לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-04-2006, 01:00
צלמית המשתמש של The 747 Man
  The 747 Man The 747 Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.05
שלח הודעה דרך ICQ אל The 747 Man שלח הודעה דרך MSN אל The 747 Man
קניית רסיבר/מגבר ודי וי די

טוב אז ככה יש לי כמה שאלות.

נתחיל בזה שאני רוצה לקנות מגבר/רסיבר כולל רמקולים ודי וי די בקיצור מערכת קולנוע ביתית חדשה ואני לא כל כך מבין ואני רוצה משהו טוב עד 2000 ש"ח ואם אתם ממליצים על משהו באמת טוב מעל 2000 ש"ח אז תגידו. אז ככה כמה דברים שאני רוצה שיהיו במגבר קודם כל חיבורי אודיו הרבה אני צריך חיבור לדי וי די לטלויזיה ממחשב ואני רוצה המלצות מהדי וי די איזה חיבור יהיה הכי טוב בשביל עצמה טובה.
רמקולים: אני רוצה מערכת טובה שני רמקולים ראשיים שניים אחוריים לפחות וסנטר.
די וי די: אני רוצה די וי די שקורא את כל הפורמטים ומעדכן גרסאות.
ראיתי משהו בוואלה שופס ואני רוצה שתגידו לי מה דעתכם עליו
http://www.wallashops.co.il/shopmin...divx991_pessach

ועכשיו עוד כמה שאלות
נ.ב אני יודע שזו הודעה ארוכה ומציקה.

אז ככה שתי שאלות למה יש מגברים שכתוב עליהם גם וידאו ולמה יש מגברים שמאחורה איפה שכל החיבורים יש חיבור של כבלים כמו של טלויזיה או שזה חיבור של אנטנה כי יש כאלה חיבורים של אנטנות אם אני לא טועה.
עוד שתי שאלות וזהו
1) יש לי בדי וי די הפשוט שיש לי עכשיו חיבור איפרא אדום מה אני יכול לחבר דרכו לדי וי י
2) והשאלה השניה והיותר ארוכה מה ההבדל בין טכנולוגית הפלזה לטכנולוגית ה LCD

אני יודע שזה מלא שאלות ואני מקווה לקבל תשובות ואם לא על הכל אני כבר אבין למה..

בתודה עומר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-04-2006, 18:36
  s_l s_l אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.05
קולנוע ביתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The 747 Man שמתחילה ב "קניית רסיבר/מגבר ודי וי די"

טוב באמת יש לך הרבה שאלות אני אנסה לענות על כולם עם פיספסתי משהו אתה מוזמן לשאול שוב.
*נתחיל ק"ב עד 2000 שקל:
ב 2000 ש"ח אתה יכול לקנות מערכת פשוטה שכוללת רסיבר סביר ורמקולים בסדר (שים לב לשילוב המילים: פשוטה,סביר ובסדר) אם תרצה גם לשלב DVD בעלות כוללת של 2000 ש"ח זה אומר שתקנה ק"ב ברמה נמוכה
אני יודע שיש היום סט ק"ב ב 1000 (אגב הקישור שלך לא עובד ) שכולל רסיבר (או ככה לפחות הם קוראים לזה) פרוסאונד או פירלס (אותה החברה מדבקה שונה) ורמקולים מאותה החברה ולסיום גם DVD ש"מתהדר" באותו קו יצור.
אם אתה רוצה לקנות ק"ב ולהנות ממה שקנית ולא לקנות על מנת לספר שיש לך צריך לפחות 3000 וצפונה.
*בקשר לשאלתך השניה איזה חיבור הכי טוב מה DVD לרסיבר היא או כבל אופטי או כבל COX שניהם חיבורים דיגיטאלים לדעתי כיום יש לכל מכשירי ה DVD את שני היציאות אך לא לכל הרסיברים יש את שני הכניסות (בעיקר בדגמים הזולים שבינהם , אני אישית אפילו נתקלתי ברסיבר שאין את אף אחת מהכניסות הנ"ל ) לכן תבדוק לפני.
* רסיבר עם כניסות ויציאות של וידאו זה אומר שאתה יכול לחבר את כל המכשירים שחיברת למכשיר באודיו (שמע) אתה יכול לחבר גם את הוידאו (תמונה) היתרון בזה הוא שאת הטלויזיה אתה מחבר ליציאת מוניטור של הרסיבר וכך ברגע שאתה משנה את בחירת השמע ברסיבר (DVD, מחשב וכ'ו) גם התמונה משתנה בהתאם בטלויזיה.
*ב DVD שיש לך בבית אין לך חיבור אינפרא זאת פשוט היציאה האופטית שאיתה אתה מתחבר לרסיבר(ראה הסבר למעלה )
*בקרש להבדל בין הפלאזמה ל LCD זה הסבר הרבה יותר ארוך אך בגדול ההבדל בינהם הם הטכנולגיות השונות LCD זאת טכנולוגיה שעובדת על נוזל (ליקוייד קריסטל דיספליי) ופלאזמה עובד על גז, זאת בגדול (ממש בגדול) מה ההבדל בין שתי הטכנולוגיות.
בכל מקרה אני מקווה שענית לך פה על כל השאלות אם לא אתה מוזמן לשאול שוב ואני אנסה לעזור לך
בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר