לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2006, 21:38
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "מ-ה א-ת-ה א-ו-מ-ר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי juda
כאשר הרמטכ"ל נעול בקונספציה של חיל אויר,
ושאת הכל ניתן לעשות רק עם אוירונים- כך אנחנו נראים.

אחרי החטיפה הקודמת צה"ל ארגן תוכניות מגירה- שאף אחת מהן לא מומשה.
להלחם בלבנון רק עם אוירונים- זו מלחמה ברזולוציה נמוכה-
בדיוק ההיפך ממה שהיה צריך לעשות.

אף אחד לא מבטיח במקרים כאלה הצלחה מלאה-
אבל במקרה הזה- עשו את רוב הטעויות האפשריות,
מה שבזבז זמן רב ללא תוצאות.

וזה אפילו לא קצה קצהה של ביקורת...

שים לב להתייחסותי, התייחסתי רק לעניין האפשרות למנוע מילוט של החוטפים עם החטופים.
אין אפשרות צבאית למנוע מהם זאת ואין שום קשר לרמטכ"ל.
הביקורת החובבנית על הרמטכ"ל שהוא רואה רק אופציות אויריות היא פשוט ילדותית, ואופיינית יותר לפרשנים סוג ג' בערוצי הטלביזיה מאשר לך.
אין שום דרך לבדוק בשלב זה את אמיתות הביקורת הנ"ל והייתי אומר שהסימנים מצביעים על ההפך.
הרי לפני רגע התלונן הפורום (כן כן כולכם באותה דעה..) שהממשלה לא מאשרת את הרחבת הפעולה הקרקעית שצה"ל דורש (צה"ל= הרמטכ"ל..)
בקיצור- פיצול אישיות של הפורום..
הרמטכ"ל כן רצה פעולה קרקעית נרחבת...
את ההימלטות של החוטפים לא ניתן היה למנוע בדרך צבאית.
יותר קשה להיות מפקד בצה"ל ולקבל החלטות מלתקתק במחשב..
אמיל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-07-2006, 21:30
  אבי ירדן אבי ירדן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.06
אמרתי נקווה, לא אמרתי מה יהיה - והרקורד שלו עד עכשיו לא משהו
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "שוב ביקורת נמוכה ולא..."

ולכן אי אפשר לומר שביקורת בנושא הזה היא לא רלוונטית. ידוע לי שהאיש אינו אחראי לילדיו, מצד שני אני מאמין קטן מאוד במקריות. ואם יש לו שניים סרבנים (פחות מטריד אותי שהבת שלו מתעסקת עם המחסומים, למרות שאישית זה מגעיל אותי, כנ"ל ביחס לזה שאשתו לובשת שחורים או מה שלא יהיה) בבית, ובהתחשב בעבר המפואר שלו עצמו - לדעתי זה אומר הרבה. העניין הוא, שאולמרט היה מגדולי הלוחמים למען ארץ ישראל השלמה, בזמן שהוא וילדיו לא היו מוכנים לנקוף אצבע למענה, שלא לדבר על לסכן את הפריזורה שלהם לצורך העניין.

היום שינה אדון אולמרט את טעמו (וכמובן הקריב המון בשביל זה. הכל אידיאולוגיה, כלום לא לתועלתו האישית) באותה מידה של הקרבה עצמית מצדו או מצד ילדיו. אני ציוני מהסוג הישן ובעיני זה מאוד רלוונטי, מה אדם וביתו מוכנים לעשות למען המדינה, וזה מאוד רלוונטי בעיני כשאני בא להחליט אם אני רוצה שאיש כזה ינהיג אותי.

כה שאני לא יודע מה יהיה בסוף, יכול להיות שאולמרט ישליך את כל עתידו ואשר לו למען בטחונם, שלומם והחזרתם של החיילים החטופים. נראה. בינתיים, כפי שאמרתי, הרקורד שלו הוא לא משהו, והעניין נתון בסימן שאלה, בעיני.

ואני לא מתרשם מדי מהמבצע הצבאי, כל זמן שלא הביא תוצאות. זה שאני לא אומר מילה בעניין, זה לא בגלל שאין מה להגיד, אלא כיוון שבאמצע הלחימה (אני מקווה שאנו עדיין באמצע), לא נכון להעביר ביקורת על מי שמנהל אותה.

אגב - את המשפט שציטטתי בכותרת האשכול שמעתי מלוחם שיושב כרגע בלבנון על כל המשתמע מכך, ואם ככה חש חלק מהלוחמים שלנו, אני חושב שזה רלוונטי. בלי לזלזל, אמיל - הם רואים אותה לבנון שאתה רואה כל יום, רק קצת יותר מקרוב.

נערך לאחרונה ע"י אבי ירדן בתאריך 31-07-2006 בשעה 21:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:51

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר