לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-06-2006, 16:35
  Inbar__ Inbar__ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kenzo שמתחילה ב "מספר שאלות לפני גיוס"

היי.
אני לא בטוחה למה את מתכוונת ב"הגשת מועמדות" לתפקידים בצבא. את תלכי לצו הראשון, יקבעו הנתונים שלך, ואז תקבלי מנילה. במנילה יופיעו כל מיני תפקידים (את יכולה לראות אותם פה: http://www.aka.idf.il/giyus/kadatz/...65&sideScroll=0) ואת תצטרכי לדרג את האשכולות (מקצועות שונים בצבא) שמעניינים אותך. חלקם דורשים מיון לפני הצבא (בזמן י"ב) וחלקם רק אחרי שמתגייסים. ואז תקבלי זימונים לאשכולות שסימנת... אם תעברי, התקבלת, אם לא, בסבב המיונים הבא סביר להניח שתקבלי עוד זימון לאשכול אחר שסימנת.
כמובן יש גם את המודיעין, שאליו בדרך כלל מקבלים אוטומטית זימון אם אתה מתאים... יש גם את יחידות ההתנדבות שבנות לצערי צריכות בדרך כלל לבקש את המיונים אליהן דרך לשכת הגיוס (חובלים, ומיוני טיס). עתודה מי שמתאים מקבל פליירים כאלו בדואר שמזמינים אותך להירשם.

לגבי מה מעניין ומה לא... זה נורא תלוי בבנאדם, אבל יש לי חברות שמשרתות בתור מדריכות נ"מ בצבא והן נורא נהנות... זה תלוי מה את רוצה לעשות בצבא, ומה מעניין אותך..

בצו הגיוס יהיה כתוב לך שמומלץ לפתוח חשבון בנק לפני הגיוס... לגבי הפיקדון אין לי מושג מה זה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר