לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2006, 12:14
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
טקטיקת המלחמה בטירור צריכה לעבור

שידרוג רציני.
בשלב הראשון צריך לבצע מספר פעולות הכרחיות שנכנה אותן טיהור וניקוי האורווה משרידי התבוסתנות השמאלנית .
לבסס מנהיגות יהודית המבוססת על עבודת האלוקים ולא עבודת אלילים.
מכאן פתוחה הדרך להפוך את הקערה על פיה ולהפוך תחושת ניצחון אצל הפלשתינים לתחושת יאוש ותבוסה אשר תאפשר למנהיגות יהודית להחדיר את רעיון פינוי פיצוי של הפלשתינים אל מעבר לגבולות 67.
מנהיג יהודי אמוני ינאם בפני אזרחי ישראל והעולם ויאמר שלמדינת ישראל הזכות להתגונן בפני הטירור שאינה מוטלת בספק ומעוגנת בחוקים הבינלאומים במלחמה נגד הטירור ולכן מדינת ישראל משנה את כללי המשחק ההומניים שנקטו בהם ממשלות ישראל החילוניות המושתתות על עבודת אלילים ולא עבודת האל היחיד.
מנהיג יהודי אמוני יודיע קבל עם ועולם שמעתה גבולות מדינת ישראל יהיו קווי שביתת הנשק שלאחר מלחמת ששת הימים ויפעל לספח את כל השטחים שעד היום ממשלות עובדי האלילים החילוניות נמנעו מלספח.
לאחר הסיפוח יזהיר המנהיג את אירגוני הטירור מנקיטת פעולות טירור ויודיע שמהיום ואילך משתנים כללי המשחק ועל כל פעולת טירור תהרוס מדינת ישראל חלקים מהעיר ג'נין ומערים אחרות כולל תשתית.
כמו כן תפסיק מדינת ישראל לאלתר את אספקת המים והחשמל הדלק וחמרי הבניין לאיזור ממנו יצא הטירור.
חייבים לבסס חשבון של שכר ועונש על האוכלוסיה הפלשתינית כשהעונש ברור והשכר יהייה משא ומתן על פיצוי כספי הוגן עבור כל משפחה פלשתינית שתסכים להגר מהאיזור.
כמו כן יודיע המנהיג היהודי האמוני שעל כל פעולת טירור והפרה של כללי המשמעת יוקם ישוב יהודי חדש.
מצב זה יכניס את האוכלוסיה הפלשתינית להלם שאחריו יש שתי נקודות מוצא.
הראשונה להיות פליטים במחנות אהלים או להיות מהגרים שבעי רצון מתוגמלים בכסף על רכושם שימכר למדינת ישראל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-03-2006, 16:03
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
לאחרונה אני מסכים עם הכותרות שלך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שאבז שמתחילה ב "טקטיקת המלחמה בטירור צריכה לעבור"

טקטיקת המלחמה בטרור חייבת לעבור שדרוג רציני. לא רק השמוש בכוח יוכל למזער את הטרור - ללא פעולה מדינית חכמה הטרור רק ילך ויגבר ונביא עלינו אוייבים יותר ויותר קשיים ומרצחים יותר ויותר אלימים.
בשלב הראשון צריך לבצע מספר פעולות הכרחיות שתקרבנה את הלבבות בתוככי עמנו עם ישראל.
להפסיק ל"התגמש" ולפעול בהתאם לגחמתם של אלו המבזים את האל והחושבים שדרך אמונתם הנלוזה היא במצוות האל ולא הוא. להפסיק יחוס חשיבות "אלילית" לכל מקום הנחשב כקדוש ולהפסיק לקדש את המתים על פני החיים.

מכאן פתוחה הדרך להפוך את הקערה על פיה ולהפוך תחושת ניצחון וה"אני ואפסי עוד" את הזלזול וחוסר הכיבוד של הפלשתינים בין אם יושבים בקרבנו או בין אם אנחנו יושבים בקרבם. להחדיר את רעיון פינוי פיצוי של אזרחי מדינת ישראל אל תוך גבולות שתקבענה ע"י ממשלת ישראל החוקית והריבונית, גבולות המבוססים על גבולות 67 - לכלל אזרחי ישראל ובמיוחד לאלו המנסים "למרוד במלכות".
מנהיגי מדינת ישראל, ימשיכו להציג בפני אזרחי ישראל והעולם כולו ויאמרו שלמדינת ישראל הזכות להתגונן בפני הטירור, שאינה מוטלת בספק ומעוגנת בחוקים הבינלאומים. לכן מדינת ישראל משנה את כללי המשחק ההומניים שנקטו בהם ממשלות ישראל כלפי מיעוט אזרחי ישראל, שאמונתם אינה רחוקה מעבודת אלילים. כללי משחק שפגעו בשכנינו הפלסטינאים כמו גם באזרחי מדינת ישראל ועוברת למצב שכלל אזרחי ישראל יכבדו את החוק ויפעלו על פי החלטת ממשלתה ואישורה של הכנסת, כנהוג במדינות מתקדמות.
יחד עם זאת מדינת ישראל תפעל ככל יכולתה לפגוע בכל הקמים עליה במחבלים במרצחים ובכל הרואים והפועלים לרעתה.
ממשלת ישראל תודיע קבל עם ועולם שמעתה גבולות מדינת ישראל יהיו קווים, שיבטיחו את המשך קיומה של מדינת ישראל לדורות. קווים המבוססים על קווי שביתת הנשק שלפני מלחמת ששת הימים כולל תקונים שהזמן מחייב אותם.
(באשר לספוח שטחים כבושים - למעט ירושלים המורחבת, בה נעשתה טעות תהומית שלא יודעים כיצד לצאת ממנה, לא סופח אף שטח כבוש למדינת ישראל ואפילו, למעט הגולן, לא הוחל החוק הישראלי עליהם, אפילו ע"י שמיר או מנחם בגין. האם גם הם מוגדרים כממשלות עובדי האלילים החילוניות ? ).

אחת הטעויות הגדולות שלא אבחנו בין האוכלוסיה הפלסטינאית הכללית, זאת שבסך הכל רוצה לחיות את חייה ולהתפרנס בכבוד לבין אלו העוסקים ברצח ובטרור נגדנו. למעשה פגיעתם קשה יותר בבני עמם (כתוצאה ממלחמתנו בהם) מאשר בנו וביציבות מדינתנו. מדיניות של שכר ועונש על גבה של האוכלוסיה הפלשתינית החיה בין הפטיש לסדן, תביא רק להתגברות הטרור. תקוותך שמשהו מהם יעזוב ויטוש את ארצו מולדתך תעלה בתוהו.

ישן 19-03-2006, 03:21
  שאבז שאבז אינו מחובר  

הפתרון שאתה מציע הוא פתרון גרוע.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אינך מוכן ל"הקריב" מאום על מנת שמדינת ישראל לא תהפוך להיות מדינה דו לאומית"

מה אתה אומר? נתכווץ .ניתן להם מדינה משלהם וניפרד מהם.
נטרנספר יהודים מערבה לקו הירוק אבל חס וחלילה לנו מלטרנספר פלשתינים מזרחה ממערב לקו הירוק.
אז מה שאתה בעצם אומר נכנעתי לטירור הובסתי במלחמה ואני נותן לפלשתינים שלוש מדינות לעם אחד.
איך שלוש? אחת ירדן היא היא המדינה הפלשתינית האוטנטית אחר כך מדינה פלשתינית שנייה על שטחים השייכים לעם ישראל ממזרח לקו הירוק ואחר כך מדינה שלישית הלא היא מדינת ישראל שתהייה מדינה מעורבת של יהודים ופלשתינים.
חביבי יש טיפול למחלה .יש פסיכיאטרים טובים,מכות חשמל,סשנים,אמבטיות קרח,12 הצעדים ,13 המלקות,צעד תימני,מוזיקת היפ הופ
ישן 19-03-2006, 06:09
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אנא אפשר לי לנסח את דבריך על פי דרך חשיבתי
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי שאבז שמתחילה ב "הפתרון שאתה מציע הוא פתרון גרוע."

נחזור לגבולות מדינת ישראל ונגאג לעצמנו. אנחנו לא נותנים לאף אחד מדינה בדיוק כפי שאף אחד לא נתן לנו מדינה. הקמנו את מדינתנו בעשר אצבעותנו, בזיעת אפנו ובדמנו.

לא מטנספרים אף אחד (מבחינתי שישארו כולם במקומותיהם ולגורלם ויחיו על פי חוקת השולט - כמו כל יהודי העולם החיים מחוץ לגבולות מדינת ישראל) - לא יהודים (אותם מחזירים לשטח מדינת ישראל ולא פלסטינאים החיים בתוכנו כאזרחי מדינת ישראל.

גם אם לא היה טרור חובתנו היא לחזור ולהתכנס בתוך שטחי מדינת ישראל על מנת להבטיח קיומה לדורות. דוקא הטרור והכניעה לו מאלצים אותנו כיום להשאר בשטחים הכבושים מתוך המחשבה המוטעית שזוהי הדרך הטובה והיעילה להלחם בטרור. המציאות טופחת על פנינו מדי יום ביומו ומוכיחה בדיוק את ההיפך - אין כל תועלת בישיבתנו (במיוחד בישיבה אזרחית) בתוך השטח הכבוש למזעור הטרור.

כבר הסברתי שאינני נותן מאומה לאף אחד אלא לוקח לעצמי את מה שיבטיח את קיומי קיום מדינת ישראל לדורות.
ירדן היא היא מדינה אוטנטית שהוקמה בעקבות סיום המנדט הבריטי על ארץ ישראל, תוך כדי הפרה בוטה של הצהרת בלפור. נכון שקיימת שם אוכלוסיה פלסטינאית כבדת משקל ( מרביתה ממגורשי/ בורחי שטחי מדינת ישראל והגדה המערבית) אבל השליטה עדין בידי המלוכה האשמית. נכון שקיימת סכנה שהרוב הפלסטינאי ישתלט על המדינה בדיוק כפי שקיימת הסכנה למדינת ישראל אם נשאר לשלוט על כל הגדה המערבית.
המדינה הפלשתינית שבחיתוליה, נוצרה על בסיס הקמתה של מדינת ישראל ודחיקת חלק לא מבוטל של פלסטינאים אל מחוץ לגבולות שביתת הנשק עם מדינת ירדן והתקבצותם בגדה המערבית. המחדל שלנו בהסדר עם ירדן לאחר הנצחון הצבאי הגדול, הביא עלינו את הצרה הזאת.
מדינת ישראל תשאר במתכונת הנוכחית בעלת רב ישראלי ומיעוט פלסטינאי החיים בכפיפה אחת. רק המשך שהייתנו בשטחים הכבושים יהפוך את המאזן ויביא למה שאתה כל כך פוחד ממנו.

אני מציע שאת הענינים הרפואיים ומי הוא הזקוק לטיפול נשאיר למומחים לדבר. חבל לקטוע דיון רציני בשטויות שכרגיל נאחזים בהן כאשר נגמרים הנימוקים.
ישן 20-03-2006, 04:33
  שאבז שאבז אינו מחובר  

לא נגמרו לי הנימוקים. הריני להבטיחך שאני לא כזה.
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אנא אפשר לי לנסח את דבריך על פי דרך חשיבתי"

אנחנו חלוקים בדעתנו ברמה כזאת שאני טוען שלאחר שהתיישבנו ביו'ש בדיוק כמו בגליל ב48 ובנגב ב48 שהייתה גם אדמה משוחררת בעקבות מלחמת השיחרור אסור לנו בשום ואופן להכנע ולומר התעייפנו.
אתה אומר לחזור לקווי 67 ודרך אגב קווי 67 מעולם לא היו גבול בינלאומי בין ישראל לירדן אלא קווי שביתת נשק שנקבעו ביננו לבין ירדן לאחר מלחמת ששת הימים.
אם היית אומר להבטיח מדינה יהודית בקווי 67 כלומר טרנספר יהודים מערבה וטרנספר פלשתינים מזרחה הייתי אומר אוקיי יש ביננו חילוקי דעות לא על המדינה היהודית כמדינה יהודית אלא על קביעת הגבול.
אבל ברגע שאתה אומר טרנספר פלשתינים מזרחה זה פשע בינלאומי וטרנספר יהודים מערבה זה צורך קיומי הרי שאני עומד על כך שדעתך השתבשה עליך או שכוונה מלוכלכת מסתתרת מאחורי הקו הלכאורה התמים שלך האומר מדינה ישראלית פלשתינית דו לאומית בעוד 30 שנה דבר שלא אני ולא שום יהודי ציוני יכול לקבל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר