לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2006, 16:57
צלמית המשתמש של Hellcat
  Hellcat Hellcat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.06
משהו שצריך לקחת בחשבון בנינג'וצו

אני אפתח בהתנצלות. אני מתנצל שאני כותב את זה כאן כאילו לא כתבו את זה אלף לפני. אבל אני מרגיש שיש משהו להגיד בנושא והוא לא נאמר. אני לא מתאמן מספיק שנים כדי להחשיב את עצמי מישהו ידוע אלפית ממה שיש לי ללמוד. אבל אני חייב להגיד את זה. אם למישהו יש משהו להוסיף בבקשה. תודה

או קיי קראתי הרבה בזמן האחרון ואני שם לב שהרבה אנשים לא חושבים שנינג'וצו זאת אומנות אפקטיבית לרחוב.

"בנינג'וצו הקאטות בדרך כלל קצרות"

נכון הרבה לא ארוכות (ממה שאני ראיתי עד עכשיו) אבל נינג'וצו זאת אומנות לחימה שהיעוד שלה היה למרגלים. כלומר אם אתה יכול לא להילחם על תילחם. ואם אתה חייב את תהרוג אותו כמה שיותר מהר. באומנות המסורתית הרבה מאוד קאטות מ"נגמרות" בזריקת אבקה שמעוורת את התוקף.

"בנינג'וצו הרבה מתמקד בבריחים"

יש בנינג'וצו המון בריחים. זה בכלל שאחרי בריח באה שבירה של היד/רגל/צוואר/גב וכ'ו. וזה כן אפקטיבי ברחוב כי אין שום פסול בלישבור לטוקף את היד וליברוח. (יצא לי לפגוש מישהו שעה את זה ולא קרה לו כלום [מבחינה משפטית]). אתה הרבה מאוד תופס את האגרוף יכנס להתלה שוב רת היד מקבע את רגל של הטוקף לקרעקע על ידי הברך שלך וזורק אותו ככה שכל הגידים שמאחורי הברך שלו והברך שלו נקרעים ונשברים. (מה לא אפקטיבי בזה? תעשה את זה ותרוץ לרחוב הזני שאף אחד לא יראה אותך).

השמח להסביר עוד. רק רציתי להסביר להרבה אנשים שחושבים שאומנויות לחימה זה לא אפקטיבי ונינג'וצו בעיקר למה זה כן. בקבוצה שלי יש דגש מעוד נרחב מה לעשות ברחוב. ואיך קרב מתחיל. יש המון מסורת והמון רוחניות. אבל גם המון דגש על קרבות ברחוב.
אז אם אנחנו לומדים שבירות. אני לא רואה מה עניין. עד שהחוק של הגנה עצמית בארץ הזאת יעבור הסתכלות שניה אין מה לעשות אלה לברוח אחרי דבר כזה.

אם יש לכם מה להגיד ואתם חושבים שמה שאני אומר זה לא נכון אני ממש ממש מציע שתבואו לאימון שלנו. ותראו בעצמכם עד כמה זה באמת עובד שהיה לכם המשך סוף שבוע מהנה.

תודה על הקריאה.

חזרה לפורום
ישן 06-06-2006, 19:36
  המהפכה הכתומה המהפכה הכתומה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.06
חח לא נעלבתי פשוט
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי elyasaft שמתחילה ב "אחי,לא להעליב או משו-"

אם יש לי את הטכניקה אז יהיה לא נעים כי איכשהו זה היה נשמע ממה שהוא כתב ואני מצצט "יש בנינג'וצו המון בריחים. זה בכלל שאחרי בריח באה שבירה של היד/רגל/צוואר/גב וכ'ו. וזה כן אפקטיבי ברחוב כי אין שום פסול בלישבור לטוקף את היד וליברוח. (יצא לי לפגוש מישהו שעה את זה ולא קרה לו כלום [מבחינה משפטית]). אתה הרבה מאוד תופס את האגרוף יכנס להתלה שוב רת היד מקבע את רגל של הטוקף לקרעקע על ידי הברך שלך וזורק אותו ככה שכל הגידים שמאחורי הברך שלו והברך שלו נקרעים ונשברים. (מה לא אפקטיבי בזה? תעשה את זה ותרוץ לרחוב הזני שאף אחד לא יראה אותך)."
אז אם זה מה שיש לי להשתמש בו אז בטעות יכולה להיפלט שבירה ולא נעים בכלל...
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:54

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר