לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2006, 02:07
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
שפילברג (שהצטרף ל"קדימה"): נפגעתי מהביקורות בישראל

סטיבן שפילברג נעלב. בראיון בלעדי לעפר שלח שיפורסם מחר (ו') במוסף "7 ימים" של "ידיעות אחרונות", אומר במאי "מינכן" כי נפגע מהאופן שבו התקבל הסרט בישראל.
ציפיתי לביקורות על 'מינכן', כי הנושא של הסרט טעון ומעורר מחלוקת", אומר שפילברג. "אבל הופתעתי מאוד מכך שמישהו בישראל מסוגל לחשוב שאני אעשה משהו - ספר, תוכנית טלוויזיה, סרט - שיהיה מנוגד לאמונתי העזה במדינת ישראל. הפתיע אותי שהעבר שלי כיהודי וכיוצר סרטים לא נלקח בחשבון. אף אחד לא התחשב בקבלות שלי כאדם מאוד יהודי ומאוד פרו-ישראלי".

על ההאשמה שהוא עושה השוואה מוסרית בין הטרוריסטים לבין הישראלים אומר שפילברג: "זה לא נכון, וכל אדם הוגן שיצפה בסרט יחשוב כך. הנקודה המוסרית היא המחיר שאבנר משלם... אדם שמבצע משימות כאלה, הן משפיעות עליו. הן משנות את נשמתו".

על הטענה שהסרט לוקה בחוסר דיוק היסטורי: "עשיתי את 'מינכן' כמו שעשיתי כל סרט - עם התחקיר הטוב ביותר האפשרי".

לדברי שפילברג, "הדבר ההרואי ביותר שקרה ב-2005 היה הקמת מפלגת 'קדימה' על ידי אריאל שרון. זה חשוב כי השלום יכול לבוא רק מהמרכז, לעומת המלחמה שבאה תמיד מן הקצוות".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3217181,00.html

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-02-2006, 08:57
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
הוא צודק. הסרט אינו אנטי-ישראלי, אלא סתם מחורבן...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "שפילברג (שהצטרף ל"קדימה"): נפגעתי מהביקורות בישראל"

ה"תחקיר המרשים" שערך ספילברג, שהביא אותו להצגת מבצע אביב נעורים כמעין חבורת פלנגות
פרועה ולא חכמה (פורצים דלת אחרי דלת, כאשר ברור שלו נעשה כך בפועל, הרי ששני המחבלים
שדלותותיהם נפרצו אחרי הדלת הראשונה, יחכו לפורצים - ולכן במציאות נפרצו שלוש הדלתות בעת ובעונה אחת...), וגרם לו להגיע למסקנה מופלאה שחוליית מוסד ג-ם תאסוף את המודיעין, ג-ם תעקוב
אחרי היעד ו-ג-ם תחסל אותו (כשמי שמי שמסייע לה, זה גורם זר שאפילו שוכר עבורם דירות מבטחים,
מבלי שיש להם מושג מיהו ומהו...) - הוא ראוי לציון...
מעבר לכך הסרט נראה כמו הצגת תיאטרון מתמשכת ודביקה עם המון "ליבוטים וחיבוטים" המלאה
מונולוגים נרגשים על תפקידנו כיהודים...

באשר למעשה ההירואי של 2005: אכן, אין ספק שהתגייסות כמה אלי הון להמציא עיוות סטטיסטי, תוך
ניצול שליטה מוחלטת במגזר הציבורי ובתקשורת, זהו מעשה הירואי. אנטבה קטן ליד זה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר