לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2006, 21:05
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי amonsito שמתחילה ב "אז ככה..."

טוב אתה לא ממש מבין למה שאני מיתקבן אז אני אזביר לך את הכול מהתחלה.

הפלשים צריחים להיות במרחק של לפחות 2-3 מטר מהאוביקט שלך. ( עם זה אדם שאתה רוצה לצלם גם לפריים מלה).אצלי הם 4 מטר מהאוביקט. לי יש פלשים של 400 ואט. אני ממליץ לך לעבוד עם צמצם סגור יחסית בארך 9 . אפלשים שלך צריחים להיות ברבע אוצמה (בפלש החלש על אחד מעל הנמוך ביותר ובשני על הנמוך ביותר). זה בלהיתחשב שהחדר שאתה מצלם בו לא אולה על 4 מטר רוחב. אולי 4.5 .את ה ISO תקבן על 200 . מהירות התרס כ 60 או 125 או 200 זה ממש לא משנה מה שחשוב זה מהירות הסיחקון שלך עם הפלשים.אתה צריך להפעיל את הפלש הפנימי כי אין לך אפשרות לכבל סכרון וכבן שאין לך אפשרות שליתה אלב אתה קצת בבעיה. אז מה שאני ממליץ זה להדביק קרטון ליפני הפלש ואלב ניר לבן שישמש כרפלקטור ויאיר את האור שלו לכיבון של הפלשים שנימצעים מאחורך. מה שאומר שאתה חייב להיות לפני הפלשים אחרת הם לא יעבדו. עם אתה רועה שהאתמונה חשוכה מידי או שתיפתך צמצם או שתגביר את אוצמת הפלש. ועם היא שרופה אז להפך. כמובן שאתה מצלם עם מיטריות ושהפלשים יהיו בזבית של כ 45 מעלות זה מזה. עם אתה רואה שיש לך צללים אז תגדיל את הזווית ועם יש לך צללים על הרקע אז תרחיק את האוביקט מהרקה. נ.ב האוביקט צריך להיות כ מטר מהרקע.
ועם אין לך עבודה ידנית עם המצלמה אז פשות תחליף אותה. כי בלי עבודה ידנית זו בעיה להישתמש בסטודיו. גם כך אתה על הגבול של בילתי אפשרי. שאני מצלם בסטודיו שלי אז אני עובד על ידני לחלותין ולא מיתיחס למד עור. בהצלחה. בתסים תמונות ואז נירעה עם אפשר לאזור לך אלהה. עי מה שאני אזברתי לך זה המינימום שניתן לעסות בסטודאו.
קימעת ושחחתי גם צריך שיהיה מרחק בין הפלשים. לפחות 3 מטרים ושגובע הפלשם יהיה כגובה האוביקט.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר