לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2006, 16:10
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Cha0s שמתחילה ב "טוב... הגיע הזמן לדבר על זה... שבוע ראיונות, יתרונות וחסרונות ממי שיודע..."

תראה אם אני הייתי במקומך הייתי מתלבט בין מגלן ליהלו"ם....
תראה שתי היחידות הנ"ל מסווגות ברמה עצבנית ככה שיותר מידי פרטים אי אפשר לתת לך פה בפורום...
יהלו"ם כולל בתוכה את סיירת יעל,יחס"פ,מדרון מושלג ועוד כמה יחידות אולי..אבל בסך הכל אלו יחידות מיוחדות של ההנדסה....סיירת יעל לדוגמא עושה פעולות עם סיירת מטכ"ל כשצריך ידע מעמיק בתכום המלכוד והפצצות....באמת אלו יחידות מובחרות אבל לצערי אין יותר מידי פרטים עליהן שניתן להגיד אותם בפורום...

מגלן-על מגלן אומרים שהיא ברמה של שלדג....יחידה מאוד מסווגת עם המון פעילות...שוב גם עליה אין יותר מידי פרטים...

בהצלחה ותעדכן

אגב מאיזו יחידה נפלת?

נוב 07.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-05-2006, 02:19
  dor152 dor152 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי yaniv 17 שמתחילה ב "תגובה לגבי יהל"מ"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yaniv 17
בעבר היו 3 יחידות (יעל, יהל"מ ועוד אחת וואי אני לא מאמין איך ברח לי השם שלה)

בקיצור בעבר היה גיבוש יחטיו"ת לאחר הגיוס להנדסה ולפי איך שנראה להם ככה חילקו אותם לכל יחידה (כמו גיבוש יחטיו"ת של חי"ר, יעני פלס"ר, פלחה"ן, פלנ"ט וכו')

אך כיום לפי מה שהבנתי... מתגייסים ליחידה יהל"מ ולאחר מכן מחליטים מי ילך לאיזו יחידה ואיזה הכשרה יעבור

נפלה בידך טעות..

בעבר היה (לפני שנתיים) היו שתי יחידות יעל, יחס"פ (יחידה לסילוק פצצות) כל מחזור גיוס רץ נובמבר
היו מגייסים כל מחזור לדבר שונה כאשר שתי היחידות היו מסופחות להנדסה..

היום שתי היחידות אוחדו וסופחח ליהל"מ (יחידה הנדסית למבצעים מיוחדים) עוד מספר פלוגות
יעל
יחס"פ
סמו"ר (סליקים ומנהרות)
בזק (רובוטיקה)

השלושה הראשונות פשוט לפרט
יעל- קרא תגובה קודמת שלי
יחס"פ יחידה לסילוק פצצות כמו שזה נשמע אבל פלס ברמה 12 שזה הכי גבוהה אם אני לא טועה
סמו"ר גילוי מנהרות.. (אם אני לא טועה אחוז הנופלים הכי גבוהה בצה"ל בשנה האחרונה)

עכשיו אתה בטח שואל את עצמך איפה הבעיה?..
נניח ואתה רוצה יהלומ... מעולה! תתגייס להנדסה קרבית לשירות גדודים
ואחרי חודש יהיה לך גיבוש של חמישה ימים גיבוש ממש פיזי וקשה לפי דעתי הרבה יותר מצנחנים
ומסיירת מטכ"ל כי זה אחרי תחילת הטירונות... תקרא באחד העוגנים...
לא עברת?.. נדפקת!! שירות גדודים 8 חודשים מסלול פלס 07 קו של 6 חודשים אבט"ש בט"ש מחסומים שמירות מעפפפןןן!!!...

אבל בכל רע יש טוב כי באותם גדודים אם נפלת בגיבוש יש גם תמחס"ר המחלקת סיור של הגדוד
אבל חייב להיות לך ותק של 4 חודשים קו.. ואם אתה במחס"ר אתה לא עושה שמירות ושטויות וחרטה כזה..

מקווה שהעברתי את הנושא בצור טובה ומקווה שכל מה שאמרתי במסגרת ביטחון השדה של צה"ל
כי כל מה שאמרתי מובא מהאינטרנט..!!

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 26-05-2006 בשעה 10:29.
ישן 25-05-2006, 23:08
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Cha0s שמתחילה ב "טוב... הגיע הזמן לדבר על זה... שבוע ראיונות, יתרונות וחסרונות ממי שיודע..."

עוקץ, מגלן, יהלום, מורן ופלסר שריון...

גבר דבר ראשון כל יחידה שתבחר תשה את זה מתוך רצון יענו תלך למקום שבאמת תרצה, עוד פעם עוקץ זה הקטע של הכלבנים-אם מתאים לך כלבים אז בכיף, אבל כמו שאמרת יש ת'קטע שמתאים לך לעבוד בצוות שלך ולא בצוותים אחרים אז כבר אופציה אחת ירדה. עוד פעם מורן ומיתר אלו שתי יחידות מסווגות שאנחנו לא יודעים עליהם (וגם אם כן עדיף שלא לדבר על זה על גבי דפי הפורום), אבל מבן-דוד ששירת במגלן ומאח של חבר ששירת במורן שניהם אמרו את אותו הדבר: המסלול עצמו מאתגר וקשה אבל בתאכלס היחידה לא מבצעת את היעוד הרשמי שלה בפועל אלא רק בזמן מלחמה. בקשר לפלס"ר שיריון- עוד פעם להיות הכוח המסייר בחטיבה (במקרה הזה הכוח שבא לפני כוחות השיריון) - אם אתה בקטע של ניווטים אז כנראה זאת היחידה בשבילך. היחידה האחרונה יהל"ם כבר פרטו עליה פה באשכול אין צורך לרשום פעמים- סילוק פ33ות, פי3וצים, מנהרות ושאר דברים מסווגים, אם זה מתאים לך בכיף.
לא חידשתי כלום-יותר בקטע של סקירה כללית על כל יחידה, בכל מקרה כמו שאמרתי בהתחלה הכי חשוב שתרגיש שלם עם הבחירה שלך ותלך ליחידה מתוך רצון אמיתי וגם אל תתקבע על יחידה אחת, יענו אם לא הולך טוב באחד הראיונות, תזרום הלאה, שיהיה בהצלחה גבר

ישן 25-05-2006, 23:32
  Crusoe Crusoe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05

בהחלט התלבטות קשה וכול הכבוד שהגעת לשלב הזה! אבל אל תישכח שעוד לא התקבלת לאף אחת מהיחידות האלה והצבא ייקח אותך לאן שהוא רואה לנכון. אם כלבים הם לא אהבת חייך אז יתכן שיחידת עוקץ לא מתאימה לך. בקשר למורן (נראה לי שמיתר זה השם המעודכן), היא יחידה אפופת מסתורין אבל זה כבר לא סוד שלא מדובר ביחידת עלית. יהלו"ם ומגלן מציעות לך את המסלולים הכי מאתגרים מבין היחידות שצוינו ולפי מיטב ידיעתי גם את הכי מעניינים. לפלס"ר שריון יצא שם של יחידת בלאי אבל אני יודע שהחברה שם מקצועיים לכול דבר. אולי המוניטין שלהם נובע מהחיל שאליו הפלוגות משתייכות? בכול מקרה אני בטוח שבכול היחידות הנ"ל משרתים אחלה חברה וזה הדבר הכי חשוב לפי דעתי. שיהיה לך בהצלחה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:16

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר