לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2006, 18:49
  deer deer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.03
גם לנשים הזכות לסטוצים. שימו לב לכמות התגובות

ברור שהיינו רוצות לפגוש את גבר חלומותינו ולשכב רק איתו, טוענת לירון ורטהיים, אבל כרווקות, הוא לא שם, ואין כל רע בסטוץ קטן פה ושם. רק לגברים מותר? טור תגובה לכתבה שכינתה את הסטוץ הנשי הפרעה פסיכולוגית

הכתבה על "נערות הסטוצים" רק חידדה לי עד כמה איני מחבבת רדיקליזם מכל סוג שהוא. וכן, אני מודה, גם שורפות החזיות למיניהן מרגיזות אותי לפעמים. רק שאנשים כדוגמת ד"ר איריס בראון, ממחישים במילותיהם עד כמה המאבק של ה"פמיניסטיות העצבניות", או של כל מי שאינו גבר לבן אשכנזי והטרוסקסואל, הוא מוצדק.

הוא מוצדק כיוון שזה באמת מעצבן. מעצבן להבין שלעולם לא יהיה שוויון. מעצבן שגם בשנת 2006 זה נחשב גס להגיד "פיק-אפ גירל", בעוד שרווקים ש"מזיינים" נחשבים לתותחים. זה הרי ברור שרווקה אשר חווה מין מזדמן מפעם לפעם נידונה להיות מכורה למין, ולהזדקק לטיפול נפשי אחר-כך, ואת זה אומרת סקסולוגית נאורה וליברלית. יאמר לזכותה של ד"ר בראון שהיא כן עורכת הבחנה בין "נערת סטוצים" לבין זונת רחוב: "החכמה לוקחת כסף, בעוד שהשנייה עושה את זה חינם וצריכה לאסוף הרבה כסף אחר כך לטיפול נפשי". אתם הבנתם?

עוד משתמע מהכתבה שאם נערות הסטוצים רק היו פיקחות ופיכחות הן לא היו מדרדרות לכדי סטוץ, כיוון שהחוויה כאמור תוביל אותן להתמכרות. זה שקול פחות או יותר לטענה שמי שלוקח שכטה מסיגריה בגיל 16, ימצא עצמו תוך שנים ספורות מכור לקוקאין, ומסרסר את אחותו החורגת בשביל עוד מנה. המשותף לשניים הוא שקשרי ה'סיבה ותוצאה' נובעים מתוך אינטרס דידקטי, שלא לומר מוסרני, לכפות את "דעת המומחה" כדעה הנכונה והאובייקטיבית.

התמכרות למין היא כמו כל ההתמכרויות - פיתוח תלות. בחורה שמגיעה לטיפול מיני עקב אותה התמכרות, סביר שבעברה סיפור קשה יותר מסטוץ של לילה אחד (גם אם הסטוץ היה לא מוצלח במיוחד). לטענתה, מתנגדת בראון לפיק-אפ כסקסולוגית ולא מטעמים מוסריים, שכן נערות הסטוצים מגיעות אליה לאחר המעשה ומתלוננות על "ריקנות רגשית, בדידות וחוסר יכולת לחוות אורגזמה". עד כמה שזה נשמע מוזר, אני נשבעת ששמעתי במו אוזניי בחורה שמעולם לא התנסתה בסטוצים ועדיין התלוננה על אותו דבר בדיוק.

אני מרשה לעצמי לדבר בשמן של הרווקות ולומר שכן, ברור שהיינו רוצות
לשכב עם בן הזוג המדהים שלנו, איתו אנו מנהלות מערכת יחסים עמוקה ומשמעותית בשנה האחרונה. רק שאין לנו אחד כזה. זאת המשמעות המילולית של "רווקה". ולא, אני עדיין לא השתכנעתי שצעצוע קר הוא תחליף. מה לעשות, לצד יתרונות מפוקפקים כגון "אין מי שישאיר את האסלה מורמת", יש גם לא מעט חסרונות בלהיות רווק. אחד מהם הוא שלמרות שאין בן זוג קבוע במיטה, עדיין מפעם לפעם מתעורר צורך ו/או רצון במין, שאינו נפתר באקט של הפרדת הכביסה הלבנה מהצבעונית. מוזר, נכון?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3216491,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2006, 23:49
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.03
העניין פה הוא ממש לא המספר..
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "OK קצת פיספסתי את הקטע של הציניות :)"

אלא יותר הגישה של האישה לקשר, מישהי שבעיקר מחפשת סקס ולא קשר רציני
זו יכולה להיות מישהי, כמו שאמרת, שהיתה עם 10 גברים אבל עם רובם לפחות היא
ניסתה מלכתחילה לפתח קשר רציני ואז אין בעיה, הכוונה שלי היא למישהי שפשוט ידועה כאחת שעוברת מגבר לגבר ללא שום רצון לקשר רציני ולכן גם , מן הסתם, הסביבה תתייחס אליה כך..
זה נכון גם ביחס לגבר , שאני לא הייתי ממליץ לידידה שלי להכיר כזה..

נערך לאחרונה ע"י cancer בתאריך 16-02-2006 בשעה 00:14.
ישן 16-02-2006, 21:05
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
אבל...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "העניין פה הוא ממש לא המספר.."

...למה זה נראה לך ככה?

אני לא חושבת שישנה בעיתיות בכך שאישה (או גבר, לצורך העניין) שנמצאים בתקופה בחייהם שבה אין להם בן זוג קבוע, יחפשו סקס מזדמן בכל תדירות שבא להם. אני לא חושבת שזה מעיד על מידת המחוייבות שלהם לקשר עתידי, אני לא חושבת שזה אומר שהגברת היא שרמוטה שמחפשת רק סקס, אני לא חושבת שיש בזה איזשהו משהו רע.

להפך. אני חושבת שזה אך ורק טוב. אנחנו מבוגרים, ובהנחה שאנחנו יודעים לעשות סקס בטוח, סטוצים הם דבר נחמד ביותר ונעים לשני הצדדים.

סקס זה דבר בריא, הכרחי, נעים וכיף. אין מה להתבייש או לבייש מישהו על הרצון לעשות ממנו קצת. או הרבה. או כמה שיותר...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:57

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר