לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2006, 14:25
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
אוקי הרגע החזירו לי מייל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "בעיה עם הרשמה לגנד"ע צלילה..."

על הבקשה השנייה שלי ואמרו שהכל בסדר..
עכשיו יש לי עוד שאלה,מה עושים בבדיקות הרפואיות בעוד חודשש בערך???אני אומר בערך כי חברים שלי קיבלו זימון לתאריך בעוד חודש וכמה ימים.
מתי יש את השאלונים הפסיכוטכניים האלה??
מישהו יכול להגיד לי מתי זה כל דבר??אני יודע שיש גם איזו בדיקה לקראת הקיץ ככה שאין לי מושג מתי זה מה..
ועוד שאלה,על מה יכולים להפיל אותי מהגדנ"ע אצל הרופא ??בהנחה שהראייה שלי 6/6.
מה בודקים אצל הרופא??יכולים נגיד להפיל אותי על תת משקל או על עודף משקל??אני מדבר כמובן לא בחריגה רבה(לשני הכיוונים,אני פשוט שואל בשביל חבר גם)

תודה מראש לעונים!!

נוב 07.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-01-2006, 15:46
  RaKooN RaKooN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "רגע אז יש לי עוד שאלה..."

תקשיב איך זה הולך.. אתה בא למיון בביתן חיל הים בתל השומר, שם יש את הפסיכוטכני ועוד כמה מבדקים קטנים, כשאף אחד מהם לא קשור לרפואי. אלו שעוברים מקבלים זימון לכחודש לאחר מכן (ככה זה היה אצלי) למר"י, שם עושים את כל הבדיקות הרפואיות. לאחר זמן מה (לא זוכר כמה) תקבל את התשובות ממר"י. אם נפלת על משהו במר"י אז אתה יכול ללכת באופן פרטי לרופא מומחה או לקופת חולים, תלוי במקרה... לדוגמא אם זה קשור למספר במשקפיים אז לאופטיקאי וכו'. ושם אתה עושה שוב את הבדיקה ואם התוצאות שונות ובעצם מבטלות את מה שהיה במר"י אז אתה שולח להם בפקס והם בתורם או שמזמנים אותך חזרה למר"י או שמעבירים אותך בלי שאלות..

בכל מקרה, אתה יכול לקרוא בפירוט מה קורה בכל מקרה כאן:
http://gibush.net/view.asp?what=help&id=120
ישן 10-01-2006, 22:37
צלמית המשתמש של ראג'אר
  ראג'אר ראג'אר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ראג'אר
בבקשה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "איזה סוג שאלות יש בשאלון..."

כאן תוכל לקרוא מאמרים על היום מבדקים שמתבצע:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...E4#post1639 49

רצוי לעבור על כל המתמטיקה של כתה ג'... כפל, חילוק וקצת %...
טיפ אישי לשאלון 300, תהייה פשוט פשוט עצמך!, זה שאלון הרבה יותר מורכב ממה שאתה חושב.
זה שאלון בלי הגבלת זמן ולכן אני ממליץ לך לחשוב על כל שאלה, להתחבר לכל שאלה ולענות
תשובה שתהייה בטוח שבהמשך השאלון אתה תהייה עקבי עם התשובה.
"ועוד פעם, זה שאלון בלי הגבלת זמן, אז תיקח מחשבה על כל שאלה".

אהה וד"א, לפני שהלכתי בעצמי, חבר שלי (שבסוף לא עבר) אמר לי שאחת השאלות היא "האם אתה אוהב רעש?" הוא אמר לי לסמן "שכן", כי אז זה אומר שאני אדם עירני, אדם בעל ביטחון, ועוד כל מיני תעונים..., פשוט אל תאמין לכל זה, זה פשוט בולשיט, סימנתי שאני אוהב שקט, כי זאת האמת ועברתי, השאלה הזאת מביעה על אופי. לאומת זאת יש שאלות שכן יש בהם חוכמה והן "האם אתה אוהב נשים גבוהות?" שאלה שלךךך תדע למה שואלים אותה, אבל החוכמה הקטנה בה היא לסמן "שכן" כי אישה=בנדם ואני לא רואה הבדל בין אנשים גבוהים או נמוכים או לא יודע מה, כולם בני אדם (ואני לא גזען...) ולכן הדבר הנכון הוא לסמן "שכן".

אני סימנתי רק דברים נכונים על עצמי ואז יכלתי להיות הכי עקבי שאפשר, ושוב, קחו את הזמן על כל שאלה, תתחברו אליה ותסמנו רק את האמת לאמיתה עליכם, סמנו את האמת אשר תדעו שאפילו בעוד 180 שאלות אם תהייה לכם את אותה שאלה תדעו מה סימנתם.

בהצלחה, רון.

26-40 עושה ת'צ'יפס יותר טעים! 91-05 עושה ת'צ'יפס יותר יבש!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:26

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר