לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-06-2006, 20:53
  שחרגל שחרגל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
יום סיירות יולי 2006

תראו יש לי ביולי יום סיירות...קיבלתי את המכתב שאני מוזמן ליום סיירות לפני כחודש...
אבל חודש בכלל לא מספיק להתכונן...ואני בהכי לא בכושר..

היום עשיתי כמה מבדקים עצמאיים...
התחלתי לעשות בטן והקפדתי לעשות ממש כמו שצריך וראיתי שאני עושה בדקה רק 51...
ואח"כ שעשיתי מרפקים ופה ממש נכשלתי ביקשתי מאח שלי הקטן לשים את האגרוף שלו (אגרוף ממש קטן) התחלתי לעשות וביקשתי ממנו לספור...ובדקה הצלחתי לעשות 34.

אני ממש מאוכזב מעצמי...ופוחד שכבר ביום הראשון (בר אור) אני יכשל ולא יצליח לסיים.

ובחיים אני לא יצליח להכנס לכושר בגלל כל הבגרויות והזמן הכנה שאני צריך להקדיש להם.
מה אני צריך לעשות במצב כזה?

והתאריך דחייה אחרון היה ב11 לחודש ולא הספקתי לקבל מהמזכירה שלנו את האישור כי היא כל הזמן נתנה לי תירוץ אחר...ובסוף היא נתנה לי אותו רק בתאריך ה11 ובאותו יום היה לי אירוע חשוב שלא יכולתי להבריז ממנו...דבר שגרם לכך שלא הספקתי לשלוח את הבקשה לדחייה...

עכשיו אין מצב שידחו לי את התאריך...ואין מצב שאני מצליח להכנס לכושר ולשפר את התוצאות שלי.

מה אני צריך לעשות במצב כזה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-06-2006, 21:02
  Jay Jay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שחרגל שמתחילה ב "יום סיירות יולי 2006"

בראש ובראשונה- אל תתרגש. כולה יום סיירות. זה שעברת לשייטת\חובלים\מטכל לא אומר כלום. זה בקושי ההתחלה.

אין לך מה להתרגש בעניין הידיים והבטן. הבראור לא מהווה פקטור בכלל. המפקדים שלך לא יסתכלו על התוצאות שעשית, הבראור בסה"כ מהווה מדד לחלוקה ככה שישלבו כאלה שעשו תוצאות טובות, עם תצאות פחות טובות.
אני למשל הלך לי גרוע ביום סיירות שלי. עשיתי 30 ידיים, ו50 בטן, אבל ידעתי שהדבר האמיתי עוד לא התחיל לכן אין סיבה להתרגש.

יש לך חודש וקצת להתאמן. זה די והותר. אם אתה בחור שאוהב מסגרת, תצטרף לאיזה תכנית כושר קרבי ושם בטוח יכניסו אותך לכושר, או אם לא תתאמן לבד. תרוץ פעם בכמה זמן (תחת פיקוח ולא להשתגע !). תעבוד על ספרינטים וריצות קצרות עם עדיפות לדיונות. יש לא מעט מאמרים על כך בפורום.
ישן 14-06-2006, 21:12
  שחרגל שחרגל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
יעני אתם אומרים ש...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי חתול שחור שמתחילה ב "שמע הרבה אנשים הגיעו לגיבושים..."

אם אני ילך לא בכושר מי יודע מה אבל עדיין ייתן את הכל אני יצליח?
יעני אני הכי ינסה תמיד להיות ראשון ותמיד לתת את כל מה שאני יכול...
אבל אני לא יצליח כל כך טוב עדיין יקחו אותי למשהו?
למרות שאני לא משהו

גם לפי מה שקראתי במאמרים אתה צריך להיות בעל אופי חברתי ושאנשים יסתכלו עליך בצורה של אחד תותח וסימפטי שעוזר לחבר'ה וכאלה...
והאופי שלי הוא בידיוק המתאים לזה....
אז יכול להיות שאנשים ידרגו אותי למה שאני רוצה רק בגלל שאני עם אופי כזה?

נ.ב עכשיו דיברתי עם כמה אנשים והם אמרו שלא חשוב כל כך מה הכושר שלך...כי כושר אפשר לקבל צריך להיות חשוב כמה אתה מוכן להקריב מעצמך בשביל זה האם זה נכון?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר