לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2006, 04:11
  Zeph Zeph אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
עמית לכושר אם אתה מוכן לשלם ואחרי אם לא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SpiritKK שמתחילה ב "קורס הכנה לכושר קרבי"

תלוי אם אתה מוכן לשלם כסף או לא.

"אחרי" זה חינם (100 ומשו שקל ככה ביטוח חד פעמי וזהו) אבל הדגש הוא פחות על עבודה פיזית, זה יותר דבר קהילתי כזה. אם אתה רוצה להתאמן חזק ושיבנו אותך לגיבוש זה לא המקום למיטב הבנתי. חשוב ששמעתי על צוותים רציניים יותר, ושזה משתנה ממקום למקום. ואני מנסה להיות אובייקטיבי לחלוטין מההיכרות שלי, אני לא בא בכוונה להעליב אף אחד מ"אחרי" ואני יודע שיש פה אנשים כאלה. רק נותן את דעתי.

"עמית לכושר" זה מסגרת שמתמקדת יותר בעבודה נטו. מכינים אותך לגיבושים ולשירות מכל הבחינות. אימונים קשים ומאתגרים וטובים עם סרגל מאמצים מסודר והכל והמדריכים שמעבירים את האימונים זה בעצם המקצוע שלהם, הם עשו קורסים של הדרכה בוינגייט וכולם יוצאי יחידות מובחרות. ממש על רמה.
הקאץ' פה הוא שגם "עמית לכושר" וגם "יובל עילם" דורשים תשלום חודשי עבור שניים-שלושה אימונים בשבוע (עמית לכושר לוקחים פחות כסף).

אז מה לקחת?
לא הייתי באימון של יובל עילם, אבל אני בעמית לכושר.
אם אתה רוצה משו רציני ומוכן לשלם כסף, אני אומר שתצטרף לעמית לכושר כי זה זול יותר. אם אתה בראש של "לא משלם על זה גרוש" לך לאחרי או שתתאמן לבד או ששניהם.

www.amit-top.co.il זה האתר של עמית לכושר כל התשובות לשאלות שלך פה. יש גם פורום אפשר לשאול שם וחניכים ומדריכים יענו לך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:51

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר