לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2006, 11:37
  Ori24 Ori24 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.04
צריך את עזרתכם בדחיפות!, בעיה חמורה של איבוד מידע!

השתמשתי בתוכנת 8 Partion Magic על מנת ולחלק את כונן D שלי ל2 חלקים.
גודל הכונן הוא 160GB,יש לי את כונן C עם 20GB ואת כונן D לבד ששוקל 130GB ורציתי כאמור לחלק את D ל-2 חלקים שווים.
השתמשתי בתוכנה כמו צריך,חילקתי כמו שצריך ועשיתי APPLY על מנת לבצע את השינוים.
התכונה עבדה וחשבה כמה דקות ובסופו של דבר קיבלתי את ההודעה כי התוכנה אינה מגיבה ולאחר מכן ראיתי כי D נעלם ונשאר רק C.איתחלתי את המחשב והמצב נשאר אותו דבר.
נכנסתי שוב ל-8 Partion Magic וראיתי כי רק כונן C קיים ואת גודל הכונן של D לא מנוצל ולא מצוי תחת אות כלשהי.
עשיתי Create שהגודל הלא מנוצל יהיה תחת שוב D אבל כל המידע שהיה על D פשוט נמחק.
ניסיתי לבצע שיחזור אך קיבלתי הודעה שכל השינוים שנעשו בD אינם הפיכים מאחר שהכונן לא נמצא תחת הפיקוח של שיחזור המערכת או שהוא הוסר או שהוא עבר כיבוי.
כל משחק שאני מנסה להפעיל אני מקבל את ההודעה "הכונן או חיבור הרשת שאליו מפנה ***** אינו זמין ,ודא שהדיסק הוכנס כראוי או שמשאב הרשת זמין ונסה שוב".
אני ממש מיואש!! האם יש דרך להציל את המידע בכונן D? יש לי שם המון משחקים,סרטים והרבה MP3.
תודה לעוזרים!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-07-2006, 20:35
  ohadm ohadm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.02
לינוקס מצטער...אבל לדעתי עכשיו אתה בבעיה רצינית....
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Ori24 שמתחילה ב "[font=Verdana][b]תודה לך על..."

אחרי כל סוג של מחיקת נתונים בטעות ושלא מרצון (כולל מחיצות), אסור בשום אופן לכתוב נתונים מחדש על אותו הדיסק/ליצור מחיצות מחדש על אותו הדיסק בתקווה שהנתונים ישוחזרו. צריך להשתמש בתוכנת שחזור בלבד שרצה ממקור חיצוני. ברגע שאתה עושה ניסויים אתה למעשה כותב נתונים חדשים לתוך האיזור שאותו אתה צריך לשחזר. משם הדרך חזרה קשה יותר ואולי אפילו בלתי אפשרית.

להבא - אם קורה לך דבר כזה - דבר ראשון תכתוב בפורום על זה ורק אח"כ תנסה לעשות ניסויים לפי מה שייעצו לך כאן.

מה שאני כן יכול לומר הוא שאתה יכול לנסות תוכנות ישנות דוגמת UNFORMAT או לחפש ברשת תוכנות שחזור של מערכות קבצים ומחיצות. אולי יתמזל מזלך ותצליח לשחזר את ה FAT הקודם שלך.

דבר שני - אני ממש חולק על מי שכתב שהתוכנה פרטישן מג'יק לא שווה כלום. לדעתי היא הטובה ביותר שקמה בתחום שלה. יכול להיות שמאז שהיא נקנתה ע"י SYMANTEC היא עברה שינויים לרעה. את זה אני כבר לא יודע לומר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:25

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר