לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2006, 03:04
  Mr.Tiny Mr.Tiny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.12.05
משהו יכול לתרגם לי את זה ...

זה לא קשה .. אבל זה מסובך .

אני הבנתי פחות או יותר, אבל צריך לדייק פה ...

Maximum Spice Cheat
1. When the game starts, build two tiles right away. This will make sure that there is only one place that is needed to be changed.
2. Save the game and abort the mission.
3. On the main menu, press Alt+tab, so that you dont have to quit the game to cheat.
4. Using scientific calculator find the corresponding hex number for the cash you had in the game. i.e. 4960 will give 1360.
5. Using hex editor, open the saved game.
6. Search for the hex value. Remember that low two bit comes first. So, for example, with 4960 cash, hex value is 1360. But you should look for 6013, instead. Change that to ffffaa. It will give maximum amount of cash. Dont try to "ffffff", because itll cause the game to crash. "ffffee" was the maximum value I was able to use without crashing, but "ffffaa" gave me the same thing anyway.
7. Save the change and close the file.
8. Back to Dune 2000 and load the game.
9. Enjoy the game and crush other two houses!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://bestmp3.pl/images/no4.jpg]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2006, 13:55
  dj antrahx007 dj antrahx007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.03
שלח הודעה דרך AIM אל dj antrahx007 שלח הודעה דרך MSN אל dj antrahx007
נסיון:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mr.Tiny שמתחילה ב "משהו יכול לתרגם לי את זה ..."

מקסימום צ'יט של הכסף בדיון (שיחקתי אותו עכשיו אחלה משחק ישןן נוסטלגיה)
1 -איך שהמשחק מתחיל תבנה 2 ריבועים האלו המרצפות זה יהיה בטוח שיש מקום אחד שצריך לשנות אותו
2- שמור את המשחק ותצא מהמשחק
3 - בתפריט תלחץ alt+tab כדי שלא תצטרך לצאת מהמשחק בשביל הצ'יט(קוד)
4 -אם תשתמש במחשבון ותציב את המספר למשל 4960 ייתן לך 1630 כסף!
5 -אם תשתמש בגירסא הקודמת אז תפתח את המשחק ששמרת
6-תחפש את ערך הקללה .תזכור שכל דבר בא לאיטו .אז לדוגמא אם 4960 כסף נותן לך 1360 אז אתה צריך לחפש 6013 במקום 4960 תשנה את ה ffffaa זה ייתן לך גבול מסוים של כסף
אל תנסה כתוב ffffff )6פעמים) כי זה יתקע לך את המשחק אז תוכל לכתוב מקסימום ffffee זה ערך המקסימום וזה הוא יקבל וזה לא ימוטט לך את המשחק אבל ffffaa נתן לי אותו דבר
7 - תשמור את השינויים ותצא מהקובץ
8 - תיכנס למשחק ותיכנס למשחק ששמרת בהתחלה
9 - תהנה מהמשחק ותהרוס הבתים של הצבאות האחרות

מה שהבנתי זה : שאיזה אחד שניסה את הקוד הזה אז הוא נכנס למשחק התחיל שלב 1 ובנה את הרבועים האלו שעליהם אתה צריך לבנות את המבנים ואז הוא שמר אתה משחק וייצא החוצה.
אחרי זה הוא נכנס לקובץ ושינה שם איזה משהו עם ffffff 6 פעמים והוא טוען שזה משהו של כסף
עכשיו הוא אומר שאם תכתוב 4960 אז במשחק תקבל רק 1360 אבל אתה צריך לכתוב יותר כמו 4960 ותשנה את ה ffffff ל - ffffaa וזה ייתן לך גבול מסוים של כסף עם תכתוב עודפעם 6 פעמים f זה ייתקע לך אתה משחק אז תוכל לכתוב ffffee שזה המקסימום כי (יש abcdef ) אז הוא ניסה וכתב ffffaa וזה נתן לו אותו דבר יענו ללא שינויים.
אחרי זה הוא ייצא מהקובץ ושמר את השינויים שהוא עשה כנראה קובץ דפדפן
הוא נכנס משחק וטען את השלב שהוא שמר בהצחלה עם ה 2 ריבועים וזהו

עם לא עובד אז לא יודע אחי זה מה שהבנתי אבל כפי שציינתי זה רק נסיון... בהצלחה עם זה עובד אני יאמץ את זה לעצמי (היה קשה אני רוצה העלאה בשכר..)
לא כתבתי כך מאז אנטיגונה!
פהה אנטיגונה מתה בסוף חחח קריאון אתה מלך!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:39

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר