לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2006, 16:29
  Loha Loha אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
מה בדיוק הוא עשה????
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "איך אפשר לשנות מנילה"

לא הבנתי את השאלה... אם הוא קיבל מנילה של ג'ובניקים... אז יש לו פרופיל נמוך והוא צריך להעלות פרופיל אם הוא רוצה להיות קרבי... ואם הוא קיבל מנילה של קרבי ופשוט רשם הכל לא מעניין או משו כזה... אז זה פשוט אתה מתקשר ללשכת גיוס הם אומרים ךל שלח פקס עם המנילה וזהו... אחרי יומיים אתה מתקשר לוודא שהפקס הגיע אז הם אומרים לך שזה לא בסדר עם הפקס תבוא ללשכה ושם אתה משנה מול איזה קצין שמריץ איתך צחוקים במשך 10 דקות ויאללה הביתה... (זה בעיקרון מה שעשו לי).

אבל אם ה"חבר" שלך רוצה לשנות מנילה למחזור הגיוס הבא... ז"א מרץ-אפריל וכבר ניקבע לו יעד שיבוץ אז זו תהיה בעיה גדולה יותר... ואין לי מושג אם בכלל אפשר או אי אפשר...

אבל מה שאני חושב זה שיגידו לו ביום הגיוס לך לקצין מיון ותגיד לו מה שאתה רוצה להגיד...

מה שבעיקרון לא ישנה כלום אבל שיהיה לו בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2006, 19:32
  Loha Loha אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
לא כולם
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי EG1987 שמתחילה ב "[font=Verdana]זאת המנילה..."

טוב אז ככה דבר ראשון לא כולם מקבלים מנילה נוספת לפני הגיוס אלה רק אלו שמתגייסים במחזורים האחרונים מה שאומר אחרי מחזור נובמבר.

ולפי מה שאומר הבחור למעלה חבר שלו מתגייס ביולי בקרוב מה שאומר הוא לא יקבל מנילה נוספת...
אז הצעה שלי היא שהוא ישב ויחשוב לבד בלי חברים על מה הוא באמת רוצה ומה באמת יהיה טוב בשבילו כי הרעלה של חברים לא תמיד תטיב איתך כי אז אתה תלך לפי מה שאומרים חברים ולא לפי הרצון והשאיפה שלך...

ואחרי שחשב והחליט זה זמן הפעולה... אם החליט להיות ג'ובניק מת אז לפי מה שהבנתי אין לו מה לשנות...
אם החליט לפעול ולשנות למנילה קרבית והוא רוצה להיות קרבי אז טלפון קצר ללשכת הגיוס והם כבר יגידו לו מה לעשות (בין אם זה לשלוח פקס ובין אם זה לבוא ללשכה) אז שיהיה לו בהצלחה ושיהנה בשירות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר