לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-02-2006, 20:32
צלמית המשתמש של Little Kiwi
  Little Kiwi Little Kiwi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.06
לינוקס צו ראשון- מנקודת מבטה של אישה קטנה :]

כי לפי מה שראיתי רק בנים כתבו... (יש כאן בנות..נכון? )

אז ככה...
הצו שלי נקבע לשעה 9:00 (תל השומר אם זה משנה..).
הגעתי כחצי שעה אחרי (נוווווו גשם!) וחשבתי שזה איום ונורא כי הם יחשבו שאני מזלזלת או משהו כזה.. אבל כלום לא קרה.. אף אחד לא התייחס לזה בכלל.
קיבלתי בכניסה כרטיס מגנטי ונשלחתי אל המחשב הצהוב- תחנת אימות נתונים. אך אבוי! הכרטיס (השבור) לא עבר. ככה גם השני (אנשים ניסו להעביר לי אותו..). השלישי עבר, יאייי!! . חיכיתי בתור קצרצר.. כל המבטים של הבנים שם היו מופנים אליי משום מה (). חיילת חמודה-חמודה יצאה לקרוא לי. היא לקחה לי את הת.ז. ואמרה לי לשבת מולה והתחילה להקריא עליי פרטים והייתי אמורה להגיד אם משהו שהיא הקריאה לא כשורה. אחרכך היא שאלה שאלות [תיכון,חטיבה,יסודי, יח"ל מתמטיקה ואנגלית, מקצועות מוגברים, שפות שדוברת ורמה, מקומות לידה של ההורים וסבים, מס' אחים וחדרים בבית, אם אני אסתדר בבסיס רחוק מהבית עם בנות שאני לא מכירה, אם קיבלתי יעוץ פסיכולוגי, אם הייתה לי תקופה קשה עד כדי חוסר תפקוד וכאלה.. היא גם הסבירה לי בכל מיני דרכים נעימות שאני כבר מעכשיו מתחילה להיות רכוש צה"ל ]. אחרי השאלות היא הראתה לי משפט עם מילים שלא ראיתי בכל 17 שנותיי היפות ואמרה לי להסביר אותו. נתתי הסבר צולע ביותר, ולא ידעתי לפרש את המילים הקשות.. הרגשתי נורא טיפשה . ופה אני חייבת לשבח את החיילת שהייתה ממש נחמדה.. (לא כמו הממורמרות האחרות) וממש הלכה לקראתי וצחקה איתי... זאת הייתה התחנה הכי כיפית של היום לדעתי.. ונחזור לנושא- עברנו למשפט השני והלך לי דיי טוב..(לפחות זה..). אחרכך היא הכתיבה לי 2 משפטים ברמה גבוהה ו..זהו..

משם נזרקתי היישר אל המחשב הכחול- הועידה הרפואית. הובילו אותי ועוד 4 בנות לחדר הכולל: 2 עמדות רופא+וילונות ומיטות (אויי..עכשיו שאני חושבת על זה.. נראה לי שהרופאה לא החליפה את הנייר הזה ששוכבים עליו ), לוח בדיקת ראייה שכזה, ספרון לבדיקת עוורון צבעים, סרט מדידת גובה, ומשקל. אמרו לנו ללכת לתאי הלבשה כדי להוריד נעליים וגרביים (פחח..). כל אחת בתורה עברה בדיקת ראייה קצרה, מדידת גובה ומשקל. *הכינותי מראש ובאתי עם טופס סגול מלא לגמרי חוץ מגובה ומשקל (כולל גם נתוני ראייה, כי אני מרכיבה משקפיים לראייה מרחוק) +תוצאות בדיקת שתן. [מומלץ בחום להגיע מוכנים ומזומנים כמוני, כי ככה אומרים לכם את הפרופיל הצבאי שלכם ישר אחרי הבדיקה :]. בשל הנסיבות הנ"ל עברתי רק בדיקת עוורון צבעים, גובה ומשקל ().
הרופאה קראה לי, דפדפה בתיק הרפואי והתחילה להנחית עליי מטר של שאלות שהתשובה אליהם הייתה "לא...לאלאלאלא...לאאא.......לא, לא.." אבל כתבה 3 הערות על סדק שהיה לי ביד, על מחזור דפוק ועוד משהו.. שאלתי אם ירד לי פרופיל בגלל זה והיא אמרה שלא.. אבל הנחתי שבעיית הראייה הקטנטנה שלי כן תשפיע. היא אמרה לי ללכת להתפשט מאחורי הוילון (להשאר בחזייה ותחתונים). בהתחלה היא אמרה לי לשכב על המיטה והקשיבה לפעימות ליבי , אחר כך לעמוד על קצות האצבעות (לבדוק שאין לי פלטפוס) ואז להתכופף (כדי לבדוק שאין עקמת). [*היא לא מדדה לי ל"ד ודופק ,כי את זה הרופא שלי כבר מילא]. הלכתי אל הרופאה השנייה ועברתי את אותו תחקיר רפואי+בדיקה כמעט בדיוק. בסוף היא גם קבעה לי פרופיל *חצוצורות* : 97. would you believe that? הייתי בהלם חיובי .

יצאתי כולי מחייכת לעבר המחשב הירוק- הפסיכוטכני. ניסיתי פעמיים לדחות אותו כי לא הכי ישנתי בלילה..וידעתי שאני אהיה לא מרוכזת.. אבל הממורמרת מ"חלון חולייה" לא הסכימה (מה כואב לך?!? לא אשמתי שנתקעת בתפקיד משעמם). אז מסרתי את תעודת הזהות לחיילת שאספה וחיכיתי עד שחייל חמוד (וחתיך! יאמי ) קרא לי אליו. הוא שאל אותי לשלומי, ואז מס' ת.ז. כדי לוודא שזאת באמת אני. גם צריך לנתק את הבטריה מהפלא ולהביא לו (אל תדאגו..הוא יניח אותה יחד עם הת.ז. שלכם ממש לידכם) . ואז........ הוא הוביל אותי לחדר מלא מחשבים והושיב אותי מול אחד מהם. הוא הסביר לי קצת והתחלתי. אם זכור לי נכון היו 5 מבחנים : הבנת הנקרא (טקסטים דיי ארוכים..), מתמטיקה, צורות, התאמות בין מילים, ומילוי הוראות. המבחן הראשון הלך לי הכי גרוע... כי הייתי פשוט לא מרוכזת (אם אתם לא מוכנים מסיבה כלשהי תנג'סו לממורמרת מחלון חולייה או שתדפקו כמוני) ולא "הקשבתי" לעצמי כשקראתי... מתמטיקה הלך ככה ככה כי היו לי המון שאלות אחוזים וקצת שכחתי איך פותרים (מכיתה ח' לא נגעתי בזה!), האחרים היו ממש בסדר והספקתי הכל.
אחרי זה מופיע מן שאלון כזה שישפיע על השיבוץ בצה"ל.. זה 50 שאלות אם אני זוכרת נכון, ללא הגבלת זמן כמובן. עם שאלות שחוזרות על עצמן בנוסחים שונים- כדי לבדוק אמינות. ואז שאלון "מחקר" לצה"ל.. שיש בו שאלות על גיוס בנות, משתמטים, מוטיבציה לשירות צבאי..וכאלה.. סופסוף סיימתי. יצאתי משם מבואסת יהיה לי קב"א איכסה! איזו אכזבה!
רציתי גם להדחף לראיון האישי עם הבנים.. אבל שכחתי כי הייתי מבואסת... אז החזרתי את הכרטיס וחיכיתי שיבואו לקחת אותי.
חזרתי מאוד עייפה ושבו"רה (שבורת רגליים:] זה בסגנון שבו"זה).
כך הסתכם לו חלקי הראשון והקטן בצה"ל..

טיפים
כמו שכבר אמרתי, תביאו בדיקות שתן. זה מקצר תהליכים, ואם תיהיו במחזור באותו יום תצטרכו לחזור או לפקסס.. וזה סתם..
תביאו אוכל/שתייה/כסף למכונות, משהו שיעסיק אתכם
תשנו טובטוב בלילה שלפני
לא לבוא בחוטיני! אתם הולכים להתכופף עם הגב אל הרופא ממש כמו מרימי סבונים
אל תשכחו גם להסיר שיער מיותר
תשקיעו בפסיכוטכני, אם יש שאלות שאתם נתקעים עליהם תדלגו ותחזרו אחרכך
תקחו אתזה בכיף ותצחקו עם החיילים/רופאים.. זה משרה אווירה טובה ותרגישו יותר נוח
אל תהיו סנובים ותפתחו שיחות עם עמיתיכם לצו.. אני מצאתי אנשים חמודים!
אל תשכחו את צו ההתייצבות+ת.ז. בלי זה אתם אבודים וסתם הגעתם עד לשם..

נ .ב.- מה שפעת בסמיילי הזה--> ?!. זה ליצן!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-02-2006, 21:47
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Poisoned שמתחילה ב "הבדיקות הרפואית פחות מחמירות עם נשים?"

יש לזה פחות משמעות. כל יחידה ממיינת לנשים, עושה בדיקות רפואיות נוספות. כל השאר הן ברמת עצימות נמוכה בהרבה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 10-02-2006, 02:28
צלמית המשתמש של Saba_k
  Saba_k Saba_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Saba_k שלח הודעה דרך MSN אל Saba_k
טיפ נוסף לגבי הצו הראשון או כל אחר שאי פעם יהיה בצבא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Little Kiwi שמתחילה ב "צו ראשון- מנקודת מבטה של אישה קטנה :]"

מומלץ, ואף מומלץ בחום רב, להביא איתכם את הצו.
אחרי זה סתם נתקעים ומחכים שיביאו לכם אישור שיחליף את הצו המקורי שברוב טיפשותכם לא הבאתם איתכם.

זה סתם היה לידע הכללי.

אני זוכר את הצו הראשון שלי.
האימות נתונים היה פשוט לא ברור.
"במקרה של מוות, חס וחלילה, למי היית מעוניין להעביר את הכסף?".
אני זוכר גם את המשפטים הלא ברורים בעברית ואחרי זה האיות.
כל כך קשה לאנשים להגות ה' א' ע' כראוי? אחרת אי אפשר לזהות מה בא איפה.

הפסיכוטכני היה לי בסדר גמור.
נראה לי הייתי בין הפראיירים היחידים שממש קראו את כל הטקסט בכל שאלה ושאלה בלשון(oh wll, לפחות הספקתי לענות על הכול).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר