לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-04-2006, 20:27
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
פעוטות הפגינו: "שחררו את אבא של מיי"!

שחררו את העובד הזר מגאנה

הם נשאו שלטים שעליהם נכתב "שחררו את אבא של מיי", פעוטה שלמדה איתם בעבר בגן. האב, עובד בלתי חוקי מגאנה, שכלוא בישראל מועמד לגירוש מהארץ
אבי כהן

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3238127,00.html

הפגנה לא שגרתית בתל-אביב. 20 פעוטות בני שנתיים ושלוש הפגינו היום (א') מול בניין משרד הפנים בתל-אביב, בדרישה לשחרר פועל זר מגאנה שנגדו הוגש צו גירוש מהארץ.

הפעוטות מהגן ברמת אביב הגיעו להפגנה על מנת לנסות ולשנות את החלטת משרד הפנים לגרש מישראל את ג'ואל ממה מנאר, אביה של מיי, אחת הפעוטות שלמדה בגן. במהלך ההפגנה החזיקו הילדים שלטים בהם נכתב: "הילדים מבקשים - שחררו את אבא של מיי".

להפגנה הגיעה גם אמה של מיי, עובדת זרה מהפיליפינים שסיפרה ל-ynet כשדמעות זולגות מעיניה. "מיי כל היום קוראת לי אבא, 'אני רוצה את אבא', היא אומרת. אני לא רוצה להגיד לה שהוא בבית סוהר, לכן אני מספרת לה שהוא בעבודה. אבל היא כבר מרגישה שמשהו לא בסדר. אני רוצה שהכל יחזור לקדמותו. הפסקתי לעבוד בגלל המצב הזה. מי יאכיל אותי ואת הילדה אם הוא יגורש מהארץ?".

במקביל הגיש עורך הדין טל פרושן בקשה למנוע את גירושו מהארץ של ממה מנאר. בית המשפט קיבל את העתירה וקבע שעד להחלטה אחרת בעניין הוא לא יגורש. ביום רביעי יתקיים דיון נוסף בבית המשפט ויתכן כי העובד הזר מגאנה ישוחרר בערבות. ממה מנאר נעצר לפני כשלושה שבועות סמוך לכנסייה הגנאית בחיפה. לאחר שנעצר הוא נשלח למתקן משמורת לעובדים זרים "מיכל" שבחדרה. במשרד הפנים טוענים שהוא ניסה להשתחרר מהמעצר בנימוק שהוא נשוי ואב לילדה.

ממה מנאר עצמו מעוניין כעת שיתנו לו להסדיר את כל ענייניו בישראל, ורק לאחר מכן הוא יעזוב את הארץ. לדבריו הוא מעוניין לנסוע עם אשתו לפיליפינים או לחלופין שהיא תבוא עמו להתגורר בגאנה. עורך דין פרושאן הוסיף כי ממה מנאר מעוניין להגיש בקשה לקבלת אזרחות ישראלית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר