לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2006, 14:39
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
אם אני הייתי מנהלת הQA של firefox זה לא היה קורה

זנחה את ארוסה בגלל באג בדפדפן פיירפוקס

לא תמיד בטוח יותר להשתמש בפיירפוקס, כך התברר לאישה שגילתה כי הדפדפן חשף אתרי היכרויות אליהם גלש בן זוגה בתקופת האירוסין שלהם. לא נעים
ynet

אישה דיווחה לאחרונה על באג הרסני לצוות הפיתוח של דפדפן האינטרנט "פיירפוקס". לא, לא מדובר בבאג שהורס מחשבים אלא משפחות. על פי הדיווח של האישה באתר bugzilla, הבאג חשף אותה לעובדה כי בן זוגה נהג לגלוש לאתרי היכרויות במהלך תקופת האירוסין, ובעקבות הגילוי היא עזבה אותו.

"אנחנו חולקים במחשב אחד, אליו אנחנו מתחברים בחשבונות משתמש שונים ב-Windows XP", כך כותבת האישה, "שנינו משתמשים בדפדפן פיירפוקס...הוא יותר ואני פחות...כשל הפרטיות הוא כזה: כאשר הוא התחבר עם שם המשתמש לאתרי היכרויות כגון jdate.com, swinglifestyle.com, adultfriendfinder.com ואחרים (חלקם ידועים כאתרי היכרויות "למבוגרים בלבד"), הדפדפן שאל אותו אם ברצונו לשמור את השם והסיסמה. הוא בחר לא לעשות זאת.

"עם זאת, לאחר שהוא התנתק מהחשבון שלו, ואני התחברתי עם שלי, החלטתי להשתמש בפיירפוקס בגלל היעילות של הדפדפן ובשל העובדה כי התוכנה הרבה יותר יציבה מאשר גירסת הבטא השנייה של אינטרנט אקספלורר 7, בו אנחנו משתמשים".

"פיירפוקס שאל אותי אם ברצוני לשמור סיסמה לכניסה לאתר האינטרנט שלי. עניתי שלא אך לאחר מכן שיניתי את דעתי. כשפתחתי את מנהל הסיסמאות של הדפדפן כדי לשנות את הגדרות הדפדפן מאי שמירת סיסמאות לתמיד לשמור, ראיתי את כל האתרים בהם הוא ביקר, לצד ההוראה לא לשמור בהם סיסמאות. כמובן שאני באופן אישי לא ביקרתי באתרים האלה".

"אז הבנתי על מי ועל מה מדובר...הדפדפן שלכם לא שומר על הפרטיות של משתמשים שונים במחשב אחד".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-03-2006, 16:23
צלמית המשתמש של EventHorizon
  משתמשת נקבה EventHorizon EventHorizon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.03
חברה קטנה?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "מה לעשות שאני לוקחת את העבודה שלי בשיא הרצינות?"

מיני, את לא היחידה שלוקחת את העבודה שלה ברצינות.

אם יש מחשב משותף שמריץ WIN, ומשתמשים לא מבינים גדולים, אז אין בעיה לחשוף הכל הכל... ולא רק נתוני גלישה.

שורה תחתונה, אל תקבלי אולקוס, יש להיות חרוץ ומקצועי ויש לקחת למעי הגס... תשתדלי לשמור על פרופורציה
אם היה אינסוף זמן לבדוק כל דבר, אז מוצרים היו מושלמים,
אבל ע"פ הגדרה זה לא ככה... אז יש תמיד באגים (למעשה, עצם הקיום שלהם מגלגל המון כסף).
לבאגים יש דירוגים וכל עוד רוב הבאגים בדירוג גבוה נמצאו, המוצר יחסית יציב.
בגדול, פיירפוקס לטעמי הוא לא יציב וגם לא מקנה את כל השירותים שמוזילה מציע.
ותכלס, אני לא אוהבת להיות שפן ניסיון ל early availability בלי לקבל על זה כסף, ובפיירפוקס זה בהחלט מרגיש ככה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:14

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר