לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-04-2006, 16:31
  hamta1 hamta1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.04
גם היום תקפו פורעי השמאל הקיצוני בחוות סקאלי

קבוצה מפורעי השמאל הקיצוני, המונהגים ע"י הקיבוצניק יואל מרשק, חבר קיבוץ גבעת השלושה, הגיעה גם היום לאיזור חוות סקאלי והכפר סאלם הסמוך, כדי להתסיס את הערבים במקום, ליצור פרובוקציות ולנסות לסבך את יצחק סקאלי, בעליה החוקיים של החווה, בהאשמות ובחקירות.

מקור: מי שהיה במקום

הפורעים, הזמינו ערבים כדי לעבד כרמי זיתים הנמצאים על אדמות ללא בעלות (אדמות 'סקר קרקעות') זו הפעם הראשונה מאז 6 שנים עת ניטעו עצי הזית ע"י הרשות הפלשתינית, במטרה לטעון לחזקה עליהם. תושבי הכפר סאלם מתנערים מהבעלות על עצי הזית במקום, אולם לא איכפת להם להגיע למסוק אותם מדי שנה.

תושבי הכפר סאלם אינם מעוניינים באדמות לא שלהם, אבל, מאחר והובטח להם גם תשלום כספי, ניאותו לבוא למקום, להשתתף בהצגה שיזם יואל מרשק ולהציג מצג שווא של טיפול בעצים.

ממולם התייצבו גם הפעם חברי 'מטות ערים', ואנשי ההתיישבות העובדת בראשות אהוביה טבנקין (בן של...) וצפריר רונן מקיבוץ עין-חרוד. הוחלפו מהלומות מילוליות והצבא נכנס לפעולה והרחיק את הפורעים מהמקום לאחר שהשטח הוכרז "שטח צבאי סגור".

בסיום האירוע התיישבו החיילים לאכול יחד עם היהודים ואילו פורעי השמאל הקיצוני התרחקו יחד עם הערבים.

היום מתפרסמות שתי כתבות הסוקרות את הפיברוק הגדול שיזם יואל מרשק. בעיתון "מקור ראשון" עלתה כתבה על עמוד שלם הסוקרת את התקשורת ואת הדיווח המוטה והמוטעה שלה ואילו בעיתן מעריב 'מוסף שבת' מדווח הכתב קלמן ליבסקינד בכתבת שני עמודים על 'תרגיליו' של הקיבוצניק מגבעת השלושה, שאגב, נעדר היום מזירת האירועים.

דיווח בפורום סקופים:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ht=%EE%F8%F9%F7

דיווח נוסף בפורום סקופים:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ht=%EE%F8%F9%F7

הסרטים בערוץ 7 (קישורים בתוך הכתבה):
http://www.a7.org/news.php?id=145995

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-04-2006, 14:50
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
את צודקת בהחלט!
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "סתם הערת אגב"

המילה דיסלקציה משמשת הרבה פעמים כתרוץ לזה שמערכת החינוך המרובעת לא מצליחה להתאים את עצמה לדרישות של תלמידים מסויימים, אז הם קוראים לזה דיסלקציה כדי לתת לתלמיד הקלות שיעלו את הציון שלו למה שהוא "ראוי לו", או כמו שהמורים תמיד אומרים "בשיעורים הוא ברמת ידע של 90 ובמבחנים הוא מוציא 60 ו70" - כמובן שהפתרונות הם קוסמטיים בלבד.

עוד דבר הוא שהרבה פעמים אנשים שיש להם דברים אחרים קוראים לזה דיסלקציה בגלל שזה מה שאנשים אחרים מכירים (כמו במקרה שלי לדוגמא, הבעיה שמרוב שאני לא משתמש במושג הזה אני כבר לא זוכר איך קוראים לו) בעיקרון אני לא קורא, אני רואה את המילים כתמונות ובגלל זה גם קשה לי להבחין בשגיאות. אבל באמת שחוץ מבמבחנים זה אף פעם לא הפריע לי.

ואם כבר האשכול הזה הוספאם לחלוטין, אז המשפט מהשיר המפורסם של פינק פלויד we don't need no education לא מדבר על זה שהם לא רוצים חינוך, אלא שהם מתנגדים ל"לא חינוך" שמערכת החינוך מנהיגה, משמע - הם קוראים לשיפור במערכת החינוך ויותר פתיחות לגבי יצירתיות של תלמידים שונים. (סתם חשבתי שזה יתאים לאשכול).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר