לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2005, 00:30
  moranchikon moranchikon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MooK שמתחילה ב "יחידת מיתר וחיל התותחנים"

תקשיב.

אני אכלתי בדיוק את אותם הסרטים שאתה אוכל עם המנילה שלך...
העצה שלי היא כזו:תלך לכל מה שמציעים לך, במסגרת ההתעניינות שלך בהצעות שתקבל.(אל תדלג על כלום!) ותלך רק לפי מה שאתה(!) חושב בליבך,שהכי טוב ומתאים עבורך.כי אין אדם שמכיר אותך יותר טוב מעצמך!
אני לא אומר לך ללכת או לא ללכת,או לסמן תותחנים או צנחנים או חיל חימוש(סתם לשם הדוגמא,אל תתחילו להיכנס לסרטים...) רק כי יש שם יחידה כזו או אחרת,כי זו הפרספקטיבה הכי שגויה להסתכל על הדברים.
אבל,וזה אבל גדול,אם משהו מתבשל בתוכך ואתה חושב רק על המקום הספציפי הזה,תלך לשם! כי אז לפחות תוכל לחיות עם עצמך ולא להיות בהרגשה הזיפתית של:"אם רק הייתי מנסה להגיע לשם...."

בכל אופן,שיהיה המון בהצלחה,לאן שאתה הולך,
והכי חשוב,תהיה נאמן לעצמך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.israeli-weapons.com/images/israeliflag.gif]
"עם הנצח אינו מפחד מדרך ארוכה."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-04-2006, 15:21
  Kochini Kochini אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MooK שמתחילה ב "יחידת מיתר וחיל התותחנים"

לא רוצה סתם להגיד דברים לא נכונים אבל המדריך שלי של עמית לכושר היה מורנצי'ק (השם הקודם של מיתר) והוא היה מעביר שם גיבושים...
הוא אמר שהגיבוש עצמו לא מטורף מבחינת כושר ומה שהם מחפשים זה אופי כי היחידה משתמשת בטכנולוגיה גבוה וצריך אנשים איכותיים להפעיל אותם. אנשים שעברו את זה אומרים שלדעתם גיבוש מורן הכי קל מהגיבושי יחט''יות.
אז הקטע שאם תראה שאתה ממש רוצה ותשקיע הכל אני מאמין שתגיע לאן שאתה רוצה. וגם המדריך שלי אמר שיש להם נטייה לקחת אנשים עם קב''א 55-56 אבל אם מישהו עם קב''א נמוכה יותר תותח על הם יקחו אותו.

וגם אם לא תעבור את הגיבוש אז חפיף...תותחנים זה לא הטופ של הצבא מן הסתם אבל שירות חמוד
לא קשה מדי , יש בחורות חח וכל אלה שרוצים להיות קרביים אבל יחסית רחוקים מהסכנה זה המקום בשבילם ...
אני אישית סימנתי תותחנים בעדיפות שנייה (שזה אומר שרוב הסיכויים שאני ילך לשם)....ואני ממש לא מאוכזב מזה...
כי מבחינת הסיירות של הגדודים, לדעתי מורן שווה את ההקרבה של המקום השני במנילה שלי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר