לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2006, 15:57
  Nir_a Nir_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.06
שאלות על קצונה יעודית/מוד"ש/חטיבה 900/חיל הים ועוד..

שלום

אני אמור להתגייס עוד פחות משנה וקיבלתי את המנילה.
אחרי חשיבה ממושכת הגעתי למסקנה שאני רוצה עוקץ בעדיפות ראשונה, מג"ב בעדיפות שניה ותותחנים או חיל הים סטילים ודבורים בעדיפות שלישית.

יש לי כמה שאלות ותהיות שאני אשמח אם תוכלו לפתור לי אותם: (יש לציין כי עברתי על כל ההודעות האחרונות של אנשים שקיבלו מנילה ועל עוד הודעות שקשורות ליחידות שיש לי שאלות לגביהם, ולא מצאתי תשובה)

1. מה זה מוד"ש - אני יודע שזה מודעין שדה אבל מה זה כולל? - האם חטיבה 900 זה מוד"ש? אילו חטיבות/יחידות נכללות במוד"ש?
2. אני מאוד רוצה ללכת לעוקץ, לפי מה שהבנתי מהחוברת המצורפת אל המנילה עוקץ נכלל בתוך חטיבה 900 אשר כוללת בין היתר את דוכיפת/נחשון/לביא ועוד.. , אני יודע שרק אחרי שמתגייסים לחטיבה אפשר ללכת לעשות גיבוש לעוקץ, השאלה שלי זה שראיתי שאומרים כאן שאם לא עוברים את הגיבוש של עוקץ, צריך "להיתקע" בשאר היחידות, האם זה נכון? ולמה להיתקע? שאר היחידות אינם טובות?
3. לגבי חיל הים, קיבלתי במנילה אפשרות לבחור גם חיל הים דבורים וסטילים - האם זה כולל גם צוללות? האם הביקוש הוא גבוה?
4. קצונה יעודית - קיבלתי אפשרות להיות קצין לוגיסטיקה, קצין קשר וחימוש, וכל שאר סוגי הקצונה, מה זה נותן לי, ומה עושים בכל אחד מסוגי הקצונה?
5. לגבי בחירת עדיפות במנילה - אני מעוניין ללכת קודם לעוקץ , לאחר מכן סימנתי את מג"ב ולאחר מכן את תותחנים, הבעיה שלי זה שראיתי שאומרים פה שאם שמים תותחנים באחד משלושת האפשרויות אז ישר לוקחים לשם, ואני רוצה שתותחנים תהיה רק המפלט האחרון שלי אחרי עוקץ ומג"ב, מה אני יכול לעשות בנידון? האם לא לשים את תותחנים באחת מהבחירות? כי מצד שני אני לא רוצה שיצא מצב שאני לא ישים את תותחנים כדי שלא יקחו אותי לשם ישר ואז ידפקו אותי בסימון השלישי שאני אשים שבכלל אני לא רוצה אותו ושמתי רק בגלל שלא רציתי שיקחו אותי ישר לתותחנים.

היו לי עוד שאלות שכרגע לא עולים לי לראש - במידה ואני אזכר בעוד אני אערוך.
אני מאוד אודה למי שיענה לשאלות ברצינות כי זה הולך לקבוע לי את שלושת השנים הבאות

תודה רבה !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:51

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר