לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2006, 21:31
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
אמממ...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שיקו שמתחילה ב "סבבה ננסה ביום ראשון,"

תראה, אני כבר חצי שנה בצבא, ואני לא יודע על מה אתה מדבר ממש...
אני לא זוכר שהייתי צריך לעשות דבר כזה לפני הגיוס, וגם חבר שלי פעם בא ללשכת גיוס כדי לשאול למה הורידו לו פרופיל ופשוט ענו לו במקום, אז זה ממש מוזר מה שאתה אומר...

בלכ מקרה, חתמתי על וויתור סודיות רפואית בסיווג הבטחוני שלי כשהתקבלתי לחיל מודיעין, ואני יכול להגיד שזה לא ממש מפריע לי עד עכשיו, אז אני לא חושב שאתה צריך לחשוש מזה (זה נשמע מפחיד קצת הצמד מילים "וויתור סודיות" אבל זה ממש לא ).

אגב, זה קצת מוזר לדעתי שאתה לא יודע על מה הורידו לך פרופיל. אף פעם לא הייתה לך בעיה רפואית כלשהי???
אני בכל מקרה קיבלתי פרופיל 45 וידעתי מראש שזה מה שיהיה לי, ובד"כ אנשים יודעים שיהיה להם פרופיל כזה או אחר, אז מוזר שאתה מופתע מזה...
נסה להגיש ערעור על הפרופיל, כי אם הגעת למצב שיש לך פרופיל נמוך מסיבה שאתה לא יודע עליה, אז אלי זו טעות של הצבא...

עצה שלי-תברר את הסעיף ליקוי שלך ואת הסיבה שבגינה הורידו לך פרופיל (גם אם זה כרוך בלחתום על וויתור סודיות. שוב-זה לא כזה נורא), תתייעץ עם הרופא משפחה שלך לגבי זה, ואם הוא ימצא לנכון אז שירשום המלצה להעלאת הפרופיל ל-97, ואז יש סיכוי לא רע שישנו לך את הפרופיל לטובה.

בכל מקרה, זה נושא ששווה בדיקה, אז לך על זה. בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר