לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2006, 13:06
צלמית המשתמש של samurai
  משתמש זכר samurai samurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל samurai
שאלה בקשר לעבירת מהירות P:

לפני 11 חודשים נסעתי עם "אריה לבן" הביתה. נסעתי בכביש בין עירוני שהמהירות המותרת בו היא 90 קמ"ש.
נסעתי ואז פתאום שוטר עצר אותי, אחרי מרדף קטן כי לא ידעתי בכלל שהוא מתכוון אליי, חחח.
קיצר הוא עצר אותי ואמר שנסעתי 120 קמ"ש... אמרתי לו שנסעתי יותר לאט, קיצר דיברנו קצת, והוא אמר שהוא ירשום לי דו"ח 250 שקלים בלי נקודות, יענו נסעתי עד 25 קמ"ש מעל המותר ולא 25 קמ"ש מעל המותר.
אוקיי, עכשיו על 120 קמ"ש צריך לתת דו"ח 750 שקלים ונקודות אפילו, נדמה לי.
בסופו של דבר הוא רשם לי דו"ח 250 שקלים בלי נקודות וזהו, מהירות נסיעה הוא כתב 120 קמ"ש.
אוקיי עד עכשיו חשבתי שהסיפור נגמר. אבל לא! משרד הרישוי חייב להודיע לי, 11 חודשים אחרי המקרה, שאני נהג חדש שהורשע באחת מן העבירות המנויות בתוספת השלישית, ושאני צריך לגשת למשרד הרישוי לקביעת הבדיקות והבחינות הנדרשות לצורך חידוש הרשיון.
הנהג חדש נגמר לי עוד חודש ו 5 ימים, מה הם רוצים ממני?

קיצר, זה מרגיז שהם לא שלחו את זה אז בהתחלה, כדי שהייתי עובר אז את הבחינות האלה שלהם כשעוד היה לי זמן והייתי בבצפר. עכשיו אני בצבא ואין לי באמת זמן ללכת לעשות כל מני בדיקות כי אני קצת, אבל קצת!!! עסוק.
להוציא כסף על הבדיקות האלה וכו'?

קיצור מה שאני רוצה לדעת תכלס זה, האם יש מצב שאני יכול לגשת למשרד הרישוי לדבר איתם, ולהגיד להם שאמרתי לשוטר שנסעתי 110-115 קמ"ש ושכך באמת היה ושהמד מהירות שלו לא היה מכוון והראה שנסעתי 120 קמ"ש, ושהוא אמר לי בסדר שהוא יתן לי דו"ח 250 שקלים וירשום לי 120 קמ"ש, ושהכל יהיה בסדר.
או בכלל, אני יכול לשלוח למשרד הרישוי מכתב או להגיד להם משהו שפשוט יעזבו אותי בשקט ויתנו לי לחדש את הרשיון(כי נגמר לי נהג חדש) בלי שום בחינות ובדיקות?

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-04-2006, 16:46
צלמית המשתמש של samurai
  משתמש זכר samurai samurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל samurai
כן...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "מה ההגיון?"

תלמד לנהוג ותהיה לך שליטה ב120 וב 90 וב30.
זה ממש לא קשור.
כן מהירות גורמת לנזק גדול יותר במקרה של תאונה, אני מודע לכך.
אבל אני פוחד יותר מאנשים שנוסעים בנתיב שמאלי 80 בכביש של 90 ולא נותנים לאפ'חד לעבור יותר ממישהו שעוקף אותי ב130 עם איתות בכביש נורמלי.
כי זה כבר מצביע על הבנאדם.

רק שתהיה בעניינים, חזרתי אתמול ממועדון, בערך שעה נסיעה מהבית, נסיעה ארוכה מהטרמינל לכרמיאל.
חברים שלי היו מסטולים, וגם אני שתיתי, אז בסוף אני החלטתי לנהוג, בזהירות בלי להגזים.
נסעתי בכייף שלי ואז טראנזיט החליט לצאת לעקיפה, סבבה שהוא עשה את זה במהירות של צב, אבל הוא נסע לי בנתיב כמעט על השוליים כבר. בפוקס(נהגתי בפורד פוקוס, חחח, 2006) לא יודע איך ירדתי לשוליים ונעצרתי ממש כזה ויצאנו מזה בשלום, טוב שאפ'חד מאלו שהיו באוטו גם לא שם לב לזה שקרה משו וכולם ישנו...

מה שאני רק בא לומר זה שאני מודע לסכנות בכביש, ובגלל זה אני מחליט את ההחלטות שאני מחליט. יש ויש, לא בכל מקום אני אסע מהר, מה שגם לא אמרתי שאני נוסע מהר.

ואת האנדרנלין שלי עם האוטו הייתי מוציא במגרש גדול ריק, ע"י צלחות ברוורס וכל מני שיט כאלה, שזה ממש נחמד, וקורע ת'אוטו, ובלי לסכן מישהו משמעותית, חוץ ממני באוטו במקרה שאני אתהפך, וזה לא כזה מפחיד אותי במקרה הזה, כי אני יותר דואג לזולת במקרה זה.

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

ישן 14-04-2006, 18:57
צלמית המשתמש של LZX
  LZX LZX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי samurai שמתחילה ב "שאלה בקשר לעבירת מהירות P:"

שמע עקרונית:
בכל מקרה שנגמר לך הנהג חדש אתה צריך לחדש את הרישון שלך כדי שלא יהי בו נהג חדש...

הם פשוט התלבשו לך על הקטע הזה של הדו"ח במיוחד שזה מהירות אני בכלל מופתע שלא שלל לך במקום השוטר - יש לך מזל, חבר שלי קביל שלילה במקום על מהירות מופרזת...
בכל מקרה... אני ואמר לך למשרד הרשיו תיראה שם מה הם רוצים ממך .. חבורה של מפגרים שם לא היתי סומך על המכתבי םשלהם בשיט.. במקרה והם רוצים שתעשה שוב תאוריה או טסט .. תגיד לא תבקש מפשט וכו וכו.....

בהצלחה!

ולגבי הנסיעה במהירות.... אני איתך... אני יורת סומך על אוטו שעוקף אותי ב130 מאוטו שנוסע בשמאלי על 60!
זה לא קשור לכמה מותר וכמה אסור זה הכל כמה אפשר...
ולסועה מהר לא אומר כלום. תיראו אוטובנים בגרמניה שנוסעים שם מעל 300 והאחוז הרוגים שם הוא יותר נמוך מכבישים בארץ שנוסעים בהם 160... זה הכל עיניין של תרבות כביש ולא שום דבר אחר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:14

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר