לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-04-2006, 16:07
  yaari yaari אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.04
עדיף מאוחר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Alessander שמתחילה ב "חוסר חדות כללי בתמונה . . ."

אני מתנצל שאני מגיב באיחור אבל בעקבות ההצפות שהיו במוצאי שבת (אצלי אישית הלכה המכונית) לא הזדמן לי להכנס לאתר.
נראה לי שהבעיה אצלך היא טכניקת הצילום ולא הנתונים הטכניים של צמצם וכד' (ותקן אותי אם אני טועה)
ראשית, לפני לחיצת הצילום יש לדאוג שהמצלמה תהיה בפוקוס על הנושא המרכזי.
לשם כך יש לכוון על הנושא המרכזי שבצילום (הבא אותו למרכז התמונה), ללחוץ בעדינות חצי לחיצה על כפתור הצילום עד שרואים שריבוע הפוקוס עבר אליו תוך שהוא נעשה בד"כ קטן יותר (מלווה בדרך כלל בהשמעת צליל). אם לא תפס נכון, שחרר ונסה שנית.
רק עכשיו הוא בפוקוס וניתן להמשיך ללחיצה מלאה כדי לצלם.
כמובן שאם אינך רוצה שהנושא שעליו ביצעת את הפוקוס ישאר במרכז התמונה בעת הצילום, המשך להחזיק את חצי הלחיצה וכוון את המצלמה לתמונה הנדרשת ואז המשך את לחיצת הצילום (הפוקוס ישאר על הנושא, או ליתר דיוק על המרחק אליו).
אם ניקח לדוגמא את התמונה הראשונה: אם רצית שהעץ שמשמאל לכביש יהיה בפוקוס, יש לבצע את הפוקוס על העץ ואחר כך, תוך המשך חצי הלחיצה, לכוון כמו שצילמת ולצלם. אם לא ביצעת כך הפוקוס הוא על סוף הכביש או באיזור והעץ לא בפוקוס. כך גם לגבי הכפכפים בתמונה השלישית. לפקס עליהם ובחצי לחיצה לעלות למעלה לקומפוזיציה הרצויה ולהשלים את הצילום (במקרה הזה חובה צמצם הכי סגור לקבלת עומק שדה גדול).
יתכן שאתה מכיר את הנושא וצילמת כראוי ורק התוצאות לא יצאו היטב אז אני מצטער שהתייחסתי כך. אבל אולי אחרים ילמדו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר