לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2006, 14:42
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
שחקני חיפה מדרימים לת"א בשל המצב בצפון.

"אנחנו בורחים מהטילים, אין לנו ברירה"
ניר דוידוביץ' ושחקני מכבי חיפה לקחו את המשפחה אחרי ההתקפה על העיר וירדו לת"א. אלון חרזי: "יש לי ילדים וצריך לשמור עליהם". קטן: "נצא מחוזקים"

התקפת הטילים הקשה על העיר חיפה הלחיצה לא רק את השחקנים הזרים של האלופה, גם הישראלים, ואילו הוותיקים שבהם, לא נשארו אדישים מול מתקפת החיזבאללה.

עשרות טילים נחתו הבוקר (ראשון) על חיפה, שמונה אנשים נהרגו, עשרות נפצעו ותושבי העיר התבקשו לרדת למקלטים.

שחקני מכבי חיפה עמדו להתחיל את אימון הבוקר במתקן קצף בעיר, אולם הדי הפיצוצים אילצו את המאמן רוני לוי לבטל את האימון, לשלוח את הזרים לת"א ולהעביר את האימונים לאיזור המרכז.

חלק לא קטן מששחקני מכבי חיפה לא מחכים לעוד התקפת טילים על העיר והם כבר לוקחים את בני משפחותיהם ועוזבים את חיפה.

אלון חרזי, שחקנה הוותיק של חיפה, תיאר את הבוקר הקשה: "הייתי בדרכי לאימון, בין הבום השני לשלישי חזרתי הביתה. הכנסתי את המשפחה לממ"ד וברגע שהיו כמה רגעי שקט ארזנו את הדברים ויצאנו לכיוון המרכז, שם יש לי משפחה, ושם נשהה עד שלפחות תהיה רגיעה.

"אני חושש למשפחתי, יש לי ילדים ואני צריך לדאוג להם. המצב לא פשוט ולא נעים, ונקווה בעזרת השם שיהיה טוב. הורגלנו בעבר לסקאדים אבל עכשיו מדובר במצב שונה".

גם ניר דוידוביץ' ובני משפחתו ארזו את המזוודות ויצאו למרכז הארץ. השוער אמר: "אנחנו בורחים מהטילים, בני משפחתי ואני נשהה כמה ימים בת"א עד שהעניינים יירגעו. במצב שנוצר לא נשארו לנו הרבה ברירות, אני צריך לדאוג למשפחה. כבר לפני תחילת האימון שמענו את הבומים ודרך מרקע הטלוויזיה הבנו עד כמה המצב עדין".

גם יניב קטן עשוי להצטרף עם רעייתו למדרימים לת"א: "עד עכשיו אמנם נשארתי כאן, אבל אני חושב לעזוב לת"א, מה עוד שיש לנו שם אימון בערב וגם מחר בבוקר. אנחנו נמצאים במצב של מלחמה. ידענו דברים לא טובים בחיפה כמו מה שקרה במסעדת "מקסים", אבל למדתי בחיים שמכל דבר אנחנו יוצאים מחוזקים. אני מאמין שגם עכשיו נצא בעזרת השם מחוזקים ממה שקרה".
מנכ"ל מכבי חיפה, איתמר צ'יזיק, אמר ל-ONE: "אני לא חושב שצריך להגדיר את מה שקורה בקרב השחקנים כפאניקה. מדובר בדאגה וחשש אצל השחקנים, בדומה לכל תושב אחר".

גיז'מו ישראביץ', שנמצא עדיין במקלט מתחת לביתו, אמר ל-ONE: "המצב לא נעים. אנחנו עם כל המשפחות נמצאים בחדרי הביטחון וכרגע לא יכולים לעזוב אותם עד שיהיו הוראות אחרות".
הערב היתה אמורה מכבי חיפה לפגוש את הפועל תל-אביב בבלומפילד, אולם לאור המצב בחיפה המשחק בוטל. חיפה ספגה את מטח הקטיושות הקשה ביותר בתולדות מדינת ישראל, וקשה היה לראות איך שחקני חיפה מתייצבים למשחק, שאמור היה להיות חגיגי, מול האדומים.

אחד מאנשי הקבוצה היטיב לתאר את המצב כשאמר: "מקווה שהסיוט הזה יסתיים, אנחנו נמצאים בתוך סרט".

http://www.one.co.il/cat/articles/a...?id=78846&bz=17

הירוק בכל זאת עולה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר