לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-03-2006, 01:48
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
ברוך מרזל - היחידי שיצא להציל מלכת היופי היהודיה מלהתבולל

YNET: ברוך מרזל: "לינור - אל תתחתני עם שאראס!"

יו"ר מפלגת חזית יהודית לאומית לקח פסק זמן מהפוליטיקה, כדי להתערב בנושא החשוב באמת. במכתב נרגש אל מלכת היופי בדימוס הוא מתחנן: "חשבי על המסורת היהודית, על תורת ישראל ועל כך שהסכנה הכי גדולה לעם שלנו היא ההתבוללות"
אפרת וייס

למרות מאות הטוקבקים וההתרגשות הכללית שאחזה ביום ראשון השבוע בעם ישראל, מתברר שלא כולם מברכים על האירוסים בין מיס עולם לשעבר, לינור אברג'יל, לכוכב מכבי תל אביב בעבר (ושחקן אינדיאנה ב-NBA), הליטאי שרונאס יאסיקביצ'יוס. אתמול (ה'), במסר חריג, פנה יו"ר מפלגת חזית יהודית לאומית, ברוך מרזל, אל אברג'יל והתחנן בפניה שתחזור בה מאמירת ה"כן" להצעת הנישואים.

במכתב ששלח אל הכלה לעתיד אף הציע לה מרזל ליצור איתו קשר, כדי שישמש לה אוזן קשבת וכדי שאם תרגיש צורך, תוכל להתייעץ עמו לפני שתעבור את נקודת האל-חזור.

ביום ראשון השבוע פורסם כי אברג'יל נענתה לשאראס, עימו היא יוצאת בשנה האחרונה. בשל העובדה כי יאסיקביצ'יוס אינו יהודי - לא עלינו - שלח מרזל את מכתב האזהרה לאברג'יל בתקווה כי דבריו ייפלו על אוזניים כשרות וקשובות.

"כאב לי לשמוע כי בכוונתך להתחתן עם הכדורסלן שרונאס יאסיקביצ'יוס, כדורסלן ששיחק בישראל", כתב מרזל. "אין לי שום דבר נגד שאראס, יתכן בהחלט שמדובר באדם מקסים ונפלא, אך כל עוד הוא לא התגייר, הרי שאסור לך לעשות צעד זה, שמהווה נתינת גט כריתות כלפי עם ישראל וכלפי משפחתך".

מרזל הוסיף וכתב: "לינור היקרה, אנא ממך, חשבי על הסבא והסבתא שלך! חשבי על המסורת היהודית, על תורת ישראל ועל כך שהסכנה הכי גדולה לעם שלנו היא-היא ההתבוללות! אני פונה אלייך בפניה של הרגע האחרון ומבקש ממך לא לעשות

צעד זה. כאדם שמטפל במשך עשרות שנים ביהודיות שהתחתנו עם גויים וכן במשפחות להן נולדו ילדים עם בעיות זהות, אני מציע לך לחשוב, לברר ולהתייעץ".

את המכתב הנרגש מסיים מרזל בהצעה כנה לסיוע עבור המלכה בדימוס: "במידה ותרצי לקבל מידע על הסכנה שבנישואים עם גויים ולהתייעץ, אני משאיר לך את מספר הטלפון הסלולרי שלי. אנא צרי עמי קשר בכל שעה שתחפצי ואהיה לאוזן קשבת עבורך".

פיני גרשון, מאמן מכבי תל אביב, לא נבהל ממכתבו של מרזל ואמר היום, בתום ניצחון קבוצתו על אולקר הטורקית במסגרת היורוליג: "אם לינור חזקה, היא תצליח לגייר את שאראס".

השתתף בהכנת הידיעה: איתי שנקמן

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-03-2006, 06:13
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
ברוך מרזל,תפסיק לפנטז!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "ברוך מרזל - היחידי שיצא להציל מלכת היופי היהודיה מלהתבולל"

גם אם החתונה תבוטל,אין מצב,אבל ממש אין מצב שלינור אברג'יל תצא איתך.
ואתם יודעים מה? יש גם שיר מתאים במיוחד לכתבה הזאת. השיר נכתב במקור ללינור אברג'יל,אבל מוכר יותר בביצוע של שירי מימון:

הייתי כעיוורת לאור היום
מרוב ההגיון לא נשאר מקום
רועדת לידך והסם שבי עוד לא נגמר
נושמת לי ממך והטעם כבר מר.

המבט אחר והקור חודר
אתה מסתתר, את גופי שובר
המבט אחר והקור חודר
איך עוד יום עובר בלי נשימה.

לילה בא לאט, הזמן נעצר
לילה ואתה השקט שנשאר
רגע אחד נופלת איתך בסוף המשחק.

בערב שוב חומקת מהרחוב
מתוך האפילה מנסה לחשוב עוד קצת עליך
עוברת עוד דקה ארוכה שמרגישה כמו נצח
וריק בלעדיך.

המבט אחר והקור חודר
איך עוד יום עובר בלי נשימה.

לילה בא לאט, הזמן נעצר
לילה ואתה השקט שנשאר
רגע אחד נופלת איתך בסוף המשחק
הזמן נעצר
לילה ואתה השקט שנשאר
רגע אחד נופלת איתך בסוף המשחק.

ישן 03-03-2006, 17:05
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
כל ישראל ערבים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי asafdr שמתחילה ב "מה הוא חייב להתערב.."

ציטוט:
סיסמת כי"ח: "כל ישראל ערבים זה לזה". הסיסמה מביעה את האחריות ההדדית והנכונות להגיש עזרה ותמיכה הדדית.

ציטוט:
כשאתה רואה שמישהו חוטא אתה צריך להוכיח אותו, התוכחה היא פועל יוצא מ"כל ישראל ערבים זה לזה"
.(מקור)

וחשוב להדגיש כאן שלהוכיח צריך לדעת איך, ושחשוב מאוד שלא להוכיח בדרך שאינה נכונה, אם מישהו מהקוראים חושב להתחיל להוכיח אנשים חופשי חופשי. לפעמים, אני בטוח, עדיף לשתוק מאשר להוכיח. הכל תלוי בסיטואציה הספציפית.

בקשר לברוך, אני חושב שהוא עשה טוב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:15

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר