לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2006, 11:17
  handy handy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.04
שלח הודעה דרך ICQ אל handy
שאלה בעיה בדיוידי קורא דיויקס

שלום ! יש ברשותי דיוידי תוצרת Toshiba קורא דיויקס דגם SD-340e
והבעיה היא ככה סרטים שאני צורב ( על דיסקים רגילים ) ומריץ אותם על הנגן הוא קורא אותם אבל לפעמים הוא מקרטע כזה נתקע לכמה שניות או רץ אבל ב"שיהול" כמו קלטת שקופצת
הבעיה היא לא עקבית - זאת אומרת שבקטע מסויים הוא נתקע ואם אני יעביר אחורה ויריץ אותו עוד פעם באותו נקודה שהוא נתקע בעבר הוא לא יתקע
זה ממש ממש מעיק עליי כי קניתי את הדיוידי וחשבתי לעצמי זהו אין יותר העברות של המחשב לטלוויזיה סוף סוף החיים הטובים וזה לא ממש ככה , יש סרטים שאין לו בעיות בכלל ! כמו מ.ק 22 הפרקים, צרבתי את זה על דיסקים והוא מריץ סבבה בלי טעויות
חשבתי שהבעיה יכולה להיות בקידוד של הדיוידי , הרי שלדיויקס יוצא כל חודש גרסה חדשה
וחשבתי שיכול להיות שהוא לא מצליח לקרוא את הקידוד החדש ( של הסרטים החדשים שאני מוריד)

לדוגמא הורדתי תסרט "שר המלחמה" והקידוד אני משער שהוא דיי חדיש ופשוט הדיוידי לא מצליח לקרוא אותו כמו שצריך לעומת מ.ק שיצא לפני המון זמן והקידוד דיי עתיק

השאלה היא איך אני מעדכן את הדיוידי ואם אפשר לינק
ובכלל אם זאת הבעיה יכול להיות שאני טועה וזה לא. ראוי לציין שאני לא מחבר את הכתוביות ואת הסרט
אלא הופך את הכתוביות לSSA והדיוידי קורא אותו כמו שצריך, אני צורב את הסרט כפי שהורדתי אותו
תודה מראש!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר