לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2006, 21:26
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
ויפאסאנה - מישהו ניסה פעם?

שלום לחברי הפורום.

ראיתי עכשיו כתבת תחקיר בעובדה על הוויפאסאנה. מן הכתבה ניתן להבין שבצד המדיטציה הזו, שכביכול מנסה להקנות אורח חיים אחר ובריא יותר (בעיקר נפשית), יכולות להיות השלכות פיזיות ונפשיות מאוד חמורות כגון : שינויים קיצוניים במצבי הרוח, בעיקר בכיוונים הרעים.

מודה אני ומתוודה, באופן אישי זה לא מושך אותי כ"כ. (אולי רק מדיטציה פשוטה וגם זה די בקושי)..

ממה שלי ידוע על ויפאסאנה (אולי זה סוג אחד מני כמה) - במשך עשרה ימים, מזונך מתבסס על כוס אורז ביום בלבד ובמשך כל הסדנא אינך פוצה פה. כמובן שמתלבשים בלבן, כחלק מן הרוחניות שבדבר.

מי שניסה/התנסה מוזמן לכתוב ולחלוק את חוויותיו.

לילה טוב שיהיה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-06-2006, 22:10
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "תתייחס עניינית תקבל יחס ענייני .. ותפסיק להתבכיין"

מה אתה אומר...
איפה לא התייחסתי עניינית?
הבעתי זעזוע מהכתבה, אמנם טעיתי בהסקת המסקנות, אם כי אי אפשר להאשים אותי כיוון שלשם כיוונה הכתבה, והבעתי דיעה אישית בנוגע לכל ה'קורסים' של הפסיכולוגיה בשקל.

אז יכלת לכתוב "שים לב שבכתבה צויין כי לא היה ברור האם זהר אכן התאבד" והייתי אומר לך "וואלה, באמת לא ראיתי עד הסוף, סבבה" ובזה מסיימים את סוגיית ההתאבדות וממשיכים הלאה לדיעה האישית שלי בנוגע לקורסים האלה (לכאורה).

אבל תגובה עניינית ממך זה כבר מוגזם.
היית חייב להטפל לתפל ולהתעלם מהעיקר.
או שזה רק אני חושב ככה?

ישן 28-06-2006, 23:37
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
נאמר שם באופן חד משמעי ..שמה שנגלה בנתיחה שלו זה מים בריאות
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "מה אתה אומר... איפה לא..."

ומכאן ברור שטבע , ולא משהו אחר..לא נמצאו סמים בדמו ולא כול דבר אחר שמעיד על איזה אירוע לבבי \ פנימי אחר שגרם לו לאבד הכרתו בתוך המים
לידע כללי .. מים מתוקים בריאות יגרמו להפרעות קצב לב ומשם למוות כתוצאה מזה .. מים מלוחים יגרמו לבצקת ריאות - חנק - בסוף מוות
לא יודע איך אתה הבנת שלשם כיוונה הכתבה .. ככה זה עובד ומה שמשטרה לא מצליחה לגלות על גופת אדם היא פונה לנתיחה משפטית
אתה מיהרת , להסיק דבר שלא קיים , אם אתה טוען שזה נבע מחוסר תשומת לב לפרטים בגלל חברים שלך וכ"ו .. אז בסדר .. אני בסה"כ תיקנתי אותך, הנער ככול הידוע למערכות החוק הממונות לעניין לא התאבד אלא טבע .. וזה עניינית מבלי להתייחס לשאר הספקולציות שהועלו בכתבה , ועולות ע"י שאר "המומחים" כאן
ופרט חשוב , אם היה ברור למשטרה שמדובר באדם ששלח יד בנפשו הוא לא היה מגיע לנתיחה והתיק הזה היה נסגר כמקרה התאבדות
בכלל,סיבות אחרות שמעלות ספק בנוגע להתרחשות מקרה מסויים אז כן , המשטרה תבקש לפנות לנתיחה אפילו אם זה כרוך בצו בית משפט

בנוגע לזה :

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx

אז יכלת לכתוב "שים לב שבכתבה צויין כי לא היה ברור האם זהר אכן התאבד" והייתי אומר לך "וואלה, באמת לא ראיתי עד הסוף, סבבה" ובזה מסיימים את סוגיית ההתאבדות וממשיכים הלאה לדיעה האישית שלי בנוגע לקורסים האלה (לכאורה).?

נשמע קצת אדיוטי לשחק במה אם , או מה אתה תגיד או אני יגיד .. מתייחסים בהתאם למה שנכתב
ובנוגע למה שאתה חושב עליי או חושב על זה .. אנחנו לא ממש מכירים אבל עוד תלמד להבין שבכול מה שקשור על מה שחושבים עליי על גבי מסך המחשב ..אני ממש אבל ממש שם זין ..
סיימתי כאן

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 28-06-2006 בשעה 23:58.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:45

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר