לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2006, 21:22
  Jiffi Galil Jiffi Galil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי daniel121 שמתחילה ב "אני עכשיו נפקד ולא יודע מה לעשות"

אל תהיה נפקד קודם כל ! נפקד = כלא. לא מעצר חביב בבסיס, ממש כלא. כמו ב"אוז"

בקשר למה לעשות, אני יכול לתת לך סיפור שאני מכיר. לפני כמה שבועות הצטרף אלינו בחור חדש לטירונות(אנחנו צנחנים גדוד 101), הוא עשה גיבוש צנחנים למחזור נובמבר ועבר אבל בגלל בעיה רפואית הורידו לו פרופיל ולא לקחו אותו לצנחנים אלא לשיריון. הוא כל הזמן התווכח עם המפקדים ודרש צנחנים, לפני כמה שבועות הוא הודיע להם מראש שכשהוא הולך לחזור מהבית לבסיס הוא לא הולך לצאת מהחדר בבסיס לא משנה מה(שזאת לא נפקדות), הוא עשה את זה, הם לחצו, הוא לא נכנע, הם שמו אותו במעצר, הוא לא נכנע, הם לחצו עליו ושמו אותו עוד במעצר, הוא לא נכנע, ועכשיו הוא צנחן לוחם ביחד איתנו מחזור מרץ 06.

אני לא אומר שזה מה שיקרה איתך כי אני לא יודע את הסיפור שלך, אבל זה סיפור שקרה, סימן שזה לא בשמיים וזה אפשרי לעבור חיל, גם כמו תותחנים, שיריון והנדסה שאנשים חושבים שהם כמו חור שחור שרק בולע אנשים לאבדון(אגב אני לא חושב בכלל שחיל תותחנים זה רע זאת הייתה הבחירה השנייה שלי במנילה אבל איך שאתה רוצה)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-05-2006, 19:46
  melarky melarky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.05
וואי אחי אני זוכר אותך כולך מורעל בהתחלה על תותחנים...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "ובמה נפקדות תועיל לך ?"

סביר להניח שכשתחזור אז ישימו אותך במפקדה... אני לא יודע מה השיקולים שלך ללהיות ג'ובניק אבל אם היציאות חשובות לך הייתי ממליץ על להיות טבח... כמעט כל דבר אחר במפקדה זה 11-3 ותאמין לי אני מבין בזה אני ברשף אוגוסט 05... הסיכוי האמיתי היחיד שלך לצאת מהגדוד ולהיות קל"C הוא קב"ן... אני יכול להבין למה קשה לך... גם אני הרגשתי ככה רק שלא היה לי האומץ לעשות מה שאתה עושה... לדעתי אל תהיה נפקד ליותר משבוע כי ההשלכה של זה זה סתם יותר דפוק... תחזור יום ראשון הבא ותסביר להם את המצב... אני מאמין שתקבל מאסר על תנאי ותופנה למפקדה... אם אתה מעוניין לדעתי לצאת מזה אתה יכול לפנות למיון או קצין העיר, להוציא גימלים ואז להתקשר למפקד... לטעמי אתה יכול לנסות אם יש לך רגשות חרטה... בכל מקרה תחשוב על מה שאמרתי זה בא מניסיון ראיתי חברים שלי במצב שלך ותאמין לי שאני יודע על מה אני מדבר....
ישן 21-05-2006, 22:04
  Green Cloud Green Cloud אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Green Cloud
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי daniel121 שמתחילה ב "אני עכשיו נפקד ולא יודע מה לעשות"

קודם כל אחי ככה... אני חייל בחירמ"כ גדוד לביא. מקום שבדיוק כמו אצלך קשה לעוף ממנו.בלתי אפשרי. לא קבן לא רפואי לא כלום. מה שכן כמה שמזיינים לך במוח שנפקדות זה לא רציני וזה לא יעזור... זה לא בהכרח נכון.
יש אצלנו כמה וכמה אנשים שיצאו לנפקדויות עד שפשוט העיפו אותם. בלי שום קשר להסמכה... עם הצבא צריך ללכת ראש בראש זה אומנם נשמע לא הגיוני אבל כל עוד אתה לא מפחד לעמוד על שלך אתה תצליח. במוקדם או במאוחר זה יעבוד. תחזור אחריי שבועיים שב בכלא קצת( כלא בשביל חייל קרבי זה פינוק!!!!!!!!) איך שאתה חוזר תקבל שיחת מ"פ מג"ד אלוהים יודע מי ושם כבר יתייחסו אלייך יותר ברצינות . לא רוצים להעיף אותך צא עוד פעם לנפקדות עשה אותה מעט יותר ארוכה... שוב תקבל כלא ושוב תגיד לשיחות. זה לא יעזור צא לעוד אחת ... אחריי זה הם יתאיישו ממך... תתיש אותם כמה שיותר. תוך כדי דבר עם המפקד האישי שלך דבר עם כל מי שאתה יכול. תסביר שאתה לא יכול יותר ובלה בלה בלה...
תעבוד על הורדת פרופיל כמה שיותר תוך כדי הכל. המפקד אני לא יכול לשים ווסט כואב לי הגב אני לא יכול לרוץ כואבות לי הביצים וכו. אל תתיאש אחי. אתה תצבור טיפה דפוק אבל שטויות ...

\כל מקרה בסוף אחי נסה לשקול את זה שוב. שירות קרבי זה השירות הכי נורמלי שאפשר לעשות... בסוף אל תוותר תיהיה חזק ויהיה בסדר. בהצלחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר