לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-06-2006, 13:50
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
פיגוע אם הדרג המדיני והרמטכ"ל לא יתעוררו ומהר אנחנו נהיה בצרות צרורות - דעה

איך עוד לא קם המפקד שיגיד לראשי מערכת הביטחון את האמת בפנים? צריך שמישהו ינער את חלוץ, אולמרט ופרץ.
אני לא מאמין שבצבא לא מזהים את האבדון שאליו אנחנו הולכים.
המצב במדינה פסיכי לגמרי: בראש הממשלה יושב אדם שהתחמק משרות צבאי קרבי ושימש כתב במחנה בחלק מתקופת השרות; שר הביטחון היטה אמנם קצין אך בחיל החימוש והוא דוגל בשלום גם אם מישהו מצידנו יפגע; בראש הצבא עומד רמטכ"ל שמסופקני אם ראה טנק מבפנים.
כל הנ"ל תמכו בהתנתקות שמתפוצצת לנו בפנים.
כל הנ"ל מחזיקים את הצבא ומונעים ממנו לפעול כבר חודשים (ובעיקר בימים האחרונים) כמו בריון שצועק תחזיקו אותי ובנתיים מרטיב את המכנסיים.
בצבא לא עיוורים, אני מציע לקרוא בעיון את דבריהם של תא"ל אביב כוכבי, האלוף גדי אייזנקוט והאלוף אליעזר שקדי. כולם אומרים שבלי שליטה בשטח אי אפשר להבטיח ביטחון ורומזים שההתנתקות הייתה טעות ויש להיכנס בחזרה לעזה.
בנתיים שר הביטחון וראש הממשלה מורים לצבא להתכונן לפינוי מאחזים.
"החטיפו לנו? ניתן את הלחי השניה. אפשר אולי לכרות אצבע עבורכם?".
קצינם שאני מדבר איתם, מ"פים ומג"דים אומרים לי שהם כבר "מתים להיכנס לרצועה", "בוא נעלה על אזרחי, ניקח כמה אקדחים ונילך להחזיר את המסכן הזה" אמר לי אחד מהם.
יש לנו את הכוח, היכולת והמידע. הגיע הזמן להוציא אותם לפועל!

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 27-06-2006 בשעה 13:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-07-2006, 22:36
  מתן11 מתן11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.05
המצב בטטה רצינית, ובלי מנהיגות (שאין) - לא ישתפר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "אם הדרג המדיני והרמטכ"ל לא יתעוררו ומהר אנחנו נהיה בצרות צרורות - דעה"

את זה מרגיש כל מי שתדבר איתו ברחוב, בלי הבדל דרגה.

אסור להמשיך לשחק בכללים של מדינה מערבית שוחרת זכויות פרט, בשעה שאנחנו מצויים באיזור המטורף הזה.

כצעד ראשון, טקטי וקטן ככל שיהיה, נכריז על מלחמת חורמה מעשית ופשוטה בחמושים הפלסטינים:

בכל פעם שעל מסכי המידע/מודיעין עולים יותר משלושה חמושים (אתם יודעים, מאלה שמשוויצים ברחובות עזה/רפיח/חארת אלתנכ) - באותו רגע יורדת עליהם פצצה.

נודיע על המדיניות החדשה בצורה מסודרת ומוסמכת ומאותו רגע - היא תפעל.

לא נתבייש ולא נירתע מהעובדה שיש ילדים סביבם או שהם מסתובבים בתוך שכונה. יהיו נזקים סביבתיים. מצטער. לא מתנצל.

כן-כן, גם לי יש ילדים וזה נשמע נורא, אבל יש להניח שאחרי חמישה-שישה מקרים כאלה, ילמדו ההורים לשמור את הילדים בבית, הראיסים של השכונות יעיפו אותם החוצה, והחמושים יתחילו לדאוג לתחת שלהם ולא להמריד את הציבור הפלסטיני בהפגנות הרחוב ההמוניות הללו.

היו דברים דומים מול שו"פים בתחילת האינתפאצ'ה השנייה, והם למדו לצאת מהבית רק בלי נשק !

לסיכום: מורידים כל קבוצת חשודים בפלסטין.

כאמור, זה צעד קטן במערכה הכוללת, אבל הוא ישדר שני דברים שכרגע מוזנחים מאד:

1. לשכנע את הצד השני שאנחנו רציניים ולא מתלפלפים, ו-2. להעביר את היוזמה לידינו.

לגבי הדברים הגדולים והפתרונות לטווח רחוק - בן-גוריון נפטר, ואנחנו די יתומים מאז, וצריך להתגלגל עם מה שיש.
ישן 02-07-2006, 23:10
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
תיקון שגוי. עמיר פרץ היה קצין חימוש בצנחנים. היה תומך לחימה לכל דבר.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי האיש שראה הכל שמתחילה ב "הרשה לי לתקן אותך"

איש לא בא להוריד משירותו הצבאי של פרץ, אבל תפקודו כשר בטחון הוא בהחלט זוועה, נכון לעכשיו
(זוועה, שרק תפקודו של אולמרט עולה עליה...).
אולמרט הגיע לקורס קצינים כח"כ ועשה קורס דמיקולו של חי"ת למ"דים (חייבים לעבור). העובדה
שציפו ממנו להיות פרימדונה מוחלטת, והוא לא היה פרימדונה מוחלטת (בקורס שכיום כבר לא קיים,
עקב העובדה שהתברר שהרבה אנשי קבע מנצלים את העובדה שהוא בדיחה, לצורך מעבר לנגדות
לקצונה), לא אומרת כלום. העובדה היא שבגיל 22 הוא לא עשה מילואים - ובאותה שנה הייתה
מלחמת ששת הימים. זה מלמד עליו רבות (עוד לפני שעסקנו בעובדה ששני בניו לא יצטרכו לשלם
מחיר כחיילים על שגיאותיו המדיניות - מחמת העובדה שאחד הפסיק שירות באמצע, והשני השתמט
לחלוטין...).
ישן 05-07-2006, 04:44
צלמית המשתמש של Ingsoc
  Ingsoc Ingsoc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.06
הבעיה היא לא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "אם הדרג המדיני והרמטכ"ל לא יתעוררו ומהר אנחנו נהיה בצרות צרורות - דעה"

כמה כוח נפעיל או האם ניכנס או לא ניכנס לרצועה, הבעיה הבסיסית היא שלדרג המדיני אין בכלל מושג מה מטרות הלחימה, האם מטרתנו היא להפיל את ממשלת החמאס? למוטט את הרשות? לבצע טיהור אתני בפלסטינים? לדחוק אותם להסכם?, אני מפקפק אם מישהו בקצונה הבכירה או בדרג הפוליטי יש תשובה לשאלה, במקום זה הם ישלחו את הצבא לרצועת עזה, יקיזו את דמם של הפלשתינאים ושלנו, כמובן שבסוף ניסוג והפלשתינאים יחזרו לסורם וכך יתחיל הגלגל מבראשית הכל בגלל שמנהיגנו הם אימפוטנים ואין להם מושג מה הם רוצים ולאיזה כיוון הם הולכים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:28

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר