לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-03-2006, 12:20
  lea10 lea10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
צילום להלן ראיון שנתתי לצוות הטלביזיה של ערוץ 1 על עלה ירוק לפני 30 דקות

ערוץ 1 הכין כתבה על כניסת עלה ירוק לכנסת היום.
צוות שידור של ערוץ 1 היה אצלי לפני 30 דקות.
להלן תוכן הראיון שישודר ככל הנראה לאחר תוצאות המדגם אם עלה ירוק נכנסה לכנסת.תלוי בהחלטת העורך.

מראיין:בועז מה עושה לך ההודעה שעלה ירוק נכנסה לכנסת?
תשובה: שמחה גדולה שגם מפלגת הצמח האחות בפנים.אחרי הכל לא הבנתי למה שימון פרס ממפלגת הצמח האחות תוקף את מפלגת הצמח הקטנה פעמיים תוך שבוע.אחרי הכל מדובר במפלגות אחיות ששתיהן נובעות מהצמח, אפילו הביטוי שלהן בקלפי אותו דבר כן לקדימה קן לעלה ירוק.
זו שמחה גדולה כי 38000 מצביעי עלה ירוק ב- 2003 , 34000 מצביעי עלה ירוק ב- 1999 הם לא מסתולים.
הם מהווים ב- 2003 יותר מה - 25000 שהצביעו לפרס הלוזר במפלגת העבודה.
מראיין:איך אתה כקצין בכיר במשטרה מרגיש שהצבעת למפלגה שבעד ליגאליזציה של סמים?
בועז:מרגיש מצויין.קודם כל שלמה גל ניצב במשטרה בעבר שהיה ראש המועצה למלחמה בסמים בעצמו אמר שיש לתת ליגאליזציה לסמים קלים.כמובן הכל תחת פיקוח ושליטה כמו בהולנד.צה"ל הרי בעצמו נותן סווג בטחון שדה היום הכי גבוה גם למי שצרך סמים קלים.גם המפכ"ל הקודם אמר שהם עושים רביזיה.זו המציאות היום.אבל אני לא ראיתי בעניין את מרכז הדגש שלי.אחרי ההתקפה של שימון הראשונה חיפשתי את אתר עלה ירוק קראתי את המצע.הוא מדבר ב- 3 מישורים.איכות סביבה.הדאגה לפרט.ליגאליזציה של סמים.בנושא הטכנולוגיה הם דברו אלי ממש בשפה שלי.קראתי את כל מצעי המפלגות בנושא.אפילו ויינט דירגו אותם בראש בנושא למשל בנושא ה- upload מהירות העלאת הקבצים.זו השפה שלי.אני לא צריך להסכים לכל דבר.אני כבר לא יכולתי שוב להצביע ולהכניס את צחי נעמי ובוז'י.
מראיין:הלכת לאתר שלהם ראית מי המועמדים?
בועז: כן יש שם אחד עם כיפה שבתאי מ"פ בצבא איש הייטק מדבר אלי.גם הוא אומר שהוא לא שם בגלל הסמים.זה לא המישור היחידי שלהם.לא צריך להסכים לכל.בכל מקרה מדובר בפיקוח ממשלתי.
מראיין:מה זה עושה לך עכשיו שהם בכנסת?
בועז:אני שמח עכשיו מאוד .אחרי פנינה ורוחמה שזו בדיחה עצובה.עכשיו יהיה שמח בכנסת.

נערך לאחרונה ע"י lea10 בתאריך 26-03-2006 בשעה 12:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2006, 18:04
  lea10 lea10 אינו מחובר  

כבר נימקתי והסברתי כי אני מוכן לכל תוצאה התקרה לא נופלת
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי d ilan שמתחילה ב "אין שום סיכוי שתיכנסו לכנסת. ללא הבעת דיעה בעניין."

חמישה לשתים עשרה – התקרה לא נופלת

את כל אלה אני ורק אני בעצמי הכנסתי לכנסת – על כל אלה סלח לי אלי הטוב ואלו הם

גורלובסקי עם ההצבעה הכפולה.חזן עם המצלמות.בלומנטל עם המלון.סאלח טריף עם השוחד.פרץ עם התואר.בניזרי עם הקבלן.עומרי עם החשבון.צחי עם המינויים.גבריאלי עם הפצצות.הרצוג עם השתיקה.אמיר עם הזיופים.אולמרד המליונר עם הבנים.טיסות באגרקסקו.קורס אנגלית לליבני.רוני עם הייעוץ.דרעי הוא זכאי.יאיר לוי עם הגמ"ח.אבו חצירא עם הזיופים.דדי עם העמותה.שמואל עם העיריה.שימון עם השעון.רפאל עם מועדון הלילה.שכחתי מי עוד שלחתי.עוד כמה כאלה שהחקירה עוד מתקיימת ברעש או שמדברים חלש.עכשיו אחרי שכבר עשיתי מעשים כאלה משנת 1969 ועד היום ללא הפוגה – קיבלתי החלטה נקיה.לא עוד.עכשיו אני נותן צ'אנס לעלה ירוק אין שם אף עבריין גם לא אחד שמתנהלת חקירה נגדו .מה עדיף שהקול שלי ילך לאיבוד? או שהקול שלי יכניס את נעמי בלומנטל לכנסת? אם הקול שלי יכניס את המקום ה- 36 של קדימה זה לא בזבוז קול? עדיף לי להכניס את עלה ירוק מאשר להכניס פוץ חסר ערך לכנסת.אם אכניס אותם טוב.אם לא לפחות לא הכנסתי שוב את צחי ובוז'י.גם אם זו בדיחה זו אחלה בדיחה שהביאה 34000 איש לקלפי בבחירות 1999 , 38000 איש לקלפי בבחירות 2003 . כשמסתכלים על גילה גמליאל, פנינה ורוחמה אברהם ושאר הטרמפיסטים זו כבר בדיחה עצובה.עלה ירוק תעשה שמח בכנסת.

קן לקדימה

רק עיזים אוכלים עשב – מסקנת הסקרים מן הצמח (ידיעות אחרונות 24/3/06 )

75 אחוז מהעם בישראל לא רוצים את קדימה

85 אחוז מהעם בישראל לא רוצים את העבודה

90 אחוז מהעם בישראל לא רוצים את הליכוד

http://www.4law.co.il/ulmerd1.htm

נערך לאחרונה ע"י lea10 בתאריך 26-03-2006 בשעה 18:13.
ישן 26-03-2006, 19:03
  lea10 lea10 אינו מחובר  

אתה צריך לקרוא את המצע שלהם. השאלה שלך במקום
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "סתם שאלה שמעניינת אותי לגבי עלה ירוק"

יש מודלים שכבר קיימים במערב אירופה. גם שם הם בחנו את העניין.להם יש נסיון.כל המידע בעניין מצוי באתר שלהם וידאו 52 דקות מאתר מייקרוסופט עם בועז וכטל מצוי בקישור שנתתי.כולל המצע

http://www.4law.co.il/ulmerd1.htm

אתה צריך לזכור גם שאני החתונה שלי עם עלה ירוק החלה אחרי ההתקפה הראשונה של שמעון פרס
ממייסדי עלה ירוק 2006 - מבקר המדינה צריך לבדוק עכשיו אם אין כאן תרומה אסורה של פרס...ו/או לחלופין קשרי משפחה עם בועז וכטל.עד היום ממה שנמסר לי אמא של פרס ערביה ממחנה באלאטה השם וכטל לא נמצא שם אולי תאגיד וכטל הפועל בסעודיה?

פינת התורמים שמעון פרס ממפלגת הצמח הבכורה מסביר כי הוא לא הפסיד אף פעם
לא נגענו...

Video

Angry Peres the Looser defects Labor & joins Kadima

הסטלן פרס המפסידן הנצחי כועס הוא אינו לוזר
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר