לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2006, 14:53
  EG1987 EG1987 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.05
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "תקלל , תאיים באלימות , תילחץ .. שום דבר לא יעזור לך .."

ומי אתה? הרמטכ"ל בעצמו? בוחר מי יתקבל לאן על סמך מה שאנחנו כותבים בפורומים?

אני לא בצבא, ומי שלא נלחץ, מקלל, צוחק עם חברים ופורק לחצים הוא פשוט לא אנושי. אין כזה דבר. גם הרמטכ"ל עושה את זה.

אני מבין שמעצבן אותך שאנחנו רק מל"שבים קטנים ומתרגשים מהצבא ולא בוגרי יחידות עיליות כמוך(או שלא, תלוי לאיזה צד בסיפור אתה מאמין גם אני קראתי דברים), אבל גם אתה היית ככה ואתה לא סיני זקן חכם עוד יקרו לך מצבים כאלה בהמשך החיים.אז תרד מהעץ הגבוה שלך, לא על כל דבר אתה חייב להגיב. בטח לא על נושא גיבוש צנחנים שאין לך שום קשר אליו ואתה לא חולק את הרגשות שלנו לגבי זה, כמו שאני לא אגיב לנושא "גיבוש מטכל" כי מה לי ולזה. תדע את מקומך ואגב יהיה נחמד אם גם תדע לתת כבוד לאנשים, גם אם הם לא עדיין עברו צבא, מאחורי המסך הזה הם אנשים לא פחות ממך אלא בדיוק כמוך. אני סיימתי להגיב לך.

נערך לאחרונה ע"י EG1987 בתאריך 22-01-2006 בשעה 14:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-01-2006, 15:24
  EG1987 EG1987 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.05
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "זה לא העניין שהוא מתנשא או משהו."

תדייק בבקשה. ההערה לא הייתה ל"מישהו", זה היה ליו367 בעצמו וזה היה בתגובה למה שהוא אמר. "ציניות". מכיר את המושג?

אני פשוט לא מבין אנשים שחייבים להגיב לכל דבר. זה מודעה שמיועדת למי שעשה גיבוש וציפה לתשובות היום, וזהו. גם אם אני יבוא בשיא הכיף מהבית בלי שום בעיות פתאום אני יראה חבורה של אנשים נלחצים בגלל גיבוש שלדג או משהו שאין לי שום קשר אליו, גם אני יחשוב "מה הם מתרגשים סכ"ה גיבוש" אבל לא הייתי כותב את זה את זה כי אני גם יודע שאם אני הייתי הם - גם כנראה הייתי מרגיש את הלחץ ככה.

וזה מה שהוא עשה. ויש הבדל בין "לקלל ולנבל את הפה" לבין סתם להגיד מילים כמו כוסאמאק ולשחרר לחץ בלי להעליב אף אחד. וזה לא צריך להפריע לו. תראה לי בנאדם אחד בלחץ שלא עושה ככה. לא יזיק ליו367 להתחשב ולהבין שלא כל מה שהוא מרגיש כולם מרגישים ואם יש הודעה שלא קשורה אליו בשום אופן ולא מעליבה אותו או אף אחד אחר, לאו דווקא צריך להגיב, בטח לא לחפש מה לעצבן כשגם ככה כולם על הסף.
ישן 22-01-2006, 15:35
  ליאור וקנין ליאור וקנין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.06
מי שאומר שאתם מגזימים בתגובות שלכם אז שלא יבלבל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EG1987 שמתחילה ב "כוסאמק מי אמר שלמדור סיירות יש תשובות ?!@"

אני בן אדם הכי רגוע בעולם

וגם אני קראתי כאן בפורום שיום ראשון כבר מקבלים את התשובות

נשבעעעעעעעע שכל השישבת המוח שלי היה רק במדור סיירות לא עניין אותי שום דבר אחר

הלכתי לישון בשבת ב4 בבוקר והגוף שלי העיר אותי כמו איזה פאקר ב10 כדי לבדוק אם יש תשובות

כן כן גם לי ענה השדרן של גלגל"צ ואמר לי שמחר על הבוקר יגיעו תשובות וגם במהלך השבוע ישלחו

אלינו הבית.......

אז אני מבין בדיוק איך מרגישים כל אלה שכועסים ומקללים מגיע לכם לקלל אחים שלי זה טבעי!!!

יאללה נחכה שהשבוע יגמר ובעזרת השם שכולנו פה נעבור את הגיבוש ונתראה בבקום

שבוע טוב נשמות...!!!!!!!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:15

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר