לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2006, 19:27
  relove relove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.02
זוהי בדיוק הסיבה שלא היה צריך לסגור את ערוץ 7. בלי ערוץ 7
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "יום כיפור זה שלא הולכים לבית קפה ונוסעים על אופניים?"

הסיפור הזה לא היה יוצא לאור בכלל.
מדינת ישראל היא המדינה היחידה שבה למרות ריבוי אמצעי התקשורת וחופש הביטוי ישנו מונופול רעיוני של האג'נדה השמאלנית שלאחרונה גם לא מוסתר. מונופול שכולל לא רק דעות אלא גם הסתרת עובדות ויצירת מציאות שקרית.
זהו מצב שלא ניתן להסבירו בחוקי ההסתברות הידועים לנו, ולכן הוא אינו מקרי.
במילים אחרות אני נוטה לחשוד שהתקשורת מושחתת ומשוחדת.
למה שרק פוליטיקאים , בנקאים, פקידים בכירים ושוטרים יחטאו בשחיתות??? במקום שיש סתירה ענקית בין משכורות בינוניות וחוסר קביעות במקום בעבודה מחד, והשפעה עצומה על דעת הקהל , הפוליטיקה והכלכלה מאידך לשם תישאב בשחיתות כמו ברזל למגנט.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-04-2006, 23:03
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
יש לי הפתעה לכולכם - הסיפור פורסם בערוץ 10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "מוסק הזיתים הקיבוצי נתפס על חם! הבחור כישרוני גם מוסק וגם צלם."

2 קבוצות מאנשי התנועה הקיבוצית התעמתו זו עם זו על רקע מחלוקת בין פלסטינאים למתיישבים על אדמות ליד הכפר סקאלי . יואל מהרשק (הצ'יף של התנועה הקיבוצית) , על טרקטור , לקח את החוק לידיו טיפס על מכונה חקלאית והחל לחרוש את השדה כדי לעזור לפלסטינאים (או מה שהוא לא עשה שם , מבין גדול בחקלאות אני לא). המתנחלים והצבא ביקשו ממנו להפסיק , הוא לא הפסיק וכנראה עוכב לשיחה עם אנשי הצבא.

בינתיים קיבוצניק אחר (שאוהד את הצד הישראלי בסכסוך ) מצא מסור חשמלי עצום במכוניתו של מהרשק והוציא אותו החוצה כדי להראות אותו למצלמות. מהרשק טען בפני אנשי המשטרה שהוא גנב לו את המסור והמשטרה עיכבה גם את ה"גנב" לחקירה.

אני בכלל לא מבין מה רצה הקיבוצניק ממהרשק המסכן. הרי ברור שכל רכז קיבוץ מסתובב עם מסורים חשמליים עצומים במכונית . בייחוד כשהוא עוזר לפלסטינאים לחתוך ענפים מעץ הזית שלהם. והמדינה? על הזית שלו.

(וכך , באבחת צילום פתרנו את תעלומת עצי הזית)

http://news.walla.co.il/?w=//888175 לכתבה המצולמת
ישן 09-04-2006, 08:01
  relove relove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.02
סיפורי כריתת עצי הזית התגלגלו בתקשורת תחת כל עץ רענן, נראה מה יהיו ההדים לסיפור זה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "יש לי הפתעה לכולכם - הסיפור פורסם בערוץ 10"

אם בכלל.
ואני מתכוון לכלי תקשורת עתירי רייטינג שאמורים להיות גם אובייקטיבים כמו "ידיעות אחרונות", "מעריב", "ערוץ 2" , "ערוץ 1",
ואתם יודעים מה? אפילו ב"הארץ" העיתון הצדקני שמקפיד לסקר בהרחבה כל אירוע שקשור במטעי הזייתים הפלסטינאים.
כדי לא לכתוב דברים לא מבוססים, ביצעתי חיפוש באתר "הארץ" ומסתבר שבעיתון דוקא פורסמה היום כתבה בנושא מטעי הזייתים, ואיך לאמר באנדרסטייטמנט? כתבה מניפולטיבית, מצחינה, אנטישמית שיש האשמה גורפת של המתנחלים בפשעים ללא שמץ של הוכחה. כתבה המתחילה בתיאור מעורר חלחלה של ערבי השוכב בבית חולים תוך הפניית אצבע מאשימה ללא כל ביסוס למתנחלים. מיודעינו יואל מרהשק מוזכר גם מוזכר מוזכר בכתבה אלא שכאן הוא מצטייר כגיבור ואביר הצדק.
כמובן אין בעיתון הארץ שום התייחסות לאירוע שקרה בסוף השבוע באותו איזור שתפס את אביר הצדק על חם.
http://www.haaretz.co.il/hasite/pag...SubContrassID=0

נערך לאחרונה ע"י relove בתאריך 09-04-2006 בשעה 08:08.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר