטע.

בעקבות הודעת מועצת יש"ע, פרסמה גם מועצת הג'יאד הודעה, וכך נאמר בה:

"כל המתנחלים שמוצאים את מותם בגדה המערבית הכבושה, כלל לא נהרגים בידי ערבים. המתנחלים הם-הם אשר שולחים יד בנפשם.מטרת ההתאבדויות האלה היא משולשת: גם להכפיש את הציבור הפלשתינאי, גם להשביח את הכיבוש וגם לאפשר למשפחות "הנרצחים" לגבות פיצויים מן הביטוח הלאומי של המדינה היהודית" .

להוכחת תגליתה, הציגה מועצת הג'יאד סרטון שבו נראים בבירור מתנחלים קובריםמתים.

בשקרנות המתנחלית המופלגת באמת אין כל חדש. לדידם, הערבים הקשישים בחברון משתינים על עצמם מן המרפסות. ברוך גולדשטיין נרצח בידי עשרות פורעים. השוטרים מנקבים לעצמם את הצמיגים. החיילים מורחים זה את זה בצבע ומקנחים במקלחת של אקונומיקה . הבהמות הקטנות שמתרוצצות ברחובות חברון הם מלח הארץ. וכל עדת בני התפנוקים הבכיינית הזאת – היא קהילת חלוצים סגפנית המגינה על המולדת.

בכל אלה , כאמור, אין כל חדש. אך איך זה, למען השם, שתמיד –תמיד שבים ונמצאים כמה פתאים וכסילים שמוכנים להתפלמס עימם על בדיותיהם?

בברכה

illi
ישן 13-01-2006, 16:13
צלמית המשתמש של ArmouredDov_D9
  ArmouredDov_D9 ArmouredDov_D9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.03
ב.מיכאל ידוע כגבלס הקטן בשנאתו למתנחלים
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי illi שמתחילה ב "אני חייב ...."

ומרוב רשעותו ורצונו בהשמדת המתנחלים, בית המשפט פסק כנגדו כאשר תבע כותב ב"צופה" שכינה אותו "גבלס".

כתביו האנטישמיים גוררים גל תגובות ציבוריות וגינויים נגדו. חריף מכולם היה עיתון "הצופה" (המזוהה עם המפד"ל) שכתב שבריזון משתמש ב"נימוקים גבלסיים" וש"יושב אחד האנטישמים הגדולים ביותר בעולם ומתיז רעל על תהליך שיבת ציון ועל המוסרים עליו את נפשם, שהוא אינו ראוי לבוא בקהלם". בריזון הגיש תביעת דיבה על לשון הרע כנגד "הצופה", אך תביעתו נדחתה. אחד הנימוקים לדחייתה היה: "כחריפות לשון הרע שפורסמה קודם לכן, כן עוצמת הגינוי". [1]

(ויקיפדיה)
דף ה-D9 של MathKnight

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר