לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2006, 08:52
  nadavg54 nadavg54 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.05.04
ניסיון כחודשיים בערך לפני הגיוס להיכנס לאחת מיחידות מודיעין-מה עלי לעשות?

לפני כ- שבועיים בערך ירד לי הפרופיל מ97 ל 64 . הייתי אמור להתגייס גיוס קרבי של מרץ ועכשיו הגיוס נדחה ל 6 לאפריל . השאלה שלי היא יחסית ערטילאית אבל בכל זאת אולי משהו יוכל להמליץ לי מה לעשות . אני ממש הייתי מענויין איכשהו לנסות להגיע לאחת מיחידות מודיעין או לחילופין תפקידים דומים לכך. בהנחה שיש לי מה לתרום ושהנתונים שלי עומדים בקרטריונים לחלק מהיחידות במודיעין, איזה פרצודרות , עכשיו כאשר נשאר לי זמן קצר מאוד לפני הגיוס , אני יכול לנקוט בשביל להצליח במשימה הזאת? שלחתי פקס למודיעין כבר עם הבקשה שלי והם אמרו שהם יחזרו אלי בשבועים הקרובים. במקרה שהם חוזרים אלי בשלילה , איזה עוד דברים אני יכול לעשות בשביל אולי בכל זאת להשפיע?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2006, 11:22
  ace23 ace23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
למען האמת לפי מה שהבנתי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי kululu2006 שמתחילה ב "למיונים למודיעין לא תספיק..."

כל המיונים (או לפחות כמעט כולם) לילידי 87 הסתיימו ככה שהסיכוי דתצליח להיכנס עכשיו ליחידת מודיעין הוא קלוש. בכל מקרה שלחת להם פקס וזה אחלה, יש סיכוי שזה יעזור והם ישבצו אותך ליחידה שלא דורשת מיון מוקדם או יחידה שעושה תחקיר בטחוני אחרי הגיוס או משהו בסגנון.

בכל מקרה, חוץ מהפקס ששלחת לא נראה לי שאפשר לעשות עוד משהו... במקרה הכי גרוע תקווה שכשתתגייס הם ישבצו אותך לתפקיד בחיל המודיעין (כמובן בתנאי שהנתונים שלך מתאימים)

ישן 31-01-2006, 12:50
  o.m.t o.m.t אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nadavg54 שמתחילה ב "ניסיון כחודשיים בערך לפני הגיוס להיכנס לאחת מיחידות מודיעין-מה עלי לעשות?"

המיונים למודיעין נארכים במשך שנה (אם אתה עובר בהצלחה כמובן), דחייה של הגיוס לא תעזור במקרה הזה. לגבי המנילה,אני מעריך שאתה צריך לקבל מנילה בסוף פברואר וכנראה ידחו לך את הגיוס למאי או תחילת יולי (אני רק משער). לא יכול להיות מצב שהורדת פרופיל ודוחים לך את הגיוס בשבועיים, יש לי חברים שהורידו פרופיל ודחו להם את הגיוס בחודשיים לפחות. לא יודיעו לך שאתה מגיע למודיעין כי הגיוס שלך הוא כלל צהלי ואתה תדע לאן אתה הולך רק ביום הגיוס (אלא אם כן יש לך אפשרות לברר את זה).
תעשה חיפוש מחקר מודיעין, עובד חקר מודיעין בפורום ותראה במה התפקיד עוסק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר