לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2006, 18:17
  אורטי =] אורטי =] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.11.05
וואי היה פשוטט חלוםם (במובן הטוב)
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי liat_c שמתחילה ב "אורטייי?!!!"

היה ממש כיףף ואני הגעתי לשם ת'אמת בלי הרבה מוטבציה כי הם דאגו להוריד לי את זה במשך כל השנה שנלחמתי בהם כדי לקבל את זה .. והייתי בטוחה כבר שהחלום לנסות לפחות לנסות להגיע ולעשות איזה שלב קטן התנפץ לי בגלל איזה פקידה מפגרת אבל המוטבציה והרצון עלוו מהר מאוד שזה הכי חשוב

זה היה בבסיס בניצנים ישנו באוהלים היינו על מדים רצנו המון,בטן שכיבות, אימוני נשק מסע אלונקה זחילות , חומה משקי חול בריצה, מבחנים פסיכוטכנים, ראיון אישי ועוד כמה דברים..
עם כל המאמץ לא היה כזה קשה מי שכל כך רוצה את זה לא היה לה עד כדי כך קשה.. היה קצת קשה אבל אפשר לסבול ולעביר את זה בכיף והמון צחוקים..!

ולי לא הלך במכתבים וטלפונים כי רשמתי והתקשרתי המוןן כבר הם ידעו מי אני שם
וסתם איזה פקידה שלא מבינה כלום קובעת מה יהיה העתיד שלי בלי שום סיבה שללה אותי כל הזמן
עד שסתם אמרתי נילך למסיבת מתגייסים שהיה והיה שם את הבק"ום ואמרתי להפסיד אני לא יכולה כלום ויצא לי לדבר שם עם קצינה היא בדקה את הנתונים שלי במחשב ובלי בעיה אמרה המיונים בדרך אלייך..! הייתי הכי מאושרת בעולם..
תנסי עם קשרים (אם יש לך) באלגן צעקות ותתעקשי כמה שיותר תנסי אפילו ללכת לשם לדבר עם איזה קצין מפקד מעל הפקידה הסתומה כל הדרכים שיעלו לך תנסי להביא מכתב המלצה ותראי להם כמה באמת את רוצה את זה..

אם יש לך עוד שאלות אחרי החפירה הזאת.. אז בכיף אני כאן שיהיה לך המון המון מהצלחה ואני מבינה אותך כי הייתי באותו מצב מקווה שתצליחי שבע"ה יהיה לי תוצאה חיובית
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-08-2006, 04:13
  buia buia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.05
שלח הודעה דרך ICQ אל buia שלח הודעה דרך MSN אל buia
אל תלכי ללשכת הגיוס,
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי liat_c שמתחילה ב "את חושבת....."

אני לא חושב שיכניסו אותך בלי זימון ובכל מקרה זה דיי מיותר.

דבר אחד שאל תעשי בשום פנים ואופן,זה לוותר!!!
כל הפרוצדורה הזאת של קבלת מיונים וזימונים לכל מיני יחידות שונות זה דבר,שאם תתעקשי ותשגעי את הצבא,אז תקבלי. יש הרבה שמוותרים ולבסוף לא מצליחים לקבל את מה שהם רצו וחבל.

קחי את המקרה שלי:
קבעתי פרופיל מאוד מאוחר יחסית(לפני חודש וחצי-חודשיים) לאחר שהיה לי פרופיל לא כשיר זמנית.לכן לא קיבלתי שום זימונים ואפילו שאלון העדפות לא קיבלתי. התקשרתי ללשכת הגיוס מספר פעמים ולא הצלחתי לשכנע אותם לשלוח לי שאלון העדפות("אתה לא תתגייס עם שאלון העדפות.נקודה"-דברי הפקידות שם). לפני שבוע,כשאמרתי,הגיע הזמן לעוד סבב של נסיונות,התקשרתי ללשכת הגיוס והם מיד נתנו לי למלא שאלון העדפות.
אומנם השאלון הגיע אליי הביתה לאחר שבוע מרגע המילוי טלפונית,אבל זאת עוד דוגמא להתנהלות החובבנית של הצבא.

תזכרי,אם את לא תדאגי לעצמך,אף אחד לא ידאג לך,בטח שלא הצבא.
באור אחוות לוחמים."

ישן 09-08-2006, 10:11
  MD0305 MD0305 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי liat_c שמתחילה ב "תודה!!"

תקשיבי ליאת, אין דבר שהוא מאוחר מידי...
עדיין לא נכנסת לצבא, ולא עשית שום קורס שיוכל למנוע\לסבך את מעברך לחייל אחר\רצונך לשרת בקרבי!
אני יספר לך את הסיפור שלי בקצרה על מנת שתידעי שזה לא הסוף.. ואולי זה יכניס בך את הכוח להילחם יותר...!
לפני כחודש, קורס טייס מס' 158 התחיל, שהייתי אמורה להיות חלק ממנו, 4 ימים לפני גיוס, הם מודיעים לי שאני לא ממשיכה (אני לא יפרט את הסיבות)... , ואחרי חצי שעה מתקשרת אליי איזשהי קצינה ממודיעין, ואומרת לי " מצאנו לך אחלה תפקיד, שבו תוכלי לממש את כל נתונייך האיישים, תצאי מהצבא עם אחלה ג'וב.." מודיעין אף פעם לא היה החלום שלי, אני גדלתי על הסרט ג'יי איי ג'אן!
גדלתי רק במחשבה שבנות צריכות להיות לוחמות בדיוק כמו בנים, ואין דבר שבנים יכולים לעשות שבנות לא...כאחד (לכל מי שקורא את זה .. בואו לא נפתח בדיון על המשפט הזה.. כי אינספור דיונים עלו פה בפורום).
לטיייס הייתי אמורה להתגייס ב7\16 ודחו לי ל7\19 כלומר אני עומדת בדיוק שבוע לפני הגיוס החדש,
הודעתי לה בטלפון שאין בכוונתי להתחייל לחיל המודיעין, ועמדתי מאחורי חלומי...אז נכון זאת הייתה עבודה קשה ושבוע שבלחץ יכולתי לישון... שבוע חלף... אחרי אינספור מכתבים ופקסים ששלחתי, הם נענו לבקשתי, דחו לי את הגיוס לנוב'-דצמ' וקיבלתי אומנם בהתראה קצרה את הזימון לגיבוש לוחמות שהיה 8\6-7 אבל לפחות אני בדרך להגשמת החלום...!
אם את באמת רוצה להיות לוחמת... לכי על זה.. את 4 חודשים לפני הגיוס, אני הייתי שבוע לפני...
ואם אני הצלחתי, במידה ויש לך פרופיל מתאים בלי סעיפים פוסלים אין סיבה שלא תיהיי..
רק שתידעי שאני באמת מעריכה בנות כמוך שרוצות לשרת בקרבי.. אין הרבה כאלה והלוואי ויהיו עוד כאלה, חח השאיפה שלי שיום אחד הצבא במערך הקרבי יהיה בנוי מכמות זהה של בנים ובנות בלי הבדלים כלל, אבל זה עוד חלום\ שאיפה..
התקווה שלי בנתיים היא לעבור את הגיבוש, לקבל את התשובה עוד 40 יום... בכל מקרה בהצלחה לך!!! ותזכרי ככל שתשאפי רחוק יותר.. תגיעי, ואין חלום שאי אפשר להגשים...

שוב בהצלחה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר