לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2005, 22:06
  אלין ד אלין ד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
תרגום בבקשה

yo yo this is the remix...ring ring..... hello.... shhhh....listen up... i gotta few words to tell you.....It is 5 in the morning, I'm feelin kinda lonely On top of that I'm horny, and I need u here with me. Did I mention I can't sleep? You're always in my dreams Y si no estas conmigo i won't be feelin right Today I met ur man just smiled and walked away To know how soon his girl just might become my wife And he's no competition, let me give u a reason You know that you don't love him cuz he is not the one You know he's kinda wack and that is so, so sad To see how such a beauty is wasting all her timeoooh No, I know it ain't love. Lo que tu sientes se llama obsecion. Una illucion, that plays with your mind and makes you take action when you're obsessed that's how it goes. flossing jiggy in my Lexus, pase por tu colegio Me informan que te fuiste, going crazy I ran lookin for youTe busque y no te encontraba y eso me preocupaba Para calmar mi ancia yo te queria llamar But I didn't have ur digits, and ur girl just kept on dissin And I know she must've liked me, me miraba con pasion Baby, baby, I need your love stop ur frontin and give it up sabes bien que soy mejor Gonna be your Romeo. No, yo se que no es amor, what u're feelin for me(what is it... what is it?)se llama obsecon (rip my heart) Una ilucion en tu pensamiento que te hace hacer cosas asi funciona el corazon. Judy no por favor, go tell your man that he gotta go Cuz I'm the one that's gonna stay in control And I wanna be ur man, i wanna feel ur butt, wanna feel ur breasts I wanna be the first and last to take you to your bed. Yo Romeo lemme holla at this girl real quick. Holla It is five in the morning pick up the phone im hollerin at this girl cuz i think her ass is out this world i keep stressin but i gotta remember it's only an obsession and lemme just keep finnessing original gots my own style top reppin the crowd boy from up town hey yo this is the homie thanx to the incredible resumey plus i make it edible like something inside of u 5 in the mornin, I can't get no sleep, can't get no sleep and its all a dream mr jada my combination of clothes timmidies i bust my gat but dont fall for dat show u............ how to cruise with a dude as smoothe as inside my truck my four rides... ride wit me we could make love anywhere just get high with me judy truly im worth few jenniens on the night can see me and doesnt exsist so poofffff lets get down now later we could reminisce this... this is the remix(X6)
הבנתי את הרוב אבל יש כמה מילים שאני לא מבינה והמשמעות משתנה לי...אשמח אם למישהו יש כח לפרש לי את כל היר או לפחות את חלקו
תודה
חזרה לפורום
ישן 08-01-2005, 14:15
  0mEr 0mEr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.04
התרגום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלין ד שמתחילה ב "תרגום בבקשה"

הינה התרגום לפי האתר "נאזגול"

יו יו זהוא ה ראמיקס...טבעת טבעת ..... שלום .... שההה....להקשיב למעלה ... אני גוטטא מעט מילים להגיד לך.....זה 5 בבוקר, אני פאאלין קינדא בודד מעל של זה אני מחורמן , ואני טרך א כאן איתי. האם אני הזכרה אין באפשרותי שינה ? אתה תמיד בשלי חלומים י סי לא אסטאס כונמיגו זכיתי'ת להיות פאאלין צודק היום אני פגש אר איש רק סמילאד ונהלך הלאה ל ידע בקרוב שלו נערה פשוט אולי נעשה אישתי ו שלו לא התחרות , תן לי נתן א סיבה אתה יודע ש אתה לא אהבה אותו כאז הוא אינו ה אחד אתה יודע שלו קינדא קוקו וזה לכן , אז עצוב ל ראה איך כמו יפהפיה הוא מבזבז כל שלה טימאווה לא , אני יודע זה בינה מלאכותית לא אהבה . הנה קא טא סיאנטאס ס לאמה ובסאכיון. אנא ילאכיון, זה הרץ עם שלך דעה ועושה אתה קח פעולה כאשר אתה'מחדש הוטרד זוהיא איך זה הולך . פלוססינג ג'יגגי בשלי לאקסאס, פאס פור טא כולאגיו אותי ינפורמאן קא ת פאיסת, הליכה משוגע אני רץ לוקין עבור יות באסקא י לא ת אנכונטראבא י אסו אותי פראוכאפאבא פסקה כאלמאר מי אנכיה יו ת קאאריה לאמאר אבל אני לא האו אר ספרות , ואר נערה רק המשך דיססין ו אני יודע היא חייבת'ו נירצה אותי , אותי מיראבא הנה פאסיון תינוק , תינוק , אני טרך יור אהבה עצר אר פרונטין ונתן זה למעלה סאבאס ביאן קא סויה מאגור גוננא להיות יור רומאו. לא , יו ס קא לא אס אמור, מה u're פאאלין בשבילי(מה זה... מה זה?)ס לאמה ובסאכון (להיקרע הלב שלי) אנא ילאכיון אן טא פאנסאמיאנטו קא ת האכ האכאר כוסאס אסי פאנכיונא אל כוראזון. ג'אדי לא פור טובה , לך ספר יור איש ההוא הזה גוטטא לך כאז אני האחד זוהיא גוננא נשאר בשליטה ואני וואננא להיות אר איש , אני וואננא הרגש אר נגח , וואננא הרגש אר חזות אני וואננא להיות ה ראשון ואחרון לקחת אתה לשלך מיטה . יו רומאו לאמם הולא ב נערה אמיתי מהיר . הולא זה חמש בבוקר לקטן הטלפון ים הולארין ב נערה כאז אני חשב שלה אתון הוא בחוץ העולם הזה אני שמור סטראססין אבל אני גוטטא זכור זה רק דיבוק ולאמם רק שמור פיננאססינג מקורי גוטס שלי סגנון עליון ראפפין הקהל ילד מלמעלה עיר היי יו זהוא ה הומי טהאנקס ל שלא יאמן ראסאמאי חיבור אני עשה זה אכיל כמו משהו פנימה של א 5 ב מורנין, אין באפשרותי קבל לא שינה , לא יכול קבל לא שינה ושלו כל חלום מר ג'אדא שלי צירוף של מלבושים טימידיאס אני אסר שלי אקדח אבל דונת נפל עבור דאת הצג א............ איך לשוט עם גנדרן כסמוטה כפנימה שלי משאית שלי ארבע נוסע ... נסע הבנה אותי יכולנו עשה אהבה בכל מקום שהוא רק קבל גבוה איתי ג'אדי באמת ים שווה מעט ג'אנניאנס על הלילה האם ראה אותי ודואסנת אקססיסת לכן פופפפפף בוא קבל למטה עכשיו יותר מאחר יכולנו להעלות זיכרונות זה ... זהוא ה ראמיקס(קס6)

(מילים שמודגשות או שיוצאות דופן זה אומר שהוא לא הצליח לתרגמן מכיוון ש:
א. או שהן לא קיימות
ב. או שהוא לא הצליח לזהות אותן.)
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:11

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר