לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2006, 00:22
  freedom_fighter freedom_fighter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.06
פסיכולוג צבאי- קב"ן. פניה ללוחמים בסדיר.

אני בוחר לפתוח שרשור נפרד, כי נדמה לי שהענין ראוי, ושיש דיי לוחמי סדיר שקוראים ומעורבים כאן בפורום.

לאחינו הצעירים לוחמי הסדיר,
אתם עוברים ימים לא קלים. לחימה היא חוויה מעצבת ולא פשוטה.
לחימה מהסוג שאתם משתתפים בה עכשיו יש לה השפעה על הנפש.
כדאי להכיר בהשפעה הזאת.
"קבניסט" אצל הח'ברה הטובים זה כינוי גנאי. זה לא קול. אנחנו הרי גברים ופייטרים, ולא מתבכיינים.

אז בתור לוחם בסדיר ובמיל, שמכיר את לבנון טוב מדי, תרשו לי לתת לכם עצה קטנה, מהלב.
כשהלחימה הזאת תגמר, יבואו אליכם פסיכולוגים צבאיים. הם יבואו לשוחח אתכם. בטח הם יראו מוזרים- זיגים פרוידיים כאלה, וודי אלנים עם משקפים ונעלים חצאיות, וכל מיני בנות שנראה שהן לא מבינות.

הם לא נראים כאילו אבדו חברים. הם לא הריחו דם. אין להם את המבט הזה האטום של מי שהיה "שם".
אל תתנו למראה שלהם להטעות אתכם. האנשים האלה הם חובשים של נשמות.
הם אנשים יקרים שבאו לעזור לכם לעכל דברים לא קלים שאתם עוברים ברגעים אלה.
אם הייתם חוטפים רסיס\כדור הייתם קוראים לחובש. זה לא היה מפחית מהגבריות שלכם, או מהפייטריות. לחימה כמו שאתם חווים- יכולה להיות פציעה לנפש. אלה האנשים שיודעים לחבוש פצעים בנפש, ולתת עזרה ראשונה.

תדברו, תבכו, תחשפו. גם איתם. זה לא אומר שאתם חלשים. זה אומר שאתם חזקים מספיק כדי להודות שכואב.
ותזכרו שאנחנו בעורף אוהבים אתכם וסומכים עליכם מאוד, גם כשאתם כואבים, וגם אם אתם בוכים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2006, 11:52
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
סיפור השרות שלי
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי freedom_fighter שמתחילה ב "ברור, למרות שאם יש ניידים ואסאמסים, לך תדע :)"

מגיע איכשהו למג"דים ומח"טים (וקצין אג"ם, ע' לא שכחתי אותך ) והם פתאום יוצרים איתי קשר וחלקם אומרים לי "שמע, לא ידענו שזה כך" או "גם אנחנו הרגשנו דומה אך לא ידענו מה לעשות עם זה" או "עשיתי טעות שלא נתתי לחיילים לדבר עם קב"ן". ותגובות דומות.
מג"דים מזמינים אותי לדבר עם החיילים שלהם. גם מחר אני קופץ לבקר באחת הפלוגות. הכוונה היא לחיילים שהמג"ד כבר מספק להם את הקב"ן אבל הם נמנעים מהשיחה.
אם החיילים הללו יוכלו לישון בלילות בעוד עשר שנים זה מספיק לי.

ישן 27-07-2006, 12:23
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
אמרת אמרת
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי u5105 שמתחילה ב "אמרתי לפני לא?"

רק רציתי לחזק את הנקודה הזאת.
יספר לך יוס על מג"ד שמסלק את הקב"נים שמגיעים אליו לגדוד שאיבד כמה לוחמים בבת אחת ואח"כ מתגאה "אני עצרתי את הקב"נים בש.ג., אצלנו בגדוד מסתדרים מצויין בלעדיהם". בגלל אותו הלך מחשבה.

ולגבי האדיוט בסקופים. הוא באמת יצא דביל

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר