לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2006, 16:13
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
אולמרט. אופיו וטיבו של האיש

מעורר צמרמורת.

על כך מספר שמואל תמיר בספרו 'בן הארץ הזאת':

"היו לו (לאולמרט האב) חיכוכים בלתי פוסקים ועלי היה ליישבם. בוקר אחד נכנס אהוד לחדר. נאנחתי עמוקות ואמרתי: אבא שלך, שיהיה בריא, לא קל. תשובתו של אהוד הלמה בי. שמואל, אם אתה רוצה לסלק אותו, אני אסדר את זה בתוך עשרים וארבע שעות. אמרתי: אני לא מציע לסלק אותו. אני רק חושב שקשה איתו. אולי תשכנע אותו להתגמש. טוב, אמר אהוד אולמרט, איך שאתה רוצה. אבל אם אתה רוצה שיעזוב את העבודה, אסדר זאת בעשרים וארבע שעות. נחרדתי. פן זה באופיו העביר בי צמרמורת ותחושה קשה. אמר לי ידיד: האיש הזה יהיה מוכן לעשות הכל, אם לנקוט בלשון המעטה, ובלבד שישיג קידום אישי אפילו בצעד אחד".

האיש שתרם אולי יותר מכל אדם אחר לכניסתו של אולמרט לפוליטיקה הוא חבר הכנסת לשעבר עקיבא נוף. ואלה הדברים שאמר לי נוף:

"כשיגיע יומי ואעמוד בפני בית דין של מעלה, אין ספק שישלחו אותי לגיהנום על תרומתי לקריירה של אהוד אולמרט. אני מוניתי למזכיר סיעת 'המרכז החופשי' בכנסת, וזמן קצר לאחר מכן קיבלתי מלגת לימודים בהולנד. באתי לשמואל תמיר וסיפרתי לו על כוונתי לנסוע, והוא ניסה להניא אותי. אמרתי לו: יש לי בשבילך מחליף, והצעתי את אהוד אולמרט. שמואל תמיר בכלל לא הכיר אותו אבל הסכים לקבלו. תוך זמן קצר נתגלה אופיו של אולמרט. חנפן לאיש שבצמרת עד כדי בחילה, כשהוא מסתיר סכין מאחורי גבו. הייתי עד לכך שבתום יום עבודה הוא מצלצל לרות, רעייתו של שמואל תמיר, ומספר לה עד כמה בעלה גדול".
כשנבחר אולמרט לכנסת, הוא שלף את הסכין. היה תוקף את תמיר על דברים שלא היו ולא נבראו ויוצר סערה. לאחר מכן הופיעו הדברים בעיתונות, והיה ברור שהוא מדליף אותם בצורה מדויקת, אולי על ידי הקלטה סמויה של הדיונים.

"התנהגותו זו הביאה לפיצוץ ולפילוג, ומכאן דרכו רצופה שורה של פילוגים בשורה של תנועות. מהמרכז החופשי ל'מרכז העצמאי', לע"ם, הרשימה הממלכתית, הליכוד ולבסוף 'קדימה'. בכל אחת מן התנועות הללו הוא היה הגורם המתסיס והמפלג. השיטה היתה להחניף למנהיג הרשימה ולבסס את מעמדו-שלו, תוך שהוא מחזיק סכין הננעצת במיטיבו.
#############################
עכשיו אנחנו כבר מבינים טוב יותר איך עלה אולמרט לגדולה.
אפילו חברי המרכז המושחתים והרקובים מתאוות בצע סלדו ממנו עד כי שמו אותו נדמה לי במקום השלושים ומשהו ברשימה הליכוד לכנסת.
מעניין.
מאחורי רבין שהתהפך והביא לכאן את עראפת שאפילו ידידיו הקרובים ביותר השתאו על המהלך שלו עמד לא אחד מאשר שמעון פרס שבערוב ימיו להיטותו להרתם למען הפלשתינים עוד תהווה יום אחד מטרה למחקר רציני ומעמיק, ומאחורי שרון שהיום ידוע שכנראה מוחו כבר בשנות ה2000 לא תיפקד פונקציונלית תפקוד נורמלי ושפוי וידוע שחי על תרופות עמד לא אחר מאשר אהוד אולמרט שתמך בו הגן עליו ותקף כל מי שהעז לתקוף את שרון.
מה היה המחיר ששרון היה צריך לשלם לטואעכס לייקר הזה?
השאלה שכל אזרח צריך לשאול את עצמו דקה לפני שהוא מניח את הפתק בקלפי האם אני צריך גם לשלם את המחיר הזה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:13

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר