לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2004, 23:54
  ASHVAK ASHVAK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.03
ואגב:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ASHVAK שמתחילה ב "טסט לתנועה מעגלית (פלנטות..בעע)"

[אני מנסה להימנע מלערוך כי זה מוסיף שורות ועושה בלגן שלם בהודעה..אממ...אבל את זאת בכל זאת ערכתי...]

הכוכבים שנוצרים הם בעליי מהירות שקטנה מהכוכב שלפני (כמו כוכבי לכת במציאות, מה שיותר קרוב לשמש נע יותר מהר, מה שיותר רחוק יותר לאט).
אפשר להזיז את הפלנטה (הכוכב הכחול).
והפעם 'הסרתי חשש' מהתופעות הקודמות:
1- אי אפשר יותר להריץ את המצגת קדימה (לא שיש טעם לעשות בזאת ספציפיט, אבל זה שדרוג שיהיה גם בדברים אחרים).
2- לאלו שפורצים לקוד מקור של הקבצים- כאן הוספתי קישורים מקודדים מקודד (טוב, אולי לא בצורה הכי בטוחה שיש, אבל מה שבטוח יותר טוב מכלום...), תנסו, אם תצליחו תגידו לי..

שלא תהיה אי הבנה- הדוגמא לCOS וSIN היא לא מדוייקת! (COS לא באמת הולך מלמעלה למטה!) זה רק כדי להמחיש את השימוש בה ביצירת תנועה מעגלית!

...Previous knowen as AshvaK...

נערך לאחרונה ע"י ASHVAK בתאריך 26-12-2004 בשעה 23:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-12-2004, 17:26
  ASHVAK ASHVAK אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ASHVAK שמתחילה ב "טסט לתנועה מעגלית (פלנטות..בעע)"

ציטוט:
Rutasashiכי אם כן אתה יכול לעשות את זה לפי חישובי תאוצות בצירים (בעזרת הכוחות)....
בכל מקרה שלב הבא זה לעשות משחק כמו זה http://homokaasu.org/gasgames/game.gas?21

ניראה אותך!
(לא שזה קשה לעשות, אבל זה משחק גדול!)

אני בדיוק עכשיו לומד על תאוצה בתנועה מעגלית, אבל אנ לא חושב שאני אכנס לזה בפלאש, יש לי משהו שאני מתכנן לעשות אז אני אסיים אותו ואולי אחר כך אני אנסה לעבוד על משו כמו המשחק הזה.

ציטוט:
BugYמה איכפת לך שאנשים יסתכלו בקוד המקור?
זו לא שזה יצירת אומנות...

במקרה הספציפי הזה זה לא ממש אקטואלי, אבל במקרים שבהם יש דברים (בוא נקרא לזה 'טריקים') שלא רואים בכל מקום, אז אנשים מחליטים להעתיק... ואני לא מעוניין שהעבודה שלי תהייה לסתם. אם מישו רוצה קוד אפשר לבקש.

ישן 27-12-2004, 23:56
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
חחח
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ASHVAK שמתחילה ב "[QUOTE] Rutasashiכי אם כן אתה..."

רק שתדע שלא המצאת את הגלגל
בכל העולם כל האנשים "ממציאים טריקים" ובאמת דברים שלקח לך הרבה זמן לחשוב עליהם יהפכו לטרוויאלים אצל אחרים שרק ראו את העבודות שלך
אבל שתדע שהנכס הגדול שלך זה הראש שלך ואת זה אתה לא יכול לתת לאף אחד
אנשים יוכלו להעתיק ממך רעיונות אבל לא יוכלו לחשוב ולפתח רעיונות מקוריים לפתירת בעיות אחרות

אז קח דברם בפרופורציה ושתף אחרים
תראה אילו תכנתים מקצועיים וגאונים משקיעים מזמנם וממרצם כדי להוסיף לתוכנות קוד פתוח פקודות
הם לא מקבלים על זה אפילו הכרה ואנשים יכולים לקחת מהם שיטות כמו כלום

תאמין לי הכי טוב לתת לאחרים לראות את העבודות שלך וללמוד ממך, ככה הם יעריכו אותך יותר

ישן 28-12-2004, 18:20
  ASHVAK ASHVAK אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Rutasashi שמתחילה ב "חחח"

ציטוט:
Rutasashiרק שתדע שלא המצאת את הגלגל
בכל העולם כל האנשים "ממציאים טריקים" ובאמת דברים שלקח לך הרבה זמן לחשוב עליהם יהפכו לטרוויאלים אצל אחרים שרק ראו את העבודות שלך
אבל שתדע שהנכס הגדול שלך זה הראש שלך ואת זה אתה לא יכול לתת לאף אחד
אנשים יוכלו להעתיק ממך רעיונות אבל לא יוכלו לחשוב ולפתח רעיונות מקוריים לפתירת בעיות אחרות

אז קח דברם בפרופורציה ושתף אחרים
תראה אילו תכנתים מקצועיים וגאונים משקיעים מזמנם וממרצם כדי להוסיף לתוכנות קוד פתוח פקודות
הם לא מקבלים על זה אפילו הכרה ואנשים יכולים לקחת מהם שיטות כמו כלום

תאמין לי הכי טוב לתת לאחרים לראות את העבודות שלך וללמוד ממך, ככה הם יעריכו אותך יותר

א. לא אמרתי שהמצאתי את הגלגל.
ב. לשחק פוקר ולהראות את הקלפים שלך לכולם במשחק, זוהי דעתך. דעתי היא לשחק שחמט ולא לחשוף את התכנון שלי....
ג. אני מוכן לתת מזמני כדי לעזור ולתמוך באחרים, ואף להכין מדריכים (שנכון לעכשיו אין לי הרבה זמן אבל אני בכל זאת עובד על משהו) שיוכלו ללמוד מהם. אני מוכן להסביר עד הפרט האחרון, מלבד לתת את הקוד. מורה למתמטיקה שנותן לתלמיד שלו תרגיל ומיד נותן לו את התשובה- הוא לא מורה. אני נותן ל 'תלמידים' לפתור לבד.

ישן 29-12-2004, 11:51
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
:)
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ASHVAK שמתחילה ב "[QUOTE] Rutasashiרק שתדע שלא..."

אין לך כאן יריבים ולכן אתה לא יכול להקביל את זה למשחקים של "אחד נגד השני".
בכל מקרה אני יודע שאני מתקשה מאוד בללמוד ממדריכים (הם מעצבנים אותי) ואני נהנה לראות סגנונות כתיבת קוד שונים כדי לשפר את הסגנון שלי ולהשתפר.

תשמע, אל תתן קודים לתוכניות גדולות ומסובכות שעבדת עליהם חודשים (כי אז יוכלו לגנוב ממך זכויות יוצרים) אבל דברים שהם בגדר "ניסויים בתיכנות" אין בעייה לתת קוד מקור להם

תחשוב על עצמך
לא היית רוצה לראות קודי מקור של תכנתים אחרים? לא היית רוצה לדעת איך אתה יכול לשפר את הגמישות של הקוד שלך, את הסדר שלו, את הקריאות שלו (ואולי אפילו ללמוד עוד כמה "טריקים" שישפרו ביצועים)?

תחשוב על זה

עריכה:
והקטע של המורה למתמטיקה, מסתם תשובה קשה ללמוד דברים, מדרך של תשובה (גם במתמטיקה) אפשר ללמוד צורת כתיבת פיתרון שזה 50% מהמתמטיקה ו 90% מהתיכנות.
(אל תתפוס אותי באחוזים... אני סתם אומר שזה מלמד המון, אבל אין יותר מדי מה לחדש לי (אני חושב) בצורת פיתרון במתמטיקה אבל קשה מאוד למצוא תכנת שאין מה לחדש לו בצורת פיתרון במדעי המחשב)
(אפשר ללמוד גם עוד דברים מצורת כתיבה של פיתרון, במתמטיקה כמו בתיכנות אפשר ללמוד "טריקים" שיכולים לעזור לך בעזרת הסתכלות בפיתרון במתמטיקה.

נערך לאחרונה ע"י Rutasashi בתאריך 29-12-2004 בשעה 11:58.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:15

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר