לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2006, 07:10
צלמית המשתמש של noam906
  noam906 noam906 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.05
שלח הודעה דרך MSN אל noam906
בקשר למשפט:
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "בכלל אתם נותנים תגובות..."

ציטוט:
זו גם אחת הסיבות שאם אני שם פה עבודה שלי אז אני בוחר את אחת הטובות.

יפה מאוד, ככה צריך לעשות. אין סיבה שהפורם שלנו יהיה מותף ב-60% אשכולות עם עבודות שלא רואיים לפרסום (כמובן הכל ביחס לרמת העיצוב של המשתמש).

בחירת העבודות הטובות ביותר נקראת "ביקורת עצמית", וכדאי שכל אחד יפתח את זה אצלו.

תקשיב, אנשים אוהבים להגיב על עבודות טובות. זה יותר קל לתת מחמאות ב-3 שורות מאשר לכתוב חצי עמוד של הצעות ושיפורים. זה אכן לא בסדר, אבל קח את זה כעובדה.

נסה לפני שאתה מפרסם את העבודה לחשוב "האם אני אקבל עליה תגובות בונות?" או אפילו אפשרי לשלוח אותה לחבר מעצב במסנג'ר, אפילו מישהו מהפורום, והוא יאמר לך האם העבודה ראוייה להעלאה לפורום.
עוד משהו - נסה לא להעלות עבודות לא גמורות עם תום. אל תגיד "טוב, אני אעלה ואז אתקן אחר כך" או "לא משנה שהחלק הזה לא גמור, אני רוצה לקבל תגובות" כי התגובות היחידות שתקבל הן "החלק הזה לא בסדר" ולא תקבל בד"כ תגובה על שאר חלקי העבודה.

אתה צריך להתחיל לפתח ביקורת עצמית, וגם עם זה עולה לך בהפחתת כמות העבודות בפורם ב-70%. גם אני לא מעלה כל עבודה שאני מכין, אלא חושב האם היא תקבל תגובות או האשכול ייטבע מתחת לכל העבודות המוצלחות יותר.
תאמין לי, ככל שהרמה שלך תעלה - כך תקבל יותר תגובות על עבודות פחות טובות.

ומשהו אחרון - לדעתי זה לא יפה ולא מכובד לפרסם עבודות של אנשים בפומבי כדוגמה לא טובה. אם בן חושב שהעבודה שלו טובה וראוייה לפרסום, אז כנראה שהיא באמת ראוייה לכך. תראה כמה תגובות הוא קיבל, ואני מאמין שגם אם מישהו אחר היה מפרסם את העבודה הזאתי הוא היה מקבל עליה תגובות בונות.

נסה אתה לשנות ולעצב מחדש כתב בסיסי של ווינדוס. אני לא חושב שיש טעם, ואפליו קטן ביותר, לחקות את העבודה הזאתי כי הרעיון כאן תופס את תשומת הלב, אפילו יותר מהביצוע. אנחנו לא עובדים כמו רובוטים ומכינים עבודות בלי רעיון או משמעות, אז כל אחד מכין את העבודות עם מסר שלדעתו הוא חשוב ומעניין.

מקווה שהשכלת נעם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:18

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר