לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-05-2006, 16:46
  בטריה בטריה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.06
זהו הנה בא שינוי התאריך- פרובלמה!!

אז זהו זה.זה קרה שינו לי התאריך גיוס.
ציפיתי לקבל בשבועות הקרובים עדכון כי התאריך הראשוני שלי הוא 23 ביולי. אנחנו קצת למעלה מחודשיים מרחק מהתאריך הזה,ותמיד אמרו בפורום שחודש חודשיים לפני מעדכנים....רק איזו הסחפות-דחו לי ל19 בנובמבר!!!!!!!!!! זה חצי שנה!!!!!אני ציפיתי לשינוי של שבוע או מספר ימים..שוב כי זה מה שקראתי בפורום...
עכשיו,
מה לעזעזל!!!!! זה לא טוב בכלל אני כבר עכשיו מבוגר..אתם חושבים שאני יוכל לבקש הקדמה ויאשרו לי על בסיס הטענה הזאת?,מה דעתכם?
ד"א למקרה שיש עוד כאלה שמקבלים עדכונים ורוצים להציב העדפות בכדי לקבל מושג על השיבוץ.דירגתי את המנילה ככה:
להיות לוחם-5
נח"ל-5
שריון-3 או 4
גבעתי-2.

ההנחה שלי שאני משובץ לשריון-חיל פחות מבוקש מחטיבת הנח"ל למרות שאני לא יהיה מאוכזב אם אני ישובץ לכל אחת משתי העדפות הראשונות...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-05-2006, 16:55
צלמית המשתמש של Saba_k
  Saba_k Saba_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Saba_k שלח הודעה דרך MSN אל Saba_k
קודם כל, ברוך בואך לחיל השריון :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בטריה שמתחילה ב "זהו הנה בא שינוי התאריך- פרובלמה!!"

דבר שני,
זה שאתה מבוגר(עד כמה מבוגר כבר?) זה לא כזה נורא. יש איתי אנשים בני 20 עוד רגע וזה באמת בקטנה. דבר נוסף, בתור אחד שהתגייס במרץ אני יכול להגיד לך שגיוס מאוחר הוא לא כזה נורא כל עוד אתה מנצל את הזמן כמו שצריך.
אני עבדתי ובכל הזדמנות שיכלתי יצאתי ונהנתי.

תמצא תעסוקה, עבודה, תצא תהנה.
שתדע לך שגיוס נוב' זה יופי של תאריך. יש לך זמן לנשום קצת, להתאוורר ולהספיק הרבה לפני הגיוס.

דבר נוסף זה טוב שאתה מתעניין וקורא מה שאומרים בפורום
אבל שתדע שלמרות שמה שאנשים אומרים פה זה מניסיון ובאים בעצם רק לעזור לך, לפעמים הדברים לא תמיד בדיוק ככה. אל תצפה שכל מה שכתוב בפורום יהיה בדיוק כך במציאות לפרטי פרטים.
יש דברים שמשתנים, דברים חדשים, או סתם פשוט הפקיד התחלף.
ישן 20-05-2006, 01:28
  yamason yamason אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
לא מדוייק.
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Yotamz שמתחילה ב "מתחשבים בד"כ, אבל: ליחידות..."

שריון ותותחנים לא מסייעות.
"מסייעות יש רק בוותיקה",הם ממש כמו הגדודים הרגילים.
נכון שאם תהיה דילמה של ..את מי לשלוח למעצר כזה או אחר את גולני או שריון(הגדודים)ברור שיעדיפו את גולני אבל זה לא מבדיל את שריון מהם.
תבינו...ביום יום,שאין מצבים קיצוניים שריון ותותחנים הם כמו נח"ל צנחנים וגולני,אבל..ברור שלגולני או לנח"ל יש העדפה למעצרים על פניי שריון ותותחנים כי זה הייעוד שלהם למקרה הצורך.
אבל הם עושים הכל..קו הם תופסים מעצרים הם עושים אבטחת ישובים הם עושים,בקיצור הכל.
מה גם שיש להם יחידות מיוחדות שעושות המון.
ולגביי הדילמות של המנילה...שמישהו יעשה משהו לגביי זה...כמו מדריך למש"ב לגביי כל האופצייות של המנילה.
ונור,תעגן את זה בבקשה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:17

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר