לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2006, 22:15
  hus16 hus16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.06
שאלה בקשר בדיקות רפואיות(עזרה)

שלום אחים שלי אני רק רציתי לשאול אותכם שאלה שממש מטרידה אותי בזמן האחרון בקשר צו ראשון והבדיקות הרפואיות........אני יודע שזה יישמע טיפשי אבל הבעיה שלי היא שאני עברתי כבר אולי איזה 5 טיפולים\ניתוחים קטנים של ציפורן חודרנית......במצב הנוכחי של עכשיו אין לי בעיות של ציפורן חודרנית( וגם שלא יהיה בע"ה ) אין לי בעיה של נעליים כלומר איזה מידה וכו'.... אבל העניין שבגללו אני שואל ושאותי מטריד הוא שמהניתוחים שעברתי באחד מהם הרופא פשוט שינה את הציפורן כלומר הוא חתך לי את הצדדים של הציפורן כך שזה לא תחזור לי אותה בעיה...הציפורן נראית די מוזר ואני מפחד שיורידו לי על זה פרופיל....אני יחזור על זה שוב אין לי יותר בעיות ברגליים אין לי בעיה שהרגליים שלי יהיו הרבה זמן בתוך נעליים בקיצור זה מתפקד כמו שעון בלי בעיות תודה לאל.......אני רציתי לשאול אותכם אם במקרה לפי דעתכם יורידו לי פרופיל על זה? אני יודע שאתם לא רופאים אבל אני יהיה מאוד שמח שתשתפו אותי בדעתכם כי זה פשוט ממש מעצבן אותי ואני מפחד שיורידו לי על זה פרופיל.........תודה רבה למי שיענה........
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-03-2006, 14:01
  מתגייסבמרץ מתגייסבמרץ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.02.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי עידן למבורגיני שמתחילה ב "תשמע"

נראה לי שהורידו לי על ציפורן חודרנית את הפרופיל באיזו שהיא צורה (בגלל שהבעיה הזו חוזרת כל הזמן) או שיש לי סעיף על זה לפחות...

אני מסביר:

עשיתי 8 ניתוחים בשתי הציפורניים וכל פעם אחרי 3 חודשים הבעייה חזרה שוב ושוב וכאבים ואנטיביוטיקה וכו'...

לבסוף עשיתי ניתוח רציני יותר בלייזר בבית חולים שעושים אותו רק שממש אין ברירה עם הרדמה באזור האצבעות של כפות הרגליים.

אכן הניתוח עזר אולם עדיין לעיתים קרובות הבעיה חוזרת ומצריכה פנייה לרופא כירורג שיעשה תיקון

לאצבע ולציפורן (בלי הרדמה).

הפתרון הוא שאני פונה מייד בלי להתעכב לכירורג שמתקן את זה.

כנראה שאצלי הבעיה היא יותר תורשתית מאשר שאני גוזר לא ישר- מאז הניתוח הראשון הראשון

אני גוזר אך ורק ישר.

יש לי שאלה:

יש לי אישור רפואי על הבעייה הזו ועל זה שהיא חוזרת כל כמה חודשים (2-3 חודשים בערך) .
האם אני יכול לבקש על זה נעליים קלות או נעליים חצאיות - בגלל שאני צריך מקום גדול יותר לאצבעות שהנעל לא תלחץ על הציפורן ולא תגרום לבעיות וזה במקום נעליים כבדות שאני מקבל בבקום?

ואיפה אני מבקש את הנעליים האלה? בבקו"ם או בבט"ר?

הערה: אני עם פרופיל 64 על אסתמה שמצריכה טיפול במשאפים מידי יום.

תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר