לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2006, 16:35
צלמית המשתמש של Sopia
  משתמשת נקבה Sopia Sopia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
שלח הודעה דרך MSN אל Sopia
המצלמה שלן פוג'י ענקית !
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי netanel131 שמתחילה ב "הלו?!?!?! מי נודניק(טוב..."

וואי היא ממש גדולה....
ואני לא יודעת.... אין לי מושג למה אבל אף לא היתה לי דעה חיובית על מצלמות של פוג'י... קנון, ניקון, מינולטה.... אבל לא יותר מזה.... אני באמת לא יודעת... אבל עכשיו גרמתם לי להתחיל שוב לחשוב....

לגבי הS2, חשבתי והתייעצתי עם אחי (בעל הS1) והוא לא ממש המליץ לי עליה... מצד שני הוא רק אמר שהוא לא ממש אוהב אותה והיא לא ממש נראית לו....

כמה דברים... מה זה אומר שהמצלמה היא "דמוי SLR"...? ועד איזה כרטיס זיכרון היא עובדת, לפי ZAP מה שרשום זה "xD Pictureו" ואין לי מושג מה זה...
והאמת שחיסרון מאוד גדול לדעתי שהיא ממש ממש גדולה, היא שוקלת 470 גרם ביחס ל-255 של A610...

אגב הS2 במחיר 2200, זה ללא כרטיס וסוללות..., אבל בעוד 200 ש"ח אני משיגה את שניהם (בערך)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-04-2006, 16:42
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Sopia שמתחילה ב "המצלמה שלן פוג'י ענקית !"

היא לא כזאת גדולה.
בתמונות היא נראית גדולה, אבל היא פשוט נוחה יותר להחזקה ביד. היא לא מתקרבת לגודל של מצלמות SLR / DSLR, אפילו לא ל 300D / 350D הקטנטנות של קנון.

בכל מקרה, פוג'י כיום היא החברה המובילה בתחום ייצור ופיתוח החיישנים.
לפי המאמרים האחרונים שקראתי על החיישנים החדשים שלהם, הם מובילים על ניקון (סוני) וקנון בטכנולוגיה. גופי ה DSLR של פוג'י אגב, נהנים לא רק מהחיישנים המעולים שלהם, אלא גם מהאופטיקה המובילה של ניקון (פוג'י לא מייצרים עדשות).

לבחור היום בפוג'י - לא רק שזו לא טעות, זו אפילו לא התפשרות.
בהרבה מאוד תחומים היא פשוט לא רואה מתחרים. אין לה כמובן את הגודל של קנון למשל (הייצרן הגדול בעולם לציוד צילום), אבל פה, היא מובילה אפילו עליהם.

תוספת קטנה - צילום של כמה מצלמות האחת ליד השניה.
יתן לך טיפה פרופורציה בקשר לגודל שלה באמת.

נערך לאחרונה ע"י Narxx בתאריך 18-04-2006 בשעה 16:58.
ישן 18-04-2006, 17:01
צלמית המשתמש של Sopia
  משתמשת נקבה Sopia Sopia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
שלח הודעה דרך MSN אל Sopia
לינוקס
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "היא לא כזאת גדולה. בתמונות..."

קראתי קצת יותר על המצלמה והבנתי למה הכוונה ב"SLR" (נראה לי לפחות)
בכל מצב, אתה אומר שעדיף לי את המצלמה הזאת של פוג'י על פני הA610 של קנון.... עכשיו אני שוב מבולבלת.... ואני צריכה שוב לחשוב ...

לא נורא, מה שכן אתה מדבר על חיישנים ועל דברים שאני ממש ממש לא מבינה בהם, עד כמה זה משפיע על איכות התמונה... איך שכבר אמרתי אין לי מושג בצילום, בקושי מושג בסיסי (שהולך ומשתפר על בסיס יומי...) כל מה שחשוב לי שאני אוכל לצלם דברים בחיי בשביל הזיכרון, ושאם אני אחליט שיש לי "עתיד" בצילום אוכל לצלם תמונות טובות וטובות פלוס... בסה"כ מדובר פה בצלמת חובבנית, מאוד מאוד בתחילת דרכה שכנראה לא תתקדם מעבר לצילום חובבני...

בכל זאת, וסליחה על הנאום שיצא לי פה...
המון תודה על ההשקעה ובטרחה...
ומקווה שהתגובה או האשכול הבא שאפתח כאן יהיה כשברשותי תיהיה כבר מצלמה חדשה ואולי אף מספר תמונות...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:04

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר