לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-02-2006, 09:49
  Funky Lex Funky Lex אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי InFeCteD*87 שמתחילה ב "אנשים שלא רוצים להתגייס למוד"ש ב 22.3"

תראה.. גם אני ביקשתי נחל וקיבלתי מוד"ש.
אבל אני לא מאוכזב בכלל .. אלה להפך אני דיי מרוצה.
שמע.. קראתי מלא בפואום (תצעשה חיפוש מוד"ש,מודיעין שדה, ניצן) ותראה שהחיל הוא ברמה גבוהה מאוד עם תפקידים מעניינים.
יש שם צוותים רגליים שעושים עבודה ברמה הגבוהה ביותר ועובדים עם סיירות ויחידות מובחרות.
כל פעולה שאתה שומע היום בגזרת איו"ש למוד"ש יש חלק בה.. אבל כל פעולה!
אתה עובד עם אנשים ברמה גבוהה מאוד ואתה אשכרה עושה תפקיד מעניין.
גם אני חושב על מה אנשים יגידו ועל גאוות לוחם. אבל תראה שאחרי כמה זמן כל החברים שלך בחיר יתלוננו שהם כל הזמן שומרים ונטחנים..
אתה רוצה לשמור כל הזמן ופעם בכמה זמן לצאת לאיזו פעולה? ככה תרגיש שאתה מנצל את הפוטנציאל שבך?
במוד"ש לא עומדים במחסומים. הטירונות היא בין הקשות פיזית וההכשרה היא ברמה ענקית.
ובתור אחד שהיה בטקס השבעה שלהם אני יכול לאמר לך שיש שם את המפקדים והחיילים ברמה הכי גובהה.
בכל מקרה. תקרא טיפה בפורום ותבין לאיזה מקום אתה הולך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-02-2006, 10:44
  InFeCteD*87 InFeCteD*87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
אני חולק עליך
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Funky Lex שמתחילה ב "תראה.. גם אני ביקשתי נחל..."

לא סתם סימנתי את נחל בעדיפות ראשונה. אני רוצה לשרת בחטיבת הנח"ל. אפשר להגיד שגדלתי על החטיבה הזו.. מאז שלמדתי בחטיבת הביניים ועד עכשיו ,אפשר לומר, אחים של חברים ומכרים האכילו אותי בסיפורים מהחטיבה. בין אם הם היו בסיירת ובין אם הם היו בגדודים- הם קנו אותי. מה אני יכול לומר. תקרא לזה מורעל- אבל אני ממש רוצה לשרת שם ולמצאת את יכולתיי שם. תהיה חייל מצטין-תצא למ"כים/קצינים-ולא תתקע במחסומים כל כך הרבה. כנ"ל לגבי שירות בסיירת.
שמעתי גם על כל החרא שאוכלים, והנקודה היא שאני עדיין רוצה את זה....
אני לא טיפש- קראתי המון על מודיעין שדה- לוחם איסוף, אבל זה פשוט לא זה. (אגב, תאמין לי שגם להם יש תחרא שלהם....) .
אני רוצה לשרת בחי"ר- בנח"ל! אני רוצה שיקרעו לי תצורה!! לא לשבת באיזה בור ולחכות שמשהו יקרה (מוד"ש...). אני בטוח שהם עושים עבודה משמעותית וחשובה- אבל לדעתי אני ימצא את עצמי ואת יכולתיי בצורה טובה יותר בנח"ל. אני דוגל באמרה קשה באימונים קל בקרב, ולא קשה באימונים- אין קרב.
בסופו של דבר אם אני יגיע לשם, אני בטוח שאני אמצא את עצמי. אני לא מהאנשים המבואסים והשבוזים שהולכים עם הראש בקיר. להיפך אני פתוח מהבחינה הזאתי.
אבל מה לעשות אני שואף לשרת בנח"ל....
ואני בטוח ששם יש אנשים איכותיים (:

יש עוד מישהו שקיבל מוד"ש, ורוצה להגיע לנחל?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:17

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר