לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2006, 23:16
  סלביק סלביק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.06
מעבדים..

שלום..
אני קונה עוד מספר שבוועות מחשב חדש..
אני רק מחכה לירידת המחירים..
אז יש לי כמה שאלות..
1)זה נכון שאינטל תוריד מכירים יותר מהר מ AMD???
2)אין לי בכלל מושג על AM2 סיכום כללי אליו בבקשה..האם כדאי לקנות אותו??...
3)אני רוצה לקנות מעבד בסביבות ה 1000 שקל חשבתי על E6300 שזה קונרו 1.8 אבל יש לי 2M..ואם כבר לקנות אז את 2.6 משהו אם 4M..
4)המעבדים כפולי הליבה של אינטל אז הטובים הם ככה למשל 3.2 2X2M DUEL CORE אז 2X2M שווה ל 4M בס"כ כאילו כמו במעבדים9 של 2.6 של קונרו או שהוא רק 2M???
5)מה יותר כדאי לי לקנות AMD 4200 DUEL CORE או INTEL 3.2 2X2M DUEL CORE או את ה E6300 שזה 1.8 קונרו...
תודה רבה וענקית לעונים!!!אם טעיתי במשהו לא חשבתי נכון תתקנו אותי כי אני לא כל כך מבין..
ד"א אני ישר חשבתי על AMD 4200 אבל הוא DDR1 אז עכשיו אני יותר בקטע של INTEL כי הוא DDR2..
על תציעו לי על משהו יותר טוב מאלו כמו 2.6 קונרו כי אין לי תקציב כזה..האפשרויות הם או AMD 3800 DUEL CORE או 4200 או E6300 או INTEL 3.2 או 3.4 DUEL CORE תלוי אך שיצא אבל כמעט בטוח שתהיה לי אפשרות לקנות אחד מ אלו שכתבתי בשאלה 5..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-06-2006, 23:57
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
תשובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סלביק שמתחילה ב "מעבדים.."

1. אינטל הורידה וממשיכה להוריד מחירים למעבדי הדור הנוכחי שלה (סדרות 800 ו 900), AMD מתכננת להוריד מחירים עם יציאת הקונרו לשוק, בסוף יולי, עד לכדי חצי מהמחיר הנוכחי.
בכל אופן, ההוזלה רלוונטית באינטל רק לדור הנוכחי, היא לא תשפיע על הדגמים מבוססי קונרו.
2. כדאי כנראה לחכות ליציאת הקונרו כדי לראות השוואה ביניהם, וכן כיוון שאז מתוכננת הוזלה בכל קו המעבדים של AMD, כולל AM2.
3. עדיין לא ברור המחיר של המעבדים בהשקה הרשמית, ואתה יכול להניח שמחירם בארץ יהיה גבוה יותר, אבל בחו"ל הדגם הזול ביותר (E6300) אמור להמכר סביב 160 יורו, כלומר בארץ הוא יעלה די בוודאות מעל 1000 ש"ח, בנוסף לא ברורים ביצועי הדגמים הפשוטים ביחס למתחריהם מ- AMD, כל הסקירות המקדימות התייחסו בעיקר ל E6700 ול E6600.
4. אני לא בטוח לגבי השאלה, אבל דגמי ה E6300, E6400 מגיעים עם 2MB של cache, דגמי E6600, E6700, X6800 מגיעים עם 4MB של cache, בכל אופן כולם אמורים להציג ביצועים עדיפים בהרבה על הדור הנוכחי של מעבדי אינטל (סדרות 800 ו 900).
5. רק אחרי שהקונרו יצא לשוק ויופיעו סקירות על המעבדים השונים ניתן יהיה לתת תשובה על השאלה הזאת, חכה בסבלנות עוד חודש...

דרך אגב - ה 4200 של AMD קיים בשקע AM2, ככה שניתן להפעיל אותו עם DDR2, רק אחרי שיופיעו המעבדים החדשים ניתן יהיה לדון על המחיר שלהם, מעבדי AMD בשקע AM2 שהושקו לפני כ 3 שבועות עדיין לא זמינים לגמרי בארץ...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:58

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר