לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2006, 20:03
  tamiborsook tamiborsook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.05
זה שאין כלב ברחוב זה מפחיד

כבר שנים אני שומעת שהמשטרה מטרידה את האנשים שהיא מוצאת מעבר לשקיעת החמה. הרחובות ריקים ודוממים, שומעים רק את הסירנות ובמקרה הטוב ביותר לאחרונה גם אותם לא שומעים וגם לא שומעים אמבולנסים וגם לא את שח"ל. הדממה שולטת בחוץ. מי שיש לו רכב או הזמנה שמורה באיזו מסעדה או מועדון רק חוגג. אנשים פשוטים שיוצאים מהבית ב-11 בלילה, עם הכלב לטייל, לפגוש חברים בטיילת, לנסוע במונית לקנות משהו בשוק הפתוח, אותם מחפשת המשטרה, מפשיטה ומכה אותם, משפילה ומזיינת להם את החיים ואת הצורה ככה שהם לא ירצו לצאת מהבית. החוץ נועד רק לאליטה, לחוגגים בבתי מלון ובטיסות.
אלה שיוצאים לנשום את אויר השפלה עד אור הבוקר, כי אין להם כלום בבית, לא אוכל, לא טלביזיה, לא רדיו, לא מחשב, לא עיתונים, לא יודעים למה המשטרה מכסאחת להם את הצורה בלילה כשהם בחוץ אפילו אם הם נתקלים באיזה בקבוק זול או משהו לעשן. אותם הממשלה רודפת, תעודת זהות, אזיקים, מעצר, חקירות,
כאילו אין ליומנאי במשטרה מה לעשות במשמרת הלילה שלו והוא צריך לעורר את המתים.

אני זוכרת שהייתי צעירה התהלכתי עם ביקיני בחוצות העיר ואף אחד לא הפריע לי. הייתי חוזרת משפת הים עם ביקיני הבייתה ביום או בלילה ולא היה אדיוט שחשב אלימות. גדלתי על שפת הים עם חברים, היום אני מפחדת לצאת מהבית, וגם אם מישהו יושב בבית יכול להסתבך. אתה יכול לשבת בבית, מנותק מהמערכת, ובכל זאת אתה יכול להסתבך ככה שלא חלמת על זה. פתאום מחפשים אותך, פתאום דופקים בדלת, פתאום אתה חייב, פתאום פורצים לך את הבית, פתאום עוצרים אותך בחוץ ומכניסים לך מכות, פתאום עוצרים אותך, פתאום לוקחים ממך, פתאום .
זה בדיוק מה שממשלות ישראל רוצים שאנשים ישבו בבית ולא יצאו יש אויב בחוץ יש קאסמים, יש פיגועים, יש תאונות, יש תוהו ובוהו בחוץ, אל תצאו, ומי שיוצא, הוא עבריין סמים. בלי קשר למצב הבטחוני.
מדינה של שוטים
מה שעשיתם עד עכשיו ומה שאתם ממשיכים לעשות אני לא קונה.

נערך לאחרונה ע"י tamiborsook בתאריך 07-04-2006 בשעה 20:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-04-2006, 21:31
  tamiborsook tamiborsook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.05
אני מקווה שגם הבריאות שלך בסדר זוהרת
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי tamiborsook שמתחילה ב "זוהרת"

אם קראת שהיום נתקפה אשה בהריון על ידי שוטר שהלם בה, משום מה ואסר אותה עד הבוקר והשתין על זכויותיה ונטש את בנה בן השנתיים לעזזעל. זאת המשטרה בישראל. רומסת את הציבור.
אני אומרת שאם עכשיו המשטרה, משמר הגבול, צה"ל, השב"כ, המוסד, ה - swat השחורים, היס"ם, צבא המאבטחים ועוד מאות היחידות הצבאיות הקיימות לדיכוי האזרחים מורכבות מהיום יותר ויותר ברוסים בעלי ניסיון לחימה ברוסיה הצארית הנאצית והקומוניסטית, ואם ליברמן יהיה המפקד העליון פה אז בכלל יהיה פחד מוות.
כתבתי ש"זה שאין כלב ברחוב זה מפחיד", וחשפתי את משטרת ישראל למעשים נפשעים
את אומרת לי " העיקר שהבריאות אצל בסדר "
זו תשובה נבובה ומתחמקת אווילית וכסילית. אין לך שום אמפטיה לסוגיה, אין לך מה לומר, אז את באה ללכלך. או שאת באה עם דעות קדומות
ישן 24-04-2006, 19:02
  tamar borsook tamar borsook אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 23.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל tamar borsook
שלום לך צעירה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי צעירה שמתחילה ב "שלום תמי"

אני יוצאת בלילה ויש לי כלבה מתוקה עם שיער שיבה כבר בת שלוש עשרה אצלי ומלאה בסטמינה היא כלב שמירה שאני יכולה לישון עם הדלת לא נעולה. ואני יכולה להיות סבתא שלך. הכאב שלי הוא שכשאני יוצאת הרחובות ריקים ואם רואים תנועה אז היא רק כלבי אדם. אני רק מציינת את העובדה שפעם הלכנו ברחוב וירדנו מהבית בלילה וכל הכיף היה זה בערב להיפגש עם חברה להסתובב כי העיר הייתה שלנו. אני גרה על יד הים. והלילה היה חופשי אז וכולם היו ברחוב, בים, במסעדות, בבתים אחד אצל השני, במועדונים ובמסיבות בעיר, השכנים בבניין היינו קומונה אחת, לא היו פיגועים, לא היתה אלימות, לא היו סמים, לא הייתה משטרה חוץ משוטר שעוצר אותך על חצייה באור אדום ברגל. היה ים, היו חברה, היו דגים, היה כסא בחוף בחמישה שקלים, הייתה אחלה של חביתה בפיטה, היו מסיבות, היה צבא, היו לימודים, היו חתונות, היו חברים טובים, היו שכנים טובים.

כלבים אז לא נראו בארץ. למי שהיה כלב כולם דיברו עליו שאולי הכלב מלקק לו.

על החופש ברחוב, בבית, בשכונה, בעיר, עליהם אני מדברת שאבדו והיום תפסו את מקומו האלימות, המשטרה, הסמים, הפשע, העבריינות, הפיגועים, הערבים, ההתראות, העוני, הכל התהפך.

גם ביום כשאני יוצאת אני רואה מדבר, ואת השאריות של האלימות של הלילה במתחם החנייה של ביתי, דם, חתול מרוסק, כתמי דם על הרצפה, שלוליות של דם, ואני תוהה של מי הדם הזה, דמו של מי זועק ממעמקי המחשכים של הלילה.

אז אולי עם עשרה שקלים לליטר דלק יש אנשים כמוך שמסתובבים ברכב מוגן מבית לבית או ממלון למלון או מטיסה לטיסה, ואין להם מושג אם הרחובות בטוחים בלילה או ביום בשביל השאר. בעיקר בשביל הילדים שבשעה שבע בערב הם סגורים בבית.
האם אני טועה

ישן 26-04-2006, 15:05
  ג'ון מקליין ג'ון מקליין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.06
צר לי
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי tamar borsook שמתחילה ב "שלום לך צעירה"

לקרוא את מה שכתבת העובדה שיש אנשים במדינת ישראל שחיים בכזו פראנויה נגד הממסד שהמשטרה מחפשת אותם וכל רגע תדפוק בדלת כדי לעצור אותם על שהם נושמים. אני עצמי גר באזור שסובל מפשיעה ברמה גבוהה ולמרבה הצער יש לי אופנוע ולכן כל פעם שיש איזה רחש למטה אני צריך לקום ולהסתכל שלא מנסים לגנוב לי את האופנוע, אז אני אומר כן !!!!! אם מישהו מסתובב לבד בצורה מחשידה בשכונת מגוריי בשלוש לפנות בוקר אני רוצה שהשוטרים יבדקו מה יש לו לחפש שם ובנוסף תצאי מהסרט שלך ,המשטרה לא עוצרת אנשים וכמו שניסחת :מפשיטה ומכה אותם ומזיינת להם את החיים ואת הצורה. לכל מעצר יש עילה ותכלית וממלאים דוחו"ת עליו נראה לי שהתבלבלת עם המשטרה באירן או במדינה חשוכת אל אחרת אז בסופו של דבר יש לי רק דבר אחד להציע לך :לכי דחוף לפסיכולוג ותצאי מהסרט שלך שהוא בטח שאת ב1984 של ג'ורג אורוול או וונדטה של אלן מור
ישן 27-04-2006, 12:41
  ג'ון מקליין ג'ון מקליין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.06
תשובה:
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי tamar borsook שמתחילה ב "אתה רואה ג'ון מקלין"

דבר ראשון יש לי שני כלבים ואני גם מטפל בכלבים פצועים בזמני הפנוי ובנוסף אני גם בימים אלה מקים מעיין גוף של אחים "מאמצים" לנוער בעייתי כדי לשקמו אז עד כאן להטיל ספק באופי שלי.

דבר שני צפיתי בסרט והבנתי למה הזדעזת איך המשטרה מסוגלת להקים אנשים ממסעדה ולסגור רחוב בשביל לשמור על חיים ולסכן את חיי השוטרים
דבר נוסף איך החבלן מעז לא למהר כשהוא מתעסק עם המטען זה "רק" יכול להיות חומר נפץ
בטח עד כאן הבנת שאני ציני אז אני הפסיק .
האשם היחיד הוא הבנאדם שהשאיר תיק כזה גדול ברחוב ראשי במרכז ת"א שידעה יותר מדי פיגועים והקפיץ את המשטרה שעשתה עבודתה נאמנה

ולסיום הייתי רוצה לציין שבעוד שההתבטאויות שלי די חריפות הן בניגוד אליך ללא קללות ושפה מלוכלכת לתשומת ליבך
חיית האדם השכונתית שלך
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:12

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר