לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2006, 20:50
  dehoN dehoN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.06
פרופיל רפואי

אוקי שלום לכולם הייתי בצו ראשון לפני מספר ימים האימות נתונים הלך מעולה , הראיון גם כן והמבחנים
הפסיכוטכניים הלכו לי לא רע בכלל.
בעיה אשר התעוררה במהלך הבדיקה הרפואית היא שיש לי הרבה נקודות חן :/
לכן הרופא הצבאי שלח אותי לבדיקה אצל רופא עור ואמר לי שיקבע לי הפרופיל רק לאחר הבדיקה.
בנתיים רציתי לדעת מה הפרופיל המשוער שאמור להיות לי
אני סובל מהבעיות הבאות:

1.משקפיים עין אחת 6.00 עין שניה 5.25

2.עיוורון צבעים חלקי ביותר (גליתי אותו בצו הראשון :/ ).

3.הזעת יתר חמורה - ידיים+רגליים.

4.טופלתי ברואקוטאן וסיימתי את הטיפול לפני 4 חודשים.

5.אב עם יתר לחץ דם.

זה הכל (לא מעט בכלל)
רציתי לדעת מה הפרופיל המשוער שיהיה לפי דעתכם.
בנוסף הרופא שאל אותי אם אני סובל מכאבים בכפות הרגליים ואמרתי שלא ,אבל עכשיו כשאני חושב
על זה באמת לפעמים יש לי כאבים במידה ואני ילך לאורתופד ואכן יקבל אישור שיש לי כאבים בכפות הרגליים מה יהיה הפרופיל שלי

בתודה ענקית מראש,
עידן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-07-2006, 14:23
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
אז ככה...(חלק זה השערות בלבד)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dehoN שמתחילה ב "פרופיל רפואי"

1+2. עצם העובדה שאתה עיוור צבעים כבר מורידה לך את הפרופיל ל-82 (שכן וחבר שלי ככה) ופוסל אותך מטייס למשל. המספר של המשקפיים גם גבוה יחסית ולדעתי הוא פוסל אותך מחי"ר, אבל לגבי זה אני לא בטוח אז אל תתפוס אותי במילה...

3. על הזעת יתר אפשר לקבל פטור ממדי א' (יש כאלה, תלוי בחומרה) ולדעתי כבר אתה לא יכול קרבי, כך שמקסימום 64 ייתנו לך

4. רואקוטן לא משפיע על הפרפולי, גם אני טופלתי וזה לא משנה ממש, בטח לא אם סיימת את הטיפול כבר...

5. גם לא משנה, כל עוד לך אין לחץ דם אז זה לא משנה מה יש לאבא שלך...

6. אם יש לך כאבים רציניים שמפריעים לך לתפקד אז כדאי לך להצהיר על זה, זה יכול רק לפגוע בך אם אל תצהיר, כי אם למשל ייתנו לך תפקיד שדורש מאמץ פיזי (יש גם ג'ובניקים שעוסקים בתפקידים עם מאמץ פיזי לא קטן בכלל) אז זה רק יחמיר עם הבעיה, כך שלדעתי עדיף שתדבר על זה עם הרופא משפחה שלך ואז תלך עם ההמלצות שלו (לטוב או לרע) שוב לרופא בלשכת גיוס

7. לגבי הבעיות עור-זה תלוי בתוצאות של הבדיקה. חבר שלי מהיישוב למשל גם נשלח לרופא עור בגלל הרבה נקודות חן, והסתבר שהוא בסדר והוא עם פרופיל 97 עכשיו, כך שלא בטוח שיש לך בעיה. חכה לבדיקה של הרופא...

8. יש לך משקל תקין גם לפי הרופא שלך וגם לפי הלשכ"ג, אין לך מה לדאוג לגבי זה...

ההשערה שלי היא שהפרופיל שלך לא יהיה קרבי כי יש לך מלא בעיות רפואיות והצבא לא ייקח איתך סיכון. אם התוצאות בבדיקת עור יהיו טובות אז לדעתי יהיה לך 64, אבל ייתכן והצבא יחליט על 45.
בכל מקרה, אני לא רופא צבאי ולא רופא בכלל, אז קח בערבון מוגבל מה שאני אומר (אני מדבר על סמך נסיון שלי בצבא בשירות שלי עם לא קרביים, כי אני גם לא קרבי, ואני מכיר מלא פרופילים וסעיפים של חברים לא קרביים שלי שמשרתים ושירתו איתי)

שיהיה בהצלחה והכי חשוב-תהיה בריא

ישן 17-07-2006, 12:31
  dehoN dehoN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי MiChel שמתחילה ב "לא נורא בכלל.."

יופי באמת חכם גדול,הסתרת מידע רפואי (שכבר זו עבירה בפני עצמה כמו שציינתי קודם),אחר כך גילו לך את האסטמה ואני משער שהיו צריכים להעביר אותך יחידה/סוג טירונות.

באמת שהמצב הזה לא נשמע לי אידאלי ולא רק משום שהוא עבירה על החוק אלא גם שקיבלת זימונים למקומות שגויים,דבר שכעת אתה לא יכול לתקן.

בקיצור כל האי דיווח הזה רק הזיק לך והרס לך באופן מסוים את העתיד הצה"לי שלך.

רק בשביל להסביר לך את הטעות שעשית , תבין שהטעות שלך היא לא בהסתרת המידע הרפואי אלא באופן ההצגה העצמית בפני צה"ל.

תחשוב על אדם עם כישרון יוצא דופן בריצה וחוסר ידע במתמטיקה אשר הולך לראיונות עבודה
בנושא מתמטיקה (תחום שהוא "נכה" בו באופן מסוים) האדם הזה סתם מבזבז את זמנו והולך למקומות שלא מתאימים ובנוסף על כל זאת יכול להיות שהוא הפסיד הרבה ראיונות חשובים
אשר היו יכולים לתרום לו בתחום הריצה.

באמת שאנשים כמוך לפעמים מרתיחים אותי,אתם רוצים להיות קרביים תעמדו על שלכם,אבל אל תשקרו!

אשמח לתגובות בנושא,
עידן.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר