לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2006, 19:39
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
72 זה עדיין קרבי לידיעתך, אבל לא חי"ר
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי zion789 שמתחילה ב "72 בחרטה..בעקרון הפרופיל שלי..."

אז תוכל להגיע עם פרופיל כזה לנ"מ, תותחנים או שריון למשל...
לגבי לעבור לחי"ר-תלך למרפאה ותבקש הפנייה לרופא מומחה/משפחה, תסביר להם את המצב כדי שסכימו לתת לך הפנייה (יש לי בעיות רפואיות וכבר 3 פעמים קיבלתי הפניות אז אני יודע איך זה הולך).
אחרי זה לך עם ההפנייה לרופא שיבדוק אותך ויוודא שאכן אין לך בעיות גב בכלל (ואם אתה אומר שהמצאת אותן אז סביר להניח שבאמת אין לך בעיות כאלו, נכון?).
כשיסיים לבדוק אותך, תבקש ממנו שירשום המלצה להעלאת פרופיל, תוך הסבר שאין לך שום בעיות גב ושאתה כשיר לשירות בכל יחידה קרבית שאפשר.
לאחר מכן, כשתחזיר את ההפנייה למרפאה בבסיס שלך, תבקש מהמרפאה ללכת לוועדה שתעלה לך את הפרופיל.
דבר ראשון, יפנו אותך לרופא היחידה/בסיס. תן לו את הטפסים (שים לב שרק טפסים מקוריים מתקבלים, ועצה שלי-תצלם לעצמך עותקים, אבל את המקורי בלבד תביא למרפאה) ותסביר לו שאתה רוצה להעלות פרופיל.
הוא יבדוק את הטפסים כדי לבדוק שבאמת יש סיכוי שוועדה תעלה לך פרופיל, ואם הוא ימצא לנכון אז הוא ישלח אותך לוועדה כזו.
כשתיגש לוועדה, יהיו שם כמה רופאים שיישבו איתך ויחליטו אם באמת אפשר להעלות לך פרופיל. מנסיון, אם הרופא מומחה רושם המלצה בלב שלם שאפשר להעלות לך פרופיל, אז כמעט 100 אחוז שהרופאים יסכימו עם הרופא מומחה ויעלו לך את הפרופיל בלי בעיות מיוחדות.

אם מתקילים אותך מתישהו בשאלה כמו "למה הצהרת בהתחלה על בעיות גב", תסביר שהייתי תקופה שכאב לך הגב ובטעות חשבו (או שאתה חשבת) שיש נזק לגב שלך, ולכן הורידו לך פרופיל...

סה"כ אם באמת אין לך בעיה אמיתית אז זו רק שאלה של זמן ובירוקרטיה עד שיעלו לך את הפרופיל ל-97 ככל הנראה.
אחרי זה תגיש טופס 55 ותרשום בסיבה שאתה רוצה לעבור לחי"ר ולהיות קרבי, וכמעט תמיד סיבות כאלו מתקבלות.
אני ממש לא יודע אם תוכל לגשת ליום סיירות ואני לא רוצה סתם להגיד לך שטויות שאני לא בטוח בהם, אבל חי"ר אתה תוכל לקבל אני מאמין

בהצלחה

נ.ב. סתםש אלה-למה ביימת בעיות גב?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר