לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2006, 23:35
  o.m.t o.m.t אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.05
יחידות שדה וחיל האויר

אז ככה, אני חייב תשובות בימים הקרובים כי אני צריך לשלוח שאלון העדפות עד ה-23 לחודש. אני מתגיייס עם פרופיל 72 ב5.4 ושלחו לי מכתב שבו כתוב שאני מיועד למערך הטכנולוגי של צה"ל. ההצעות היו חיל הים,חיל האויר,חיל החימוש,חיל התקשוב ושירות ביחידות השדה (במערך הטכנולוגי). אני מחפש שירות מעניין ומגוון בתחום האלקטרוניקה או מחשבים. הדף ששלחו לי בא בלי הסברים על מה האפשרויות שלי ומה אני יעשה, ואני צריך להחליט באופן כמעט שרירותי מה אני הכי מעדיף. אני לא רוצה ללכת על סטיגמות של כל חיל אז אני מעדיף שאנשים שמשרתים או מכירים כאלה שמשרתים במקומות האלה יכתבו כאן מה יותר כדאי. עדיין לא מילאתי את השאלון אבל אני חושב למלא אותו ככה- חיל הים -5 (העדפה הכי גבוהה),תקשוב-5,חימוש-1,חיל האוויר-1,יחידות שדה-3. בעיקרון, אני יודע איך אני הולך לדרג את חימוש,ים ותקשוב מה שאני לא סגור עליו זה חיל האויר ויחידות השדה.לפי ההודעות שראיתי בפורום, יחידות השדה הכוונה לגדודים של חיל החימוש/התקשוב. כדאי לי לדרג זה גבוה בהתחשב בזה שאני לא רוצה קרבי? במידה ואני ישובץ לחיל האויר 100% אני הולך לטכני?(זה הרי לא קד"צ)
בבקשה לענות!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2006, 18:26
  o.m.t o.m.t אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי o.m.t שמתחילה ב "יחידות שדה וחיל האויר"

הצלחת לבאס...... אתה אומר לי לדרג גבוהה את חיל האויר למרות ששם זה הכי טחינה אז אני מבין מזה שאם הבחירה השנייה שלי הייתה חיל האויר עדיין הייתי סובל ושירות במערך הטכנולוגי נחשב על הפנים לא משנה איפה (לדבריך). רציתי לדעת אם יש בסיס לדברים שאתה אומר, ובכלל מה שאני יותר רוצה לדעת זה האם אתה מלש"ב או חייל (אני לא מזלזל בך או משהו פשוט אני רוצה לדעת ממקור ראשון את הדברים) מישהו יכול להביא לי קצת מידע על המערך הטכנולוגי של יחידות השדה?

נערך לאחרונה ע"י o.m.t בתאריך 20-02-2006 בשעה 18:44.
ישן 22-02-2006, 14:14
  o.m.t o.m.t אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי iaf001 שמתחילה ב "לא היתה לי כוונה לבאס אותך"

לפי הדברים שאמרת לי ,לפי מה שאמר לי גם חבר שלי שנמצא עכשיו בטכני וגם חיפשתי קצת בפורום וראיתי שברוב ההודעות אומרים אותו הדבר, אני הולך לדרג את זה 1. הבעיה היא שיש סיכוי שאני כן יגיע לשם כי יש לזה ביקוש נמוך יחסית. במקרה הכי גרוע, אני כן מגיע לשם, איך קובעים באיזה דרג אני יהיה? איך התנאים והשירות בדרג א,ב,ד?
ושאלה קצת מפגרת אבל עם השאלון באה מעטפה שאותה אני צריך לשלוח בדואר. כתוב על המעטפה ככה-לכבוד
יח' ד.צ 01191-צה"ל (עבור מדור איתור קד"צ)
באמצעות סניף הדואר הקריה תל אביב
אני צריך לשלוח את זה בסניף הדואר של הקריה או בכל דואר הקרוב לבית?

ישן 23-02-2006, 00:46
  o.m.t o.m.t אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ohadbx שמתחילה ב "אתה מבקש איזה דרג אתה מעוניין"

בוא אני יסביר לך מה קורה. רוב החברים שלי כבר התגייסו ומכיוון שרובם למדו איתי בכיתה שנחשבת מגמה מקצועית, שובצו גם הם למערך טכנולוגי. חלק חיל האויר חלק מקומות אחרים. כשדיברתי עם אחד החברים שלי שהוא במקרה בטכני בחיל האויר, הוא אמר לי שלא כל כך משנה איך אני ידרג את השאלון ההעדפות, אני יגיע לחיל האויר. לכן, אני רוצה קצת מידע (כל עוד הוא לא מסווג) על דרג א,ב ו-ד' כמו תנאים,יציאות ובכלל מה עושים שם (במעבדות לדוגמא) כדי לדעת, שבמידה ואני כן יגיע לחיל האויר, מה יותר כדאי לי לבחור.

ישן 23-02-2006, 10:52
  ohadbx ohadbx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.04
קצת על עצמי
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי o.m.t שמתחילה ב "בוא אני יסביר לך מה קורה. רוב..."

אני אחרי קורס במערך הטכני, אבל עדיין לא בהצבה במערך עצמו. כלומר עד היום רק ביקרתי שם, לא התעסקתי בפעילות עצמה. אז מה שאני אומר לך זה אחרי שיחות עם אנשים וביקור קצר במקום.
בהתחלה חשבתי שאני רוצה דרג ב', בגלל שלא התאים לי כל ההקפצות באמצע הלילה, שעות מטורפות וכו'.
אבל כשהגענו לביקור בדרג ב' (מוסך) זה שינה את הדיעה שלי...המקום היה פשוט כמו בית קברות.
ואז הגעתי למסקנה שאני רוצה שירות מעניין, גם אם יהיה קשה. החלטתי עם עצמי שאני גם לא הולך לחשוב יותר בכלל על היציאות והשעות... חיילים קרביים עושים הרבה יותר שעות בתנאים הרבה יותר קשים, אז למה שאני יתלונן?
כשאני יגיע להצבה הבקשה שלי תהיה דרג א' ואני מאמין שלשם אני גם יגיע (שם צריכים את רוב האנשים).
אני לא חושב שיש הבדל ביציאות בין הדרגים, אבל אני מניח שבדרג ב' וד' יהיה יותר קל לצאת ולקבל חופשות (רק מניח).
תנאים אותו דבר, כולם משרתים באותו בסיס. אתה יכול ליפול על מגורים טובים ואתה יכול על לא טובים.
יש הרבה סוגים של מעבדות, ויש גם את יא"א. לפי הבנתי במעבדות את מתעסק יותר במערכות ספציפיות של הכלי, ולא בכלי עצמו.

בכל מקרה בהצלחה בכל מה שתבחר
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:08

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר